New Posts New Posts RSS Feed - Tema za one od 90kg +
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic ClosedTema za one od 90kg +

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Direct Link To This Post Topic: Tema za one od 90kg +
    Posted: 18 Travanj 2013 at 12:29
Ovo je tema iskljucivo za motiviranje (manje kukanje) debelih ljudi iznad 90 kg. Molila bih da se mršavija ekipa ovdje ne ugurava, osim ako ima nešto lijepo i motiviracuje za napisati. Nije da ikoga potcjenjujem ili da mi smeta, nego mislim da problemi ljudi koji imaju znacajniju kilažu i onih koji imaju 10 kg iznad idealnog jednotsavno nisu isti. Ni problemi, ni frustracije ni ništa. Ovo je tema za EXTRA kategoriju Big smileiako nisam sigurna da takvih uopce ima puno na ovom forumu.

Takodjer bih molila da ekipu koja je u teretani doma i koja po forumu svima voli soliti pamet, a posebno nama zapuštenima, da ovdje ne komentiraju. Hvala na dobronamjernim savjetima, ako nam budu potrebni, pitat cemo vas. Dovoljno nam je teško u životu i bez toga da nas vi, tako savršeni, vrijedjate, omalovažavate i solite nam pamet. Vjerujem da cete razumjeti.
 
Eto, ima li tko osim mene ovdje da ima više od 90 kg i da bi ih se htio riješiti na razuman nacin? Bez onih usranih savjeta "5 kila u 5 dana", "bez ugljikohidrata do cilja", "jabucnim octom do savršene linije" i slicnih prijedloga koji bi se mogli svesti u kategoriju "bez mozga do garantiranog srcanog udara i 180 kila".
 
Ako ima tkogod kome je cilj pozitvna motivacija i REALISTICNA medjusobna podrška i poticanje na kvalitetnu prehranu i fizicku aktivnost, ma kakva ona bila, molim da se javi na ovu temu. Ja sljedece u godine u ovo vrijeme nemam namjeru više biti clan ovog foruma, nego mislim riješiti svoj problem i ici dalje sa životom. Pun kufer mi je toga da mi je to top tema života zadnjih 10 godina. Ma marš :)
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 12:43
Pa nisu svi oduvjek na idealnoj kilaži, i nije samo tako jednostavno dobro izgledati i "visiti" u teretani. Tamo se najviše proljevaju znoj i krv i suze. Nitko nije došao do idealnog izgleda preko noci, pogotovo ne oni iskusni i koji su "u teretani doma". Svi misle kad ideš u teretanu to tamo ide samo od sebe, dovoljno je samo ici. Ali radi se o tome da ce rezultati doci samo od onog što ti daš od sebe - bilo da vježbaš u teretani ili doma.
Ja sam do nedavno imala više od 90kg, pa i više od 100kg, još uvjek sam u teškoj kategoriji sa svojih 80kg, ali savjeti baš od tih ljudi koji su "u teretani doma" su mi najviše pomogli. Da sam nastavila sa svojim "udri po bapskim pricama tehnikama" i "nemojte vi meni soliti pamet stavu" nebi bila tu gdje jesam.
Moj savjet: slušati iskusnu ekipu.
Pozz i sretno do cilja
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 12:49
Originally posted by biciklistica biciklistica wrote:

 Nije da ikoga potcjenjujem ili da mi smeta, nego mislim da problemi ljudi koji imaju znacajniju kilažu i onih koji imaju 10 kg iznad idealnog jednotsavno nisu isti. Ni problemi, ni frustracije ni ništa.

oooo to ti misliš... PUNO jednostavnije i lakše mi je bilo skidati kg kad sam imala 90+, nego sada...kad imam 70ak kg. Confused
Prije bi bez j***mti skinula 5-6kg u mjesec dana...a sada JEDVA ode 1kg u mjesec dana... Wacko

Frustracija na maksimumu...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:04
Hej ženska, vjerujem da si u pravu, lakše ide kad je više sala, ali nije da nas u toj poziciji sad to tješi, hahahaha.
 
Ma gle, probaj nekako držati pred ocima to da sad izgledaš barem normalno i da ne odskaceš od mase, ako možda i nisi "savršena", iako meni iskreno izgledaš predobro na tim fotkama i ne bih se na tvom mjestu opterecivala previše s još 3-4-5 kila...uživaj u životu i tome što si postigla...a to ako još bude išlo dobro...a ako ne, sjeti se gdje si bila..i budi zadovoljna sobom...nemoj se samo kritizirati!
 
Ja cu promijenit svoj potpis u "Jednog cu dana i ja biti kao Slavonka", hahaha DA BAR :) Gdje sam ja od od tebe :) MILJAMA
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:08
Originally posted by biciklistica biciklistica wrote:

 
 
Ja cu promijenit svoj potpis u "Jednog cu dana i ja biti kao Slavonka", hahaha DA BAR :) Gdje sam ja od od tebe :) MILJAMA

LOLLOLLOLLOLLOLLOL

ma ti si luda...

a je, imaš pravo... prvi cilj mi je bio 80 kg... i još prije kad sam imala 100+ sam razmišljala.. da mi je doci do 80ak kg..pa to bi bilo savršeno... a sad ni sam 10manje nisam zadovoljna LOL

Ma u biti, jedino što mene pati je moj trbuh...e on me izludjuje...sa ostalim sam više manje zadovoljna.. dobila sam od frenda komentar da mi je guza dobra LOLLOL jer on  je jedan od rijetkih koji zna cijelu pricu Big smile
A opet, svjesna sam da ce trbuh još dugooo biti zgužvan, jer ima tu i kože, a bome i sala na bacanje.. 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:12
Originally posted by biciklistica biciklistica wrote:

 

Takodjer bih molila da ekipu koja je u teretani doma i koja po forumu svima voli soliti pamet, a posebno nama zapuštenima, da ovdje ne komentiraju. Hvala na dobronamjernim savjetima, ako nam budu potrebni, pitat cemo vas. Dovoljno nam je teško u životu i bez toga da nas vi, tako savršeni, vrijedjate, omalovažavate i solite nam pamet. Vjerujem da cete razumjeti.
 


I kad budeš osjetila potrebu da pitaš, teško da ceš nakon ovoga dobiti odgovor. Kratko i jasno - da se naša Slavonka na pocetku svoje bitke postavila ovako, sumnjam da bi danas bila tu gdje je je.

Radiš veliku grešku i ovakvim stavom kociš samu sebe, ali bez brige, necemo ti soliti pamet Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:13

Ali si svejedno imala potrebu tu  se posrat :)



Edited by biciklistica - 18 Travanj 2013 at 13:13
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:13
Sretno Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:14
I tebi! Vidim da ti to to treba! :)
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:17
Slavonka, ma gle, nakon 2 trudnoce, više ce ti biti svejedno, hahahahahaha. Zezam se. Ja osobno ne vjerujem da se ta koža, nakon tolike kilaže, može riješiti ikako osim kirurški. Doduše, mislim da do 30-te još dobro izgleda, ali baš da ce biti ko na PHOTOSHOPU nece nikad. Meni tvoj trbuh na fotkama ne izgleda nimalo strašno, ali sad možda fotka ne pokazuje dobro, a možda si ti samo prekriticna prema sebi :)
Super si ti, ne brini :)
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:19
Dobro, sad kad su se izasrali svi "pametni", jel se može javiti netko tko je shvatio o cem je toma i tko cita tekst s razumijevanjem?
:):):):)

Možete mi se javiti i privatnom porukom pa možemo oformiti e-mail grupu, jer vidim da ce komunikacija preko foruma biti možda problematicna zbog oni koji ne razumuju o cem je tema :)


Edited by biciklistica - 18 Travanj 2013 at 13:20
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 13:34
evo..ja cu te motivirati...prestani kukati i  omalovažavati one koj su "savršeni" kao ti kažeš... iako rijetko tko je baš "savršen" jer iz svih tih "savršeniih" stoje litre znoja, krvi i suza... kiilogrami posnog, zobenih, piletinee, povrca, žitarica...... 

Uhvati se u koštac sa svojim problemom, buddi pozitivna i kreni u borbu.... to je sve..... a ako malo promjeniš stav....hrpa ljudi ovdje ti može i pomoci.... sretno i pozdrav....
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 15:08

Ma što bih ja bez tebe hahahahahahahaha

Jel se sad osjecaš bolje kad si ti meni rekla? HA HA HA HA HA
 
je***e debila na ovom forumu :)
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 15:10
Dobro, vidim ja da ce se frustriani debili koji na silu žele pokazati kako su oni super nastaviti javljati na ovoj temi pa da ne trošim energiju na iste, ako se pojavi na temi netko preko 90 kg, molim neka me kontaktira privatnom porukom pa cemo se sve lijepo dogovoriti :)
 
 
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 15:14
???
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 15:24
Ja se zaista nadam da se neko pošteno sprda sa nama na ovom akauntu "biciklistica". :)

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.