New Posts New Posts RSS Feed - Biciklističke staze
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Biciklističke staze

 Post Reply Post Reply
Author
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Biciklističke staze
    Posted: 17 Veljaca 2015 at 18:44
Hocu ako si stavim pomocne kotace ;))) biti ce to nova disciplina ;) nema jos toga u svijetu
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 16:05
hahahah. pa kaj ćeš u rikverc voziti ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 15:11
Hihi moze moze ja cu sve polako i temeljno pregledati, fotkati i objaviti kako bi ljudi mogli ici mojim putima...e sad moramo viditi kako ce mi bic izdurat sve te napore ahahah ;)) Uglavnom ti javi kad kreces, tako da se pripremim ;) hahaha , ili mozda da ja krenem jedan mjesec prije ?!
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 14:54
Super. S obzirom koliko ti putovanje traje, sigurno će biti puno dobrih fotki. Možda i kakav putopis napišeš ;)

gle, taman ćeš biti u formi, pa možeš sa mnom produžiti prema Sisku.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 14:35
Moze ;) ja se vratim do kad ces ti krenuti prema Sisku ;) pa da ti kazem kako izgleda tura prema sv.Nedjelji ;))) 

ahahah ;) 
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 14:11
:)) Evo ja cu sad objaviti da si ziva i zdrava, iako te ne možemo točno locirati ;)

Ma ne, pa do Siska je negdje 65 kilometara. pa to napraviš u 3 i pol sata maximalno. i to čak i nije neka jurnjava.

krenes u 8.30, u podne si u Sisku. Odmoriš i u 2 da kreneš nazad, za dana si nazad u Zg.

Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 13:58
ae ;)) dobri ljudi mi posudili putem da se javim jel vide da sam se izgubila hahah Wink

A da vidla sam to bas prije min, uglavnom ti bi isla 3 dana isto ? 
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 13:51
hahaha ;) ajde bar interneta ima na tom tvom putu ;)

Zagreb-Sisak... evo ovdje je dosta dobro opisano:

http://sava.pedala.hr/blog/dnevnik-puta/treci-dan-voznje-samobor-zagreb-sisak-lonja
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 13:36
ahahah da krenula sam jos se nisam vratila TongueWink ahhaha 

Znam da mogu 30 km izdurat  barem jesam u 10 mj.,  a sad nisam vozila jer dok je zima pocnu me zezat misici...

Kakva je tura do Siska ? kaj se ima za vidit? i to je cca 60 km ?!...
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 13:28
Jarun-Maksimir je oko 11-12km. Milijardu semafora te maximalno uspori. ali je ok kad dođeš tamo.

da, fotić prakticiram gdje god idem. ;)

hm, prije 2 mjeseca si krenula? u prosincu? ;) ja planiram kad zatopli do Siska bajkom, popit kavu tamo pa nazad.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 11:33

E, da kolko km je Jarun- Maksimir cca 16km ? ili ?

Da jako je lijepo tamo, pogotovo proljece, jos uzmes i fotic i malo fotkas, divotaa...samo kazem ne znam kako doci do tamo a ne po glavnim cestama, bila sam pitala i one koji su radili te neke rute na netu, pa nisu imali... jedino sjest na bajk i istrazit pa dokle dojdes dojdes ;) 

Bila sam prije 2 mj. krenula vidit, ali mi je bilo tolko zima da sam odustala ...
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 11:11
Da, Maksimir je i meni super, pogotovo u jutarnjim satima. Taman mi to dođe, od Jaruna sat vremena, pa po parku još sat i nazad. Iako na povratku više ličim na prase koje se valjalo u blatu ;)

Da, gledam sad na karti te ceste prema Kerestincu i dvorac, to bi stvarno mogla biti super ruta.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 10:51
Hej :) 

Meni je super u Maksimiru, vozit se po parku i jos mozes u onu svicarsku kucicu na caj u prirodi.

Jarun-Maksimir  (nekih 1h)

Mozes ici po nasipu do mosta Mladosti, pa do ul. grada Vukovara, Heinzlova i Maksimirska.

Da li je netko probao ici u sv. Nedjelju  kroz Lucko sporednim ulicicama,  a da se ne ide po onoj Gornjostupnickoj, gdje te kamion spresa u sec.?!

Mislim da je tamo lijepo ima i jezera ima i dvorac jedna u Kerstincu ;)
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 09:27
Pozdrav svima,

evo dolaze topliji dani i ja izvlačim svoj bicikl na sunce. Budući da živim na Jarunu najčešće radim neke dionice oko jezera ili po nasipu, a Sljeme penjem kad imam više vremena. No, dobro bi mi došle još neke ideje za dobre biciklističke staze koje ste probali i koje biste preporučili.

Hvala unaprijed.
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.