New Posts New Posts RSS Feed - zašto se neki nikada ne debljaju?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zašto se neki nikada ne debljaju?

 Post Reply Post Reply
Author
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zašto se neki nikada ne debljaju?
    Posted: 10 Rujan 2009 at 14:33
ja imam osjecaj da se nekima i voda prima, hehehehehe.

kod mene je isto genetika odradila svoje, malo sklonija debljanju.
pomirih se s tim, uhvatila se vjezbanja ( koje mi predstavlja neku vrstu zadovoljsta i hobija)
blago oniam koji puno papaj, ne vjezbaju i ne prima im se ( iako bi se i oni mogli malo pokrenuti, nije na odmet), a oni skloni, eeees njima ziva muka. zato valja pretvoriti muku u nesto korisno, zadovoljavajuce... pa ce stanje biti super
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 13:56

 zanimljiv clanak i zanimljiva tema...

Genetika ucini svoje što se tice kompozicije tijela i mjesta di se mast raspoređuje - tu ne možemo ništa. A sve ostalo je borba . Borba da od toga što smo dobili napravimo maksimum.

šta tu još ima da netko može jest ko budala pa niš, a nekome i voce smeta...ko to zna. Ja sam se pomirila s tim da mi ne gine sređena prehrana i dobar trening - i dobro mi je . Povremeno me ulovi kriza kad vidim frendicu koja jede sve i svašta, a izgleda super ali ajde...to su kratki trenuci - ostalo je zapravo treniranje karaktera i pomicanje granica :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 11:10
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/magazine/7838668.stm

evo,naišla sam na ovaj clanak,pa sam ga postala za zainteresirane
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.