New Posts New Posts RSS Feed - Dalila....FIT u 90 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dalila....FIT u 90 dana

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 20>
Author
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 17:42
Auf, tebe je bome pokosilo
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 16:30
Evo...da ne ispadne da zabušavam... nakon blagdana,
usljedila gripa i prehlade... upale grla, nosa uha.... ali
evo.... prošli tjedan sam back on the road.... ;) Odradila
fino pražnjenje...pa punjenje... i ne znam koje je bilo
teže....ali je baš zadovoljstvo.... necu stici trans do
ovog š7.02....ali biti ce u 3-em mjesecu.... ;)

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 14:50

Originally posted by Ann Ann wrote:

Ja sam nedavno napokon upoznala Dalilu uživo i moram reci
da je to jedna zvjercica od žene. U svakom smislu.
 

Hvala Ann... i ja isto mislim za tebe... dobra energija....

 

Edited by dalila
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 13:08
Ja sam nedavno napokon upoznala Dalilu uživo i moram reci
da je to jedna zvjercica od žene. U svakom smislu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 13:06
Ljudi moji, ukratko... dalila stvarno izgleda sve bolje i bolje

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 21:05
  ima ih jos koje motiviras - evo i ja dizem dva prsta! svaka cest, ženska! no comment!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 19:55
  Mariah.. hvala puno... drago mi je da sam nadahnuce.... nadam se da ima još ljudi koje motiviram.....
Back to Top
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:44
Ja se ispricavam što ovako upadam ,ali ima vec par mjeseci pratim ovaj forum i još prije sam zamijetila dalilu.moram samo prokomentirati kako je ova žena definitivno nadahnuce.kad pogledam njene jelovnike,svakodnevne treninge i opcenito komentare u vezi prehrane,zadivljena sam    i stvarno moram priznat da se ta žena transformirala skroz i svaka cast ako ona nije motivacija,onda stvarno ne znam

Edited by mariah89
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:15
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
dalila, oni su ti samo prijatelji. ja ti govorim objektivno. pusti tu cokoladu iz ruke i primi se posla ak zelis neke rezultate!


Gajbice, nemaš pojma kome to govoriš dalila definitivno nije jedna od onih kuku meni, neda mi se, ne mogu i necu tipova..ja sam je i uživo vidjela (jedva cekam sutra da obnovim dojmove ) i stvarno mogu svjedocit promjenama i što je još važnije, jednom pravilnom i cvrstom stavu :)



hehehe i ja to potrđujem Prilicno me šokirala nacinom na koji je glatko odbila pizzu kad je dosla na cugu u Zg i nije ni trepnula dok sam tamanio ogromnu pizzetinu pred njenim ocima neg je hladnokrvno jela puretinu i povrce na kaj mi je pomisao bila pa to jedes svaki dan
A kolko sam cuo otpilila je i kolace i alkohol prije drugim ljudima  tak d aju moze bit sram

 to se zove karakter!
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 15:41
  aaaaaaa totalno ste kjut.... Hvala vam....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 16:15
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
dalila, oni su ti samo prijatelji. ja ti govorim objektivno. pusti tu cokoladu iz ruke i primi se posla ak zelis neke rezultate!


Gajbice, nemaš pojma kome to govoriš dalila definitivno nije jedna od onih kuku meni, neda mi se, ne mogu i necu tipova..ja sam je i uživo vidjela (jedva cekam sutra da obnovim dojmove ) i stvarno mogu svjedocit promjenama i što je još važnije, jednom pravilnom i cvrstom stavu :)



hehehe i ja to potrđujem Prilicno me šokirala nacinom na koji je glatko odbila pizzu kad je dosla na cugu u Zg i nije ni trepnula dok sam tamanio ogromnu pizzetinu pred njenim ocima neg je hladnokrvno jela puretinu i povrce na kaj mi je pomisao bila pa to jedes svaki dan
A kolko sam cuo otpilila je i kolace i alkohol prije drugim ljudima  tak d aju moze bit sram

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 12:52
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
dalila, oni su ti samo prijatelji. ja ti govorim objektivno. pusti tu cokoladu iz ruke i primi se posla ak zelis neke rezultate!


Gajbice, nemaš pojma kome to govoriš dalila definitivno nije jedna od onih kuku meni, neda mi se, ne mogu i necu tipova..ja sam je i uživo vidjela (jedva cekam sutra da obnovim dojmove ) i stvarno mogu svjedocit promjenama i što je još važnije, jednom pravilnom i cvrstom stavu :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2010 at 10:09
  A da, da, da....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2010 at 23:02
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Slike su sređene, dalila - ako nisi htjela da ovako budu, obrišem ih odmah.
Samo javi..

Theia, Gym_girl ili martyL javite se da vidimo tko ce voditi dalilu.
 


Voditi? Vidim da me dugo nije bilo.... Idem procackati forum, a ti se još javi u pm



E, a mislim da je to od prije..... Ovo ide svatko sam....
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2010 at 22:51
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Slike su sređene, dalila - ako nisi htjela da ovako budu, obrišem ih odmah.
Samo javi..

Theia, Gym_girl ili martyL javite se da vidimo tko ce voditi dalilu.
 


Voditi? Vidim da me dugo nije bilo.... Idem procackati forum, a ti se još javi u pm
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 19:56
  hvala.... jesam da...prijavila se.... radim ionako na tome...a ovo ce mi dat još više motivacije.... ;) Moram pokazati nešto kad sam se vec prijavila...;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.