New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 10:27
Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

Dakle, nije za ljencine niti glupe ljude nego pokretljive te ljude zeljni samopouzdanja. Financijski je totalno isplativo, vise nego clanarina za teretanu, steroidi te ostala kemija koja se redovito zvace "kako bi se ostalo fit".

Nadam se da je moja poruka bila jasna jer ja nisam tu da bi radila tvoj posao umjesto tebe. Tu sam da bi ti zbilja dobio rezultate.



Ovaj dio mi je upao u oko.

Trgovac na vidiku.

Ukoliko neces i ne zelis odgovoriti na pitanja forumasa i poblize objasniti svoj koncept mrsavljenja molim te bez dodatnog navlacenja na svoje treninge / proizvode ili stogod vec.
Bez postavljanja e-maila u svojim postovima..

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 20:42
Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

 koji cudotvorni proizvodi??

nudim pravilnu prehranu. dodji pa vidi



Imas totalno odbojni i zastarjeli nacin privlacenja klijenata / kupaca.

"Dodji pa vidi" je onako, prazno, tupo i glupo. Tako neces nikoga privuc. Kazes da slazes pravilnu prehranu - danas to svi mogu sloziti -> nisi ni rekla svoje obrazovanje, kome si dosad sta slagala, kakvi su rezultati, s kime si sve radila itd. Nego samo kazes "a daje rezultate kakve nisi vidio".
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 20:35
Originally posted by Lega Lega wrote:

a steta, ja mislio da se iza oglasa "privatne trenerice" krije nesto u stilu "cura, 23 godine, brineta, vrsi uslugu masaze u vasem prostoru"



Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 20:25
a steta, ja mislio da se iza oglasa "privatne trenerice" krije nesto u stilu "cura, 23 godine, brineta, vrsi uslugu masaze u vasem prostoru"
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 19:53

Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

Dakle, nije za ljencine niti glupe ljude nego pokretljive te ljude zeljni samopouzdanja. Financijski je totalno isplativo, vise nego clanarina za teretanu, steroidi te ostala kemija koja se redovito zvace "kako bi se ostalo fit".
  

trgovina i trgovacke fore...

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 19:13
Ok, krivo si protumacila moj post i izvrnula ga i sebi prilagodila!

 Koliko god sam pokusao biti ljubazan i obziran i objektivan, ovim tvojim "prikrivenim" vrijedjanjem ne ostavljas mi druge opcije osim komentara kako si svojim postom zapravo pokazala koliki si trgovac! Ja zaista ne vidim razliku izmedju tebe i one zene na trznici. Zasto? I ona mi zeli pomoci, ali kako pomoci, "na sinko, uzmi ove paradajze, ovi su socniji i bez gmo-a" i ta gospodja mi zaista pomaze iako sam joj platio za rajcice - pomaze time sto mi je omogucila da kod nje kupim rajcice i omogucim si zdraviji obrok! ali mi ona to ne bi omogucila da me nije privukla necim, vec kako to ide na trznici - samooglasavanje i "odlican" marketing.

Zanimljivo zar ne, ali ne mogu si pomoci da ne primijetim kako imas dosta los nacin privlacenja korisnika/kupaca, gotovo identican onim reklamama "ali to nije sve, ako nazovete odmah..."

Isprike iza ovoga ne slijede, jer sto je napisano, napisano je. Stvarno je glupo nakon necega recenog/napisanog ici ce ispricavati. i dalje govorimo teoretski, da ti  (govorim nacelno, dakle za bilo koga) je bilo zao, takvo sto ne bi bilo ucinjeno/napisano. Jedino opravdanje je nemogucnost svladavanja vlastitih emocija.

Toliko od mene...


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
kx2312 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kx2312 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 18:41

Ja mogu samo pomoci, a naravno da ljudi sve to rade sami.  Ti ocekujes da ce ti rezultati doci samo ako budes sjedio iza ekrana i pricao o stvarima koje si cuo, a mozda nisu istina?? ti mislis da informacije koje cujes su dobre bas za tvoj organizam? jedna stvar je samopoducavati se, a druga je misliti da zbilja nesto znas. Bez uvrede, ali tako radi vecina ljudi

Ja sam tu samo za pomoc ako netko zeli zbilja nesto napraviti od sebe, a ne samo pricati. Ja necu vjezbat umjesto nikoga, samo predloziti pravilnu prehranu.

Financijski ti je isplativije biti na mom nekom programu jer se placa manje od jednog uobicajenog obroka, a daje rezultate kakve nisi vidio.  Sve je prirodno. Ajde nadji to negdje danas. Uostalom, zdrav je zivot vrlo skup.

Dakle, nije za ljencine niti glupe ljude nego pokretljive te ljude zeljni samopouzdanja. Financijski je totalno isplativo, vise nego clanarina za teretanu, steroidi te ostala kemija koja se redovito zvace "kako bi se ostalo fit".

Nadam se da je moja poruka bila jasna jer ja nisam tu da bi radila tvoj posao umjesto tebe. Tu sam da bi ti zbilja dobio rezultate.

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 15:57
Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

 koji cudotvorni proizvodi??

nudim pravilnu prehranu. dodji pa vidi


Ok ali to, bez uvrede, moze svatko tko se malo potrudi i informira na pravim mjestima. Posao privatne trenerice, koja ce se uz to jos brinuti i za prehranu svakako je super trendi i moderno, ali u ovim vremenima kada nam je toliko informacija dostupno mislim da ipak ne ide u korak s financ. mogucnostima onoga tko se bavi bb, fitnessom ili jednostavno zeli biti fit itd..kako to vec ide. Placati clanarinu, tolike silne kolicine proteina i ostale hrane, dodataka i sto god vec ide uz zdrav zivot, i jos k tome odvajati odredjenu cifru (jer ne vjerujem da to radis pro bono, besplatno) za sklapanje svega toga u jednu skladnu cjelinu mi se cini pomalo neisplativo.

Naravno, onaj tko ima novaca i tko ne zeli razbijati glavu trazeci informacije, poducavati se, citati literaturu, ili mu je jednostavno lijeno i hoce da to ucini netko za njega, tvoj posao je ko stvoren za njega

Naravno, onaj tko ima novaca, a nije lijen za informacijama i samopoducavanjem, ali zeli uciniti nesto profi sa samim sobom, tvoj posao je ko stvoren za njega.

Nadam se da je poruka bila jasna, vecina nas je samoukih rekreativaca koji samo zele sto bolje izgledati sa svojim tijelima, a uz to sve imati osjecaj uspjeha kada vide da je to sve doslo vlastitom zaslugom nakon krvavog iskusavanja, isporbavanja, poducavanja itd.

Da se razumijemo, ni ako sam krenes u ove vode nitko ti ne garantira da ces uspjeti ili da neces zabrljati ali se zato informacije traze na provjerenim mjestima sa kolikom tolikom pouzdanoscu.

Poz!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
kx2312 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kx2312 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 15:43

 koji cudotvorni proizvodi??

nudim pravilnu prehranu. dodji pa vidi

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 13:52
Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

Vratila se privatna trenerica! Pozdrav svima  

što se jakova tice i takvih slucajeva, ne daj boze da se ide na dijetu u tim godinama ili nesto slicno jer je definitivno jako mlad za takve slucajeve, a i nije niti debeo. Njemu, kao i vecini danasnje populacije ( hrvati na 3. mjestu po debljini u Europi) treba samo zdrava prehrana. Zamislite da u jednom danu zbilja pojedete sve ono sto biste trebali pojesti. I tako svaki dan. Prstitli biste od zdravlja. nema glavobolja, umora, razdrazenosti, doktora.... to zelim svima.

Zato sam dosla na ovaj forum. Tako da, ako netko zeli zbilja promjenu u svom zivotu, a ne samo rasprave  moze mi se javiti na moj mail : [email protected] 

jer ovo mi je prvi put da sam na nekom forumu i jos neznam normalno komunicirati s ljudim. Malo se blesavo osjecam   



Ali nije mi jasno sto konkretno nudis. Nadam se da nisu oni cudotvorni proizvodi.
Back to Top
kx2312 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kx2312 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 13:46

Vratila se privatna trenerica! Pozdrav svima  

što se jakova tice i takvih slucajeva, ne daj boze da se ide na dijetu u tim godinama ili nesto slicno jer je definitivno jako mlad za takve slucajeve, a i nije niti debeo. Njemu, kao i vecini danasnje populacije ( hrvati na 3. mjestu po debljini u Europi) treba samo zdrava prehrana. Zamislite da u jednom danu zbilja pojedete sve ono sto biste trebali pojesti. I tako svaki dan. Prstitli biste od zdravlja. nema glavobolja, umora, razdrazenosti, doktora.... to zelim svima.

Zato sam dosla na ovaj forum. Tako da, ako netko zeli zbilja promjenu u svom zivotu, a ne samo rasprave  moze mi se javiti na moj mail

jer ovo mi je prvi put da sam na nekom forumu i jos neznam normalno komunicirati s ljudim. Malo se blesavo osjecam   

 

Edited by kx23š2
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 17:57
Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

  hey jakove,

ja ti imam rjesenje za taj tvoj problem i uvjerena sam da ce ti pomoci kao i drugima. Ne samo da mozes taj mali djelic sala ukloniti nego ti se mogu poboljsati rezultati i na treningu. Naime, ja se bavim wellnessom. Kao privatna trenerica

si zainteresiran??



privatna trenerice, jel ovo sam za decka koji je otvorio topic ili mozes i nama ostalima zainteresiranima poboljsati rezultate

@jakov, ne znam si predociti š67cm , 45kg i nekakvu debljinu, svaka ti cast - odajes vecu odlucnost od nekih š0 godina starijih ljudi koji dodju na forum.
ako ti vec vaterpolski trening i sat vremena vjezbe (kakve?) ne pomaze potpuno u onome sto si zamislio, ukljuci se u forum, siguran sam da cemo zajedno pronaci rjesenje

isto tako te upozoravam da pretrazis u arhivi foruma (podforum "ostalo", postovi od prije kojih pola godine, autor "avantgard" ako se dobro sjecam) temu Anoreksija koju je postavio decko mojih i tvojih godina (ja imam š6)

sretno, pratim ovaj topic
 

Edited by Lega
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 16:15
Originally posted by jakov jakov wrote:

 

Moji su razlozi slicni ko tvoji,jednostavno zelim bit vrlo zadovoljan sa tijelom.





Eh, da sam ja u tvojim godinama poceo razmisljati o tome, ...

Ako treniras š.5 sati vaterpolo i sat vremena samostalno (koliko cesto u tjednu?) onda spadas u fizicki vrlo aktivne ljude i ako se to "zbroji" s cinjenicom da si u razvoju, onda je normalno da moras puno jesti... Dakle, nemoj se suzdrzavati od hrane, nemoj gladovati!

Ako zelis cuti moje savjete (iako bih se najradije suzdrzao jer mislim da si premlad), morat ces mi nabrojati tocno sto sve pojedes u jednom danu .....


Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 10:14
@kx23š2
Prije svega, izgleda kao dobra ponuda (osim one da se salo moze ukloniti s odredjenog dijela tijela u sto nikako ne vjerujem niti je izvedivo), wellness i privatna trenerica ali ono sto ovom decku treba ne ide u tvoje podrucje. On ako zeli nesto postici, sredit ce prehranu i eventualno trening ako se bavi necim, te imati sto vise nocnog sna, tj. odmora. Ok, mozemo i ovako, jednostavnim pitanjem; na koji nacin bi se odvijala ta pomoc? Koje su to tehnike ako se smije znati? Eto, pokazujem interes kako se ne bi stekao dojam da imam nesto protiv trgovaca, jer to zapravo i je trgovina, navuci kupca da uzme vas proizvod.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
kx2312 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kx2312 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 01:40

  hey jakove,

ja ti imam rjesenje za taj tvoj problem i uvjerena sam da ce ti pomoci kao i drugima. Ne samo da mozes taj mali djelic sala ukloniti nego ti se mogu poboljsati rezultati i na treningu. Naime, ja se bavim wellnessom. Kao privatna trenerica

si zainteresiran??

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2008 at 22:59
proci ce jos malo vremena dok budes zadovoljan.... tek ulazis u pubertet... fino ti treniraj i zdravo se hrani i sve ce biti super.... 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.