New Posts New Posts RSS Feed - Aminostar Whey š00%
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Aminostar Whey š00%

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Aminostar Whey š00%
    Posted: 26 Veljaca 2010 at 23:47
  Ja mozda ipak necu.. vjerojatno ce mi frend u Sloveniji uzet 4,5 kg proteina..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 20:14
moga bi i ja ranije narucit iako iman jos nekih 2.5kg vidit cu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 18:44
  U ponedjeljak narucujem.. Ily, nadam se da je pouzdan
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 16:17
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

to ti on da broj tekuceg pa priko uplatnice platis jelda,a kako mu dokazes da si uplatija


imaju ispisi za takve stvari a i zna covjek koliko ima na racunu, lol
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 16:12
to ti on da broj tekuceg pa priko uplatnice platis jelda,a kako mu dokazes da si uplatija
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 16:04
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

davore aj naruci pa javi jeli doslo da znamo mi ostali
 

vec zamišljam kako davora svi guraju prema nekom dileru proteina na ulici, onak ga svi zajedno šutnu u dupe, a on pokunjeno odlazi teškim korakom prema dileru i traži 5kg wheya i ovaj mu uvali kako prah i davor onak sav tužan se vraca i hebe sve po spisku ostalima jer je morao prvi



haha.. gamad jedna.. ja probni kunic.. ne ne, Ily je vec narucio.. ako pljunem sada 600kn u vjetar, naci cu ja njega , a onda
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 16:03
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

al mislis thorn da ovaj vara na proteinima gleda san tu stranicu i tip je reka da dodju original zapakirani ,a cini mi se da se ona kesica nemoze otvori pa ponovo zatvorit da se ne primjeti,cini mi se ok a i illy potvrduje


a bože šta vi brijete? ja pijem taj whey i dobar je ko i svaki drugi, došlo je neotvoreno i netaknuto
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 16:03
  Rekao mi je da u srijedu narucuje.. tako da cu ja u ponedjeljak najvjerojatnije uplatiti... i doci ce mi za š4 dana..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 15:01
al mislis thorn da ovaj vara na proteinima gleda san tu stranicu i tip je reka da dodju original zapakirani ,a cini mi se da se ona kesica nemoze otvori pa ponovo zatvorit da se ne primjeti,cini mi se ok a i illy potvrduje

Edited by zmaj
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 14:57

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

davore aj naruci pa javi jeli doslo da znamo mi ostali
 

vec zamišljam kako davora svi guraju prema nekom dileru proteina na ulici, onak ga svi zajedno šutnu u dupe, a on pokunjeno odlazi teškim korakom prema dileru i traži 5kg wheya i ovaj mu uvali kako prah i davor onak sav tužan se vraca i hebe sve po spisku ostalima jer je morao prvi

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 14:55
davore aj naruci pa javi jeli doslo da znamo mi ostali
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 13:45
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Ajd javite dojmove kad vam dođe za 2 tjedna


Ako dodje
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 13:40
 Ajd javite dojmove kad vam dođe za 2 tjedna
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 13:33
  A i ja cu narucit za 600kn.. i gotovo.. 5kg Impact whey od cokolade..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 13:22
a narucit cu nisan lud da ya istu stvar u pronutritiona dan 60 kuna vise sad po novin cijenama
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 13:11
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ja san ga bas kontaktira pa mi je objasnija kako sta samo ga nisan pita kako se placa jer je i mene davore ka i tebe to brinilo da ne ode u vjetar ali cini mi se da mu na profilu pise da je placanje po dostavi,pitat cu ga jos pa bi moga puknit 5kg wheya i 2 omege


nije po dostavi nego prije dostave.. jer su ga neki zeznuli, tako kaže! ja sam narucio i sve je ok, ako se bojite, nemojte naruciti
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.