New Posts New Posts RSS Feed - Odlucila sam...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odlucila sam...

 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 20:13
Pa evo odg ti je Loli, zobene, sa malo mlijeka, jogurta, možeš ubaciti malo suhog voca, ili npr. šumsko voce, ili skuhaš u mlijeku i dodaš kakaa smanjne masti, malo natrena.... i tako... kombiniraj... igraj se... Bilo bi  dobro uz taj obrok pojesti i neke proteine, npr. posni sir. Ali ok...ti si pocetnica, budeš polako ;) 

Nemam pojma kakva ti je ta šunka i kruh, ali ako je šunka masna i kruh bijeli, to je klasican junk ;)


Edited by dalila - 29 Ožujak 2012 at 20:14
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 20:21
pa pišem vec neko vrijeme da jedem raženi kruh i purecu šunku i uz to jogurt...to je sasvim ok dorucak.. sa zobenima vec za 3h budem gladna...a to si ne mogu priuštiti...
Back to Top
Roozha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roozha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 20:56
Necu puno mudrovati, ima dovoljno stranica, a i Gym Girl je jako dobro sve objasnila!
Samo sam svratila da ti pruzim jos malo podrske hehe.

Samo nastavi!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 21:45
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

pa pišem vec neko vrijeme da jedem raženi kruh i purecu šunku i uz to jogurt...to je sasvim ok dorucak.. sa zobenima vec za 3h budem gladna...a to si ne mogu priuštiti...

Pa za neka 3h bi treebala jesti ovako i onako...ako uz zobene pojedeš posni, neceš biti gladna. A taj si sendvic onda pojedeš u pauzi... npr. 
Ali ako tebi ne pašu, ne pašu. Big smile Opcenito je bolje od tih šunkica da jedeš konkretno meso, a one bi se trebale naaci na meniu ponekad.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 23:41
e, pa ne mogu jesti kad hocu... Wink zato sam i rekla da si ne mogu priuštiti biti gladna za 3h... Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 00:59
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Trebam pomoc... krenula sam na obuku za novi posao..obuka je svaki dan po 8h.. imamo 2 pauze po 20min... ne mogu si nositi gotovu hranu...jedino sendvic ili tako nešto...

jucer sam oko 8h pojela kod kuce sendvic sa 100g kruha i 50g šunke... oko 11h pojela 2 tamna klipica iz pekare... i onda tek oko pola 6 jela kod kuce...piletina, šnita kruha i špinat.. poslije toga išla sa deckom u šetnju, nekih sat i pol... i onda pojela tunu sa malo posnog...

Znam da je to premalo kalorija...no, jednostavno nemam prostora ugurati više hrane... jedino u to razdoblje od 17:30 - 24h... jer oko 1h idem spavati... a cisto sumnjam da je baš pametno puno jesti u tom vremenu...


Otkad do kad ti traje ta obuka? 9 h do 17h? I imaš 2 pauze po 20 min? Sooo...what's the problem? Tongue

Pojedeš ujutro što bolji obrok, cak nebi bilo loše posni sa nekim uh-ima (zobene, kruh) kako je rekla dalila (ja inace cesto kombiniram šunku, posni i kruh). Onda imaš pauzu u 11? Eto , super...spremiš si neki obrok kojeg je lako nosit. Kako kaže dalila, što tu nebiš složila neki sendvic umjesto ujutro pa ujutro pojela zobene? Vecer prije ili ujutro si ispeceš komad mesa (ili meso zamijeniš tunom), staviš malo salatice ili tako nešto i 2 fetice kruha....ako ti je vec bed nosit u posudici. Ili ono što ja znam napravit kad mi je negdje gužva za jest i moram bit brzo gotova - smiksam si u mikseru zobene, jogurt, whey i cimet (ok, nemaš whey pa smiksaj ovo ostalo, možeš i posni dodat da si malo proteine povecaš), staviš u posudicu i pojedeš u sekundi. Mene je to spasilo kad sam radila na referendumu za EU pa nisam baš imala vremena za jest jer su ljudi stalno navirali - trebala mi je cijela minuta da posrkam to Big smile I onda opet pauza, negdje oko 14h? Vrijeme za drugi planirani obrok ;) Posni ili 3 dcl jogurta i neki orašasti plodovi, npr. bademi.....ili jabuka recimo ako biš tu kombinaciju. Ili opet, meseko neko, povrce i malo maslinovog.... dodješ doma i dalje spremaš kako ti odgovara....

...gle, sve se može uz planiranje i ne obaziranje na glupave poglede i komentare drugih Wink

Ili ako ti je vec bed nošenje svih tih proteina, bar si uzmi šakicu badema i to drmni negdje izmedju Smile Inace, nije sad ne znam koliko nužno uvijek jesti svaka 3 h...bitno je samo da se u preostalim obrocima ne prejedeš i da se ne razgladniš u velikim pauzama od 5-6 h pa ne možeš stat jest....tu je bitno nac neku ravnotežu i ustalit jedan tajming koji tebi odgovara i donosi ti rezultate.


Edited by Gym_girl - 30 Ožujak 2012 at 01:03
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 01:05
jaja su jako zasitna, ali i puna lošeg kolesterola. :/ no ja si ponekad priuštim specena na oko ili kajgana... imat ceš dobar izvor proteina, al i masti, ne znam, može i taj zdravi kruh. i neka vocka, npr. citrus bi dobro došao kao izvor C vitamina koji se automatski apsorbira i troši pa nam treba tokom cijelog dana u dozama, pogotovo ako se baviš sportom malo intenzivnije. ja popijem iscijedjeni sok 1 grejpa - prva stvar ujutro.
mama me neki dan pitala "sa cim ga piješ, sa šecerom i vodom?" LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 01:14
Ma nema straha od kolesterola Wink Možda se odredjeni ljudi sa odredjenim problemima trebaju pripazit ali ovako nema straha...ja jedem cijela jaja i to jako cesto, na odredjene periode i svaki dan....i vadim cesto krv...i ne samo ja, ima dosta primjera...tako da...samo se kontrolirajte i bit ce sve ok Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 01:49
ok, hvala, super! Big smile jedino za žuc?
a imam pitanje nevezano za dorucak, hahaha. idem van i dalje i popijem alkohola tu vecer, dakle nikad cešce od jednom tjedno. to je vec dovoljno cesto. e sad ne znam koliko time nazadujem u svom cilju - redukcije masnog tkiva i postizanje bolje mišicne mase? Big smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2012 at 19:13
ne stignem baš cesto pisati... jer radim po cijele dane Stern Smile

uglavnom... trenutno sam na -6 kg Big smile
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2012 at 22:50
super... samo naprijed.... 
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2012 at 23:17
Ja svaki dan 3 cijela jaja... Moram ici provjerit kolesterol bome..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2012 at 22:21
ufff.. ovaj uskrs me dotukao xD

nije se ništa vratilo... ali sve stoji na mjestu Cry

noooo dobro, idemo dalje.. danas je zadnji dan brljanja.... od sutra se vracam na staro...

sada sam se vratila iz šetnje.. 16km Thumbs Up
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 08:24
Kupila sam prije tjedan dana zobene... OPET... i rekla sama sebi da nema drugog dorucka dok se ne naviknem na njih... Dead LOL

I tako... sad ih cesto jedem za dorucak... navikla sam se na taj cudni okus... LOL


Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 22:20
frendica i ja smo krenule trcati... svaki drugi dan... sat vremena...trcimo koliko možemo, pa hodamo...Big smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 21:53
Dobile smo po prstima zbog trcanja...jer kažu, nije dobro zbog zglobova... pa smo se prebacile na hodanje...svaki dan... evo danas smo prešle nekih 15km... U jelovnik sve cešce ubacujem ribu... oslic, aljašku kolju... Zobene sam cak i zavoljela LOL i jedem ih svako jutro... 4dl mlijeka 0,9%mm + 60g zobenih... Star

Danas:

D (oko 10h) - 3dl mlijeka + 60g zobenih
R (14h) - pire (oko 50g) sa malo mlijeka + aljaška kolja (oko 200g) sa grill tave + miješana salata
MO (oko 17h) - šnita raženog kruha i par šnitica purece šunke
V (oko 21h) - tuna iz konzerve + posni + salata
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.