New Posts New Posts RSS Feed - Closer - prijava za FIT in 90 days =))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Closer - prijava za FIT in 90 days =))

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:23
  Bravo i od mene!
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 16:43
Hvala svima, evo radim punom parom, sve se prasi oko mene
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 15:11
Bravo...  
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 11:21
  bravo Closer
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 10:50
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 00:11

 Moram pohvalit moju Closer, danas sam vidjela najnovije slicice i mogu rec da sam se jako jako ugodno iznenadila

Njoj sam vec rekla da mi je uljepšala dan i definitivno je jer je super vidjet kako netko može puno napravit pa cak i u ovo malo vremena samo sa svojom velikom željom da uspije u onom što je zacrtao - ozbiljno je shvatila ovaj zadatak i svaka joj cast na tome

Closer, ponavljam ti još jednom - vjerujem u tebe, samo gledaj naprijed i guraj iz dana u dan - sjeti se one slicice i grizi, grizi, grizi!!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 17:16
Originally posted by Closer Closer wrote:

Evo malog izvjestaja.... Ovaj tjedan sam malo vise kiksala s hranom nego sto sam htjela, zeznula sam cca 4 obroka... Pokusavam se kontrolirat i citat ohrabrujuce komentare Dalile prema Ann dok nju hvata cokoladna groznica...

Svi kruzni i cardio treninzi su odradjeni u potpunosti... Zeli se tko mijenjat, ja dajem 4 free cardio za kruzne

Rezultati su vidljivi u centrimetrima, kilogramima i fotkama novijim Sve u svemu zadovoljna =)



weeee...super...samo tako curo...;)

joj..ja hocu treninge...treninge...slaba sam ful...:(
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 16:49
Super!! Važno je da osjecaš pomak. To motivira za dalje.
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 14:55
heheh super,super samo tako nastavi,neka ti rezultati budu poticaj za dalje i da sto manje kiksas
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 14:28
Evo malog izvjestaja.... Ovaj tjedan sam malo vise kiksala s hranom nego sto sam htjela, zeznula sam cca 4 obroka... Pokusavam se kontrolirat i citat ohrabrujuce komentare Dalile prema Ann dok nju hvata cokoladna groznica...

Svi kruzni i cardio treninzi su odradjeni u potpunosti... Zeli se tko mijenjat, ja dajem 4 free cardio za kruzne

Rezultati su vidljivi u centrimetrima, kilogramima i fotkama novijim Sve u svemu zadovoljna =)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 18:15
  I šta se mene tice...sve što želiš piši....sve je zanimljivo...bilo da je vezano uz prehranu, treninge ili samo trebaš podršku ili motivaciju... ;)
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:45
Mene sve zanima o natjecateljima.

Piši samo spontano i kako tebi odgovara i to je to. :))
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 13:53
Idemo u drugom obliku sad... prvi tzv. izvjestaj tjedni je bio u blogovskom formatu sa mnogo cinjenica, prehranom dnevnom i treninzima, a sad cu ovdje objavit kratko i sroceno "obavila sam svoje, pojela pa iznojila", jesam li varala? Jesam, ne puno i to meni ide na dusu, i bez obzira na to kg idu dolje na vazi, tako da, jedno Wheee i Yaaay za ovaj tjedan.

Vase misljenje se sad trazi... ima li smisla vise ovakvo kratko izvjesce ili ono u duzem obliku? Sta bi radije procitali i vidjeli? Kako ih vi pisete i kako bi ih mozda htjeli pisat a ne stignete?
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 18:45
Pa tu je na fitnessu =)

      Link --> Closer Blog




Edited by Closer
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 11:42
Closer, negdje si na nekom topicu spomenula da vodiš blog.
Daj pliz sharaj link, ja sam pokušala naci, ali bez uspjeha.
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 18:53
Super ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.