New Posts New Posts RSS Feed - Sex kao tjelovjezba? :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sex kao tjelovjezba? :)

 Post Reply Post Reply
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sex kao tjelovjezba? :)
    Posted: 09 Prosinac 2007 at 23:05

 Svaka cast!

Vec dugo nisam procitala ovako dobar tekst!

Reci cu samo - STO GA JE VISE, TO BOLJE! Ma u svi pogledima!!!!!!

Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2007 at 17:27
tocno to
planirani sex i "sex sa svrhom" malo je ne bas lijepo receno.
da se nebi desilo da se osjecaji i zudnje izgube negdje putem i u igri egoizma
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2007 at 16:11
 Jdot...sve 5, samo nemoj pretjerati.... Ipak mora biti i zabavno i spontano
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2007 at 01:18
Nisam bio pijan nimalo  nego pod dojmom kad sam pisao da ne bude zabune
(sad kad citam ponovo - bas mi je fora jer kuzim kakav sam osjecaj imao, nadam se sutra "osvjezit" temu opet )

Originally posted by gardelinka gardelinka wrote:

e sad, ipak je to igra za dvoje, pa se mozda mogu i cure ukljuciti u diskusiju


Definitivno, treba se cut i druga strana, da ne bi ispalo da smo svi grdo zabrijali
(slobodno budete detaljne..)
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2007 at 12:35

 Je li ovo samo za "ljudine" tema ili?

Imam i ja "ljudinu" koji je cini mi se prigrlio tu filozofiju,...zasto se samo znojiti u teretani, kad mozes .

A primjetila sam i da si onda moze priustiti i neke gurmanske delicije, koje bas ne ulaze u preporucljive.

E sad, ipak je to igra za dvoje, pa se mozda mogu i cure ukljuciti u diskusiju

Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2007 at 10:15
Sex je odlican, mnogi renomirani treneri inzistiraju na istom, traze varijacije poza, vece "ulaganje" u isti.
Zasto: popravlja se kondicija, tonus misica, opce stanje organizma, zna se da imunoglobulini skacu...  ajme majko mila

Ja ko ja, obavezno uz trening 4 puta tjedno imam i sex svaki dan (osim kada me Crvena armija ne potjera na 5,6 dana) i mogu reci da je osjecaj dobar, a stanje organizma jako dobro.

Radjena je i masa ispitivanja na tu temu. Samo da uhvatim vremena da potrazim i stavim tu.

Dakle, ljudine, bacite se na posao... Zdravlje na prvom mjestu
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2007 at 08:15

da li je ovaj text nastao pod uticajem VATRENE VODE ´(viskija) ili VESELE TRAVE.....NAZOVIMO OVAJ POST---erotski kutak

 

Edited by emilio
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2007 at 02:54
Cesto citam fit, sve korisno, ali sve nesto prekonvencionalno za moj ukus, savijeta nije bilo pa sam probao sam (a siguran sam da NISAM sam, samo sto takvi sute) - da razbijem led odma  - u zadnje vrijeme sam sa curom poceo prakticirati sex u svrhu vjezbanja 

E sad, da ne uletim kao gol u koprive sa spikom "cuj ljubavi, s obzirom da mi je sex drazi od teretane, jel bi se mi mogli probat sexat za snagu i izdrzljivost - da ne placam clanarinu ovaj mjesec"   lagano sam kroz koji tjedan pojacavao tempo sexa da vidim uopce kakva bi reakcija bila na to pitanje 

Ovdje bi se reklo da postaje socnije, ni prije nam sex nije bio prosjecan tako da sam imao solidnu bazu za gradnju  ali stvari su stvarno postale zanimljive s kombinacijom velike kolicine znoja i duzeg trajanja. Prije bi trajao od š5 do 30ak minuta (ne racunamo predigru ovdje jeli ) dok se sada produzilo na gotovo sat vremena. Na svu srecu i obostrano zadovoljstvo tempo sam digao prilicno, a da bi kompenzirao za vrijeme - cesce mijenjamo poze i pozicije - mislim da je kljucno razdvojiti ovo (pozicije = dominantnost) jer se gotovo uvijek natjecemo u tome da ja nju ili ona mene - pojebe.

Stvar se rasplamsala do cistog fizickog uzitka od pocetka do kraja, i igre daju predobar osjecaj ... necu tu vise  da me ne bi banali (a tako bi htio ovaj dio najprostije moguce ispricat svima jer sam jos pod dojmom!).

U svakom slucaju, pitanje mi ne pada napamet uopce postavit vise jer je ovo strava, š0 puta bolje nego sam mislio da ce bit - jer sam ocekivao da cu sex ogolit uzitka samog sexa misleci na vjezbu. Ne trebam zagrijavanje, pere me adrenalin, i naprezem vajda svaki misic u tijelu 

Anyway - ovo je mozda bolje da sam prespavao pa ujutro napisao trezvene glave  ali jos sam pod dojmom svega i zelim isto drugima 

Sad ak mi sutra bude neugodno sto sam napisao - ekipa pomagaj ako ne bude, htio bi cut ostala iskustva s ovim

edit: mozda sam malo pretjerao s rjecnikom
 

Edited by Jdot
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.