New Posts New Posts RSS Feed - Specijalno fitness izdanje "Mile" 90-tih
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Specijalno fitness izdanje "Mile" 90-tih

 Post Reply Post Reply
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Specijalno fitness izdanje "Mile" 90-tih
    Posted: 25 Studeni 2007 at 19:05

Zdrav program mrsavljenja u 2šdan....hm...

šta se tice casopisa..nemam info.... ali sam morala ovo komentirati...sporry

Back to Top
perica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote perica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2007 at 01:16

 Ako netko pripada generaciji sada u tridesetima molila bi za pomoc !? Nemam pojma vise kada ali negdje krajem 90-tih izasao je sjajno speciajlno fitness izdanje tadasnjeg zenskog casopisa "Mile". Izmedu mnogobrojnig fitness savjeta i prehrane bilo je prikazano i par zena koje su se natjecale u skidanju kg u rekordnom vremenu od 2š dan sa svojim fitness instruktorom.Bili su prikazani cjelodnevni programi:  kucni radovi ,vjezbe , menui i potrosnje kalorija i sl...i sjajni rezultati.Ono sto zelim nekoga pitai da li je sacuvao primjerak toga broja..meni nestao bez traga ...zanima me naime taj fitness instruktor -pobjednice toga natjecaja jer je djelovao vrlo ucen i sa dobrim zdravim programima mrsavljenja...kako doci do njega..ma jasno mi je da sam dala tek povrsne podatke, ali mozda kome klikne i mozda prepozna o cemu govorim...jako bi cijenila dobitak ove informacije...hvala

iskreno zahvalna
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.