New Posts New Posts RSS Feed - Zdravooo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zdravooo

 Post Reply Post Reply
Author
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zdravooo
    Posted: 18 Sijecanj 2012 at 14:39
E ovako... :)
Imam 17 godina,visok sam 168,169 :)  i imam 64 kile.Prije sam imao mnogo vise tj.smrsao sam 20 kila za godinu.
Problem mi je i dalje stomak,tj salo oko stomaka.3,4 puta sedmicno idem na plivanje,otplivam oko 1,1,5 km.Radim sklekove svaki drugi dan oko 80ak.Prehrana bi ovako izgledala
Dorucak:ovsene pahuljice ili 1 banana,jabuka...
Uzina:jedna vocka
Rucak:Pileci file,tunjevina iz konzerve(ocjedjena),zelena salata,curetina,supa,crni hljeb,jaja,mlijeko,jogurt...
Uzina:voce,zeleni caj,bademi,ljesnjak...
Vecera:slicno kao rucak samo bez hljeba..
Znaci moje pitanje je da li je ovaj rezim dovoljan u gubitku masni naslaga ili bi nesto trebalo mjenjati :)



Edited by Mjauk - 18 Sijecanj 2012 at 14:49
Back to Top
Lidija85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lidija85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 13:50
Sasvim dovoljno!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 14:41
Ako ocekuješ 6 pack , pa cak i da se samo do kraja riješiš "love handles"-a i ostalog viška na trbuhu ovo nije dovoljno aktivnosti,dovoljnog intenziteta .........a i prehrana ti je pomalo šuplja, malo proteina konzumiraš,a i kalorijski malo vrlo vjerovatno
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 15:01
Hvala na odgovoru prije svega :)
Sad detaljini recimo dorucak,rucak i vecera bi izgledali ovako:
-dorucak: 200ml mlijeka 1,5% ,2,3 kasike ovsenih pahuljica
-rucak : 150 do 200 max. grama pileceg filea,jedno jaje,grasak pola case
-vecera: 120g posnog sira,par kiselih krastavaca i jedna manja snita crnog hljeba
Uzine su obicno voce :)
Da li je u ovom,recimo mom danasnjem meniju premalo proteina i sta bi trebalo izmjeniti :)
A sto se tice aktivnosti ovo sto sam naveo 3,4 puta to je minimalno , jer sam recimo prosle sedmice plivao 5 dana a sklekove povecavam svaki put stim da zgib ne mogu uraditi :),ali sam poceo ove sedmice sa njima .
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2012 at 10:06
Da, malo je kalorijski uopce, ne samo proteina..........
Dodao bi nešto proteina u dorucak, uz medjuobroke koji nebi trebali biti samo voce isto ( ajmo okvirno rec da bi išao prema 1,5g po kg proteina ) i izbacio bi kruh prije spavanja. Uh bi jeo prije i poslje treninga , ostale obroke proteine + masti.......
Isto tako kupio bi si par bucica kao što sam savjetovao bebolini (pogledaj topic ojacat cu ruke il tak nekaj u podforumu pocetnici) jer ovo plivanja stalnog jedno te isto i malo sklekova nije neko najsretnije rješenje.......
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2012 at 16:08
Sa bucicama radim ali samo biceps,i to imam neke od 2 kg pa ih spojim ali su mi prelake,pa sam razmisljao o kupovini.Svakako cu promjeniti malo ishranu,a sto se tice sklekova ja ih mogu raditi svaki dan po 80-100 ali znam da nije dobro za misice .
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2012 at 12:18
I pitanje jos jedno,da li bi bilo dobro da idem u teretanu umjesto da kupujem bucice,tj.radio bi pod nekim nadzorom :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.