New Posts New Posts RSS Feed - Moj plan prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj plan prehrane

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 16:20
pomalo pomalo "zauzet" sam ... Hahaha :p šalu na stranu ... Stra me ako nabacim jos kg dodem do 110 kg.kako se s tim nositi ... :( neznam neznam ali cure treba slusat :p cekajmo.i ostale ... Valjda s tok prehranom nece biti sala il ? :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 16:20
više kvalitetne hrane (složenih UH i proteina)-više mišica, malo kvalitetne hrane- katabolizam, zastoj, pa ti vidi

nemožeš ocekivat da ne dobijes bas nist dodatnog sala, ipak si u suficitu kad si na masi. ali ako jedes cisto to ce biti jako malo. Jos uz tvoje treninge.. hrana mora ici gore

Edited by avangarde - 04 Studeni 2012 at 16:26
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 18:08
Tesko se ti mozes nesto bas zamastiti jer su ti treninzi aerobnog karaktera da se tako izrazim :)
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 20:14
A odakle onda ove do sada ? -.-
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 20:22
Originally posted by jelava jelava wrote:

A odakle onda ove do sada ? -.-

loša prehrana Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 20:35
Upravo,a ti uopste nisi debeo da se tako izrazim kao sto ti vidis svojim ocima...
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 20:40
jos nesto me zanima ... Da li je za veceru dobro pola male šalice integralne riže koja je zapecena na malo biljnog ulja te 1 žlicom soli i s rižom još 1 pomidora i pileca prsa 150 g

Npr veceras sam

Riža
3 fete studenackog kraljeg sira i jedna poma ...

Kao snack veceras cu popiti tekuci jogurt 0.9 % mm (light)
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 20:41
Ma ljudi moji ... Zelim se rijesiti tog sala i da se ocrtam rj dobijem misice nije lijepo vidit u mladica te masne naslage (bar meni )
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 20:46
prvo se odluci...hoceš defku ili masu!

Ako je defka - riža ne ide u veceru, a taj sir je premasan, ako je masa - može proci 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 21:16
Ja vise neznam sto da jedem ... Imas li kozda neki primjer jelovnika za masu i ako imas program kakav za vjezbanje ? I btw hvala ti ;)
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 21:42
Ljudi moji ja razmisljam i neznam neznam ... Nekad sam imao 107 kg bio sam pao na 100s bzvz prehranom samo sto sam poceo trenirati jer prije toga sam bio na duzoj stanci radi koljena ... I sad ... Mene strah ako je opet dodem do tih 107 kg da cu opet izgledat debelo , traperice necu moci obuci , majice il sta ja znam ... salo ce se jos vise isticati , necu imati vremena do ljeta da si nesto definiram na tjelu ... Neznam neznam ... Najradije bih odma krenio na defku ... Ako sam nesto krivo rekao ispravite me :(
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 21:56
Originally posted by jelava jelava wrote:



DORUCAK

- 1 iscjedjeni limun pomješan s 1 žlicom meda
- 1 cijelo jaje
- 2 bjelanjka  ( možeš i 5 bjelanjaka)
- nestlle fitness žitarice ( šaka otprilike jer vagu nemam xd ) s nemasnim mlijekom 0.5 % mm
- 1 banana

MEdjUOBROK

- šaka badema (noup, možeš npr. integralni kruh sa dimcekom i posnim sirom)

RUCAK

za sada što bude na stolu tj. što majka skuha

Planiram za rucak ubaciti :

150-200 gr pilecih prsa + povrce (hrpu)

PON-SRI-PET 15:00 TERETANA

16:30-17:00

30 g wheya + 1 žlica groždjanog šecera
1 jabuka

18:00-19:30 TRENING  (izmedju 2 treninga ubaci konkretan obrok)

19:30 whey 30 g s groždjanim šecerom

20:30

150-200 g pilecih prsa + povrce  (hrpu)

ili 1 cijelo jaje i 2 bjelanjka (opet..možeš u 5 komada + hrpa povrca)

Ili tuna u ulju samo dosta ulja iscjedim (samo tuna? )


pred spavanje ubaci posni sir sa onim bademima što bi pojeo za MO.
a gle...ti možeš sada prvo odraditi defku...riješiti se ovog sala..a onda poslije toga krenuti na masu Wink


Edited by Slavonka23 - 04 Studeni 2012 at 21:57
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 22:20
e pa to bi bilo dobro ... prvo srediti malo tj doci na defku pa onda derati masu koliko je treba :) eh sad ovaj jelovnik je za masu il defku ? :D
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 22:28
defku Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 22:36
07.00 obrok 1 
posni sir 250g s cimetom i cim još da ga pomješam jer sam mi je pregadan -.- ježim se i dode mi da povratim xd (inace rijec je o dukatovom ako vi znate nekakav bolji recite :D)
1 cijelo jaje 
4 bjelanjka
fitness žitarice od nestlea 30ak grama s 0.5 % mm mlijekom
šaka badema amo reci 30ak grama 
natrol omega 3 glukosamine kapsula (jedna)

10.30 obrok 2
posni sir 250g opet neznam s cim da mješam ? procitao sam cimetom ... xd
omega 3 glukosamine caps od natrola
banana 
šaka badema amo reci da ima 30 g :D

14.00 obrok 3
pileca prsa 100g 
salata
1 kriska int. kruha 
omega 3 glukosamine 1 caps
zlica lanenog ulja 

14:30 - 16:00 TRENING 

16.30 30 g wheya + 1 žlica groždjanog šecera s vodom pijem


18.00 TRENING 

19.30 30 g wheya + 1 žlica groždjanog šecera s vodom

20.30 obrok 4
neznam što za veceru ? preporucite mi nešto 

21.30 obrok 5

posni sir 250g
zlica lanenog ulja

22.30 obrok 6 

Vindija light jogurt 500 ml 0.9% mm

ŠTO MISLITE ? ŠTO BI MJENJALI ?

CILJ : DEFINICIJA
Visina : 201 cm
Težina : 103-4 kg



Edited by jelava - 04 Studeni 2012 at 22:46
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 22:43
hjoj joj... opet malo hrane...pa više ja pojedem lol xD

1. obrok -  ja ne bi te bademe jela u jutro, nego navecer sa posnim. Probaj Zdenka posni sir ili Milbona (samo u Lidlu). Meni su ta dva mljaac,a Dukatov je najskuplji i najružnijeg okusa Big smile Uz posni i jaja dodaj neki izvor UH...
e, da i te fitness žitarice i kojekakve gluposti ti imaju dosta šecera.. probaj ciste zobene Smile
2. obrok - jel imaš mogucnost pojesti nešto drugo osim posnog, npr. neku salatu sa tunjevinom i povrcem ili tako nešto?
3. obrok - 100g piletine? maaaaaaa daj Tongue podebljaj tu piletinu i dodaj kao prilog neko povrce i npr. malo integralne riže ili kuhanog krumpira.
4.vecera - p+povrce...što te volja 
5. i 6. bi ja zamijenila


Edited by Slavonka23 - 04 Studeni 2012 at 22:48
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.