New Posts New Posts RSS Feed - Trening nakon operacije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening nakon operacije

 Post Reply Post Reply
Author
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening nakon operacije
    Posted: 01 Veljaca 2014 at 12:58
Pozdrav
Hajde da ne otvaram novu temu;tema je ista;dakle od 10/2012 treniram aktivno u teretani 5 dana u sedmici.Cilj mi je bio skinuti 10-ak kilograma sto sam i uspio nakon 7-8 mjeseci.Naravno sve je bilo propraceno izmjenom ishrane tj.zobene,riba,sir i sve druge dobre navike Koje sam nasao zahvaljujuci ovom forumu .U decembru 2014 sam imao operaciju lijevog preponskog bruha i pauze teretane 5 sedmica......Ponovo treniram 3 sedmice skoro isti tempo kao i prije ali promjene nevidim uopste...znam da vaga nije uvijek najmjerodavnija ali stomak je bas napuhan u odnosu na prije imam 3 kg viska....
Imam 43 godine,163 cm i 65,5 kg....Kakva su vasa iskustva nakon ove ili slicne operacije?? OP je napravljen laparaskopski i nemam bolova Osim gubitka snage,kondicije a samim tim pomalo i motivacije....pozzzzz
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 00:03
Jasno mi je da si ocekivao konkretniji odgovor, no pošto imaš bolove preporucam da otkriješ uzrok s lijecnikom.

Možda je netko vec imao takvih problema pa ce se javiti u temu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 10:27
Nadao sam se konstruktivnom savjetu. Doktor ce reci uobicajeno: "samo polako, puno istezanja i bla bla". Mislio sam da se netko susreo s ovakvim slucajem jer nebi volio da potraje a nemogu trening trbušnih napraviti kako spada....

Hvala svejedno.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 20:10
Originally posted by Lepy Lepy wrote:



Što mi je ciniti?

Iskljucivo se konzultirati sa svojim lijecnikom i prema njegovim uputama / savjetima postupati dalje.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 20:02
Pozdrav,

imam pitanje vezano uz postoperativno treniranje. Naime, nisam bio u teretani skoro 6 mjeseci zbog operacije slijepog crijeva te sada idem aktivno cca 2 mjeseca. Nisam forsirao kilažu na trbušnim mišicima no mislio sam da ce 2 mjeseca biti dovoljno da se trbušni mišic (koji je bio prerezan) prilagodi.

Uglavnom, danas sam išao raditi naklon na spravi sa ne pretjeranom kilažom (40kg) 20 ponavljanja i nakon toga brzo napumpati 20ak klasicnh trbušnjaka gdje me na petom užasno presjeklo u mišicu na mjestu gdje sam operiran i osjecam ga još uvijek.

Što mi je ciniti?

Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.