New Posts New Posts RSS Feed - Fitness / kondicijski trener
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness / kondicijski trener

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 20:55
Pa tebi ce ispast jedan dan dok ceš i vilicu primit!

Nije to baš za šalu, možda ceš ipak morat razmišljat o operaciji što prije??!
LiveStrong
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 20:54
Samo naprijed ! Sretno!!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 20:52
  Thnx
Jucer je sunce  mu njegovo  iskocilo, i to dok sam lezao na krevetu i bodboltao se nekak na to rame.sad malo boli al je trening pao......moram bit u formi za prijemni
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 20:49
Da, da... sretno!

Držim fige, a ti drž' rame da ne flisne!
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 20:42
  U subotu mi je prijemnni....nadam se da bum upal
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 21:24
  A ti znaš kaj ima sve na provjeri?
neznam dal mogu skocit na glavu, bolje ne jer mi lako moze podic rame i jos je skroz ispruzeno iznad glave tak da bi ga to bacilo van bojim se......
Nadam se da nema zgibova,drugo neznam kaj nebi mogel, al mislim da je ta provjera i onako reda radi neka glupost.......ili se varam?
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 14:01
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Evo danas predajem papire na fax i cekam onda prijemni.AK
nebude nekih elemenata koju necu smjet radit zbog ramena
(to skrivam ko zmija noge ;) ) bit ce Ok iako cu morat
pripazit na plivanju.
Kad ekipa i komadi pocnu skakat na glavu u bazen, a ja ko
tetkica na noge da mi rame ne ode


ako ne možeš ni skociti u bazen neznam kako ceš hrpu drugih stvari
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 10:02
Evo danas predajem papire na fax i cekam onda prijemni.AK
nebude nekih elemenata koju necu smjet radit zbog ramena
(to skrivam ko zmija noge ;) ) bit ce Ok iako cu morat
pripazit na plivanju.
Kad ekipa i komadi pocnu skakat na glavu u bazen, a ja ko
tetkica na noge da mi rame ne ode
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 01:19
  Budem
Jel ima još da netko upisuje, bilo je dosta zainteresiranih pa da vidim dal cu imat društvo ? ako uletim naravno
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 14:47
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ima na stranicama njihovim update, semestar je
5300Kn,predajem papire u š0 mj da se probam ponovno ubacit
u studentske vode, ali ovaj put s necim kaj me zanima.drzte
fige



Javi kako prođe!

Ja cu slj.god.kad diplomiram također!!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 11:51
Ima na stranicama njihovim update, semestar je
5300Kn,predajem papire u š0 mj da se probam ponovno ubacit
u studentske vode, ali ovaj put s necim kaj me zanima.drzte
fige
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2010 at 18:25
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ma piše na stranici više trenerske da je godina do š2 k
kuna


nemam pojma, ovo se placa po semestrima valjda i svaki je oko 4000-5000 kn...tako da godina oko š0000 dođe ako gledaš po godini..ja tako citala na našim županijskim stranicama :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2010 at 13:40
Ma piše na stranici više trenerske da je godina do š2 k
kuna
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 17:00
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

A ja ove godine odustao u pola državne mature, lol, a š0 mjesec bi mi možda uspio... no nisam znao da je prijemni tako kasno.. ne kužim

vidim da je školarina š2000 kn?


zašto si odustao?

prijemni je tu tako kasno..a sad kako je u zg-u to ne znam!

po semestru je 4000-5000, a ima 6 semestara...

al ti to za dif govoriš?

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Phoenix, za fitness trenera :) ti isto?

thanx, al bit ce da se prvo pošalje ta predprijava cisto da znaju broj zainteresiranih pa ti onda oni šalju informacije na mail...tako je bar za Rijeku...
Paaaa imam volju i želju da, (fitness trener) jedino sam na vagi još bi-nebi.....ono volio bi cisto radi sebe jer me to zanima,da popunim znanje i jednog dana radim nešto takvog što volim........ s druge strane velika vjerovatnost je da se time necu baviti kao posao u dogledno vrijeme ili ikad  sve dok imam trenutno dobar posao, tak da cu ulozit novca i puno vremena za nesto upitno.......u biti nemam podršku i onaj mali poticaj da kad kazem da zelim ic da mi kazu odi, samo odi, znanje nikad ne škodi :) neg su me docekali ovak , pa kaj ce ti to, to nema veze sa tvojom strukom kaj bus s tim.Razmislit cu do kraja ljeta:Vidim dosta ekipe bi išlo, tko sve iz Zg? ti si iz Ri?


gle, šta se podrške tice...i mene moji doma gledaju ko bedaka..taman sa ekonomije izašla i sad bi odjednom tu...sva sreca da na poslu imam podršku :) Ali i da nemam...ja cu sama platit i sve je na meni tako da me nije ni briga šta mi ljudi govore..inace se ne obazirem na druge..

Ni ja necu možda radit to u dogledno vrijeme...odnosno, ne znam, ovisi kako mi se neke stvari poslože..al mislim da bi žalila da ne probam pa makar i u 40-oj to radila, a do onda gulila u nekoj banci :)

ja sam iz Ri, da...

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 18:37
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Phoenix, za fitness trenera :) ti isto?

thanx, al bit ce da se prvo pošalje ta predprijava cisto da znaju broj zainteresiranih pa ti onda oni šalju informacije na mail...tako je bar za Rijeku...


Paaaa imam volju i želju da, (fitness trener) jedino sam na vagi još bi-nebi.....ono volio bi cisto radi sebe jer me to zanima,da popunim znanje i jednog dana radim nešto takvog što volim........ s druge strane velika vjerovatnost je da se time necu baviti kao posao u dogledno vrijeme ili ikad  sve dok imam trenutno dobar posao, tak da cu ulozit novca i puno vremena za nesto upitno.......u biti nemam podršku i onaj mali poticaj da kad kazem da zelim ic da mi kazu odi, samo odi, znanje nikad ne škodi :) neg su me docekali ovak , pa kaj ce ti to, to nema veze sa tvojom strukom kaj bus s tim.
Razmislit cu do kraja ljeta:
Vidim dosta ekipe bi išlo, tko sve iz Zg? ti si iz Ri?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 17:19
A ja ove godine odustao u pola državne mature, lol, a š0 mjesec bi mi možda uspio... no nisam znao da je prijemni tako kasno.. ne kužim

vidim da je školarina š2000 kn?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.