New Posts New Posts RSS Feed - Riba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Riba

 Post Reply Post Reply
Author
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Riba
    Posted: 28 Veljaca 2007 at 19:37
jedem skoro svaki dan tunu...

a sto se rio mare tice...cijene nije opravdana...preskupa je rio mare, ali je najbolja !!!
Back to Top
mortisha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mortisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2007 at 18:38

 tuna- rio mare sa maslinovim uljem + riba koja se nadje na pjaci u subotu

Sta mislite jeli opravdana skro trostruko veca cijena rio mare tunjevine od one K plus? To su neki komadici koji plivaju u ulju i moras iscjedit pola gambele prije jela dok je u Rio mare stvarno lijepi komad tunjevine sa sasvim malo maslinovog ulja...ne cini mi se da bacam pare uzalud ili...?

Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 12:51
Tunu konzumiram 2-3 puta tjedno a jos se zna zalomit da pojedem neku drugu ribu kroz tjedan.
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 10:14
 ja ne jedem nikakve vrste ribe ni morskih plodova.. znam da mi to ne valja, al shta chesh..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2007 at 17:04
Ja jedem dva puta tjedno ribu, i to raznovrsno, neki puta lignje, pa tunu, pa pismoje, oslice sve pomalo
Lignje obozavam
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2007 at 12:17
Tunu skoro svaki dan (isto iz ulja), i 2 puta tjedno ribu. Najcesce na gradelama i to pretezno srdele (kreljica ribe) , lignjice, i ostalu ribu, ovisno sta imaju na trznici.

Ali srdele obozavam.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2007 at 11:02

Koliko ribe pojedete u jednom tjednu?

Ja pojedem dvije konzerve š80g tune u ulju (s time da svo ulje iscijedim),  i jedan dan u tjednu imam riblji rucak... lesadu, brudet ili ribu pecenu na tavi.

Uz ovu trecu varijantu imam "umak" od maslinovog ulja, s nasjeckanim persinom i cesnjakom.

(Lesada = kuhana riba i krumpiri preliveno maslinovim uljem i paprom)



Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.