New Posts New Posts RSS Feed - "Ljubavne rucke" :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"Ljubavne rucke" :)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 15:04
Sve je to super, al' meni te rucke nisu oko stomaka i struka, vise je nize, prema kukovima pa prema dupetu, neko totalno awkward nedostupno mesto, kao sto rekoh - nit' je sredina nit' je donji deo tela.
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 16:25
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Odakle je to?



Mislim da sam tu naišla na to: http://www.tportal.hr/lifestyle/zdravlje/š8š08/Kako-se-rijesiti-sala-na-trbuhu.html
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 16:27
A i ja bih voljela kad bi nam otkrili tu "TAJNU", draga! I meni slabo šta full pali...A to je stvarno kriticno podrucje, slazem se s tobom + smetaaa užaas!!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 16:37
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

A i ja bih voljela kad bi nam otkrili tu "TAJNU", draga! I meni slabo šta full pali...A to je stvarno kriticno podrucje, slazem se s tobom + smetaaa užaas!!


Je'l i tebi tacno na onom mestu gde ti se fino usece kada imas nize pantalone ili uze gace?

Sta ga znam, verovatno ishrana treba biti JOS bolja, a za vezbe pojma nemam sta bi tu pomoglo...
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 17:51
meni se to zamjetno smanjilo, naravno nije još kako bih htjela, daleko od toga, ali u nižim hlacama ne ispada-ako pitate druge ljude, meni se cini da malo da još, ali sigurno manje. Kako se to desilo neznam, moji treninzi su utezi-oblikovanje tijela i to + u gotovo svim pauzama vijaca do minute. Mislim, a moguce da sam u krivu, da nema neka posebna vježba za to, eventualno plankovi-možda, ali ja ih ne radim, nego da ovdje najviše naprave kompleksne vježbe koje pogaðaju i leða, deadliftovi, good morning i to. To velim samo po dojmu, primjecujem na sebi da kako su mi leða sve "bolja" tako i to napreduje. Te kompleksne vježbe su najbolja opcija za apsolutno sve, po meni
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 18:48
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

A i ja bih voljela kad bi nam otkrili tu "TAJNU", draga! I meni slabo šta full pali...A to je stvarno kriticno podrucje, slazem se s tobom + smetaaa užaas!!


Je'l i tebi tacno na onom mestu gde ti se fino usece kada imas nize pantalone ili uze gace?

Sta ga znam, verovatno ishrana treba biti JOS bolja, a za vezbe pojma nemam sta bi tu pomoglo...


JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE     Ufff ženo da znaš što se mrzim zbog togaaa Zato i jesam onako drasticno postupila i sve živo prestala jest osim biljkica , najviše zbog tog dijela!!! Pocela me histerija vremenom hvatat, jer nikako nisam uspijevala! 5 km trcanja 3 mjeseca...NIšTA, samo cvršce i još smješnije , kojekakve dijete...bffff Eh al' zato sam shvatila da mi je bitnije moje zdravlje, pa sad normalno papam! Sreca pa je to sve mom decku simpaticno Zato ti je jedino rjesenje da nadjes nekog ko ce to volit na tebi ..hehehee
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 18:50
Ma jedino rjesenje je da se zdravo hranimo, krecemo, a ono sto nam je Bog dao da ne mozemo popravit.... S tim se jednostavno pomirit'.....Il' operisat' ka Karleuša
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 18:51
Koja si ti sretnica onda Anastasia, što nemaš našu muku

Edited by SMAJLICA
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 21:29
ma imam, nije to još kako treba , ima posla ali stvarno mislim da je moguce reducirati nekim dinamicnim treninzima. i za tebe neznam, ali Morrighan izgleda odlicno tako da možda to nije baš taaak strašno kako opisujete
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 00:07
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Ma jedino rjesenje je da se zdravo hranimo, krecemo, a ono sto nam je Bog dao da ne mozemo popravit.... S tim se jednostavno pomirit'.....Il' operisat' ka Karleuša


Hmmm  da sam ja ovako razmišljala na pocetku svega, vjerojatno bi ostala na kaucu sa kokicama u rukama jer za operacije nemam love Big smile Wink

šta tocno misliš pod tim smajlice, možda sam te krivo shvatila  Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 07:53
ja ih imam taman da se moja patuljcica ima za kaj držati! jerbo, najebo bi da se sam za *** drži
will smoke your weed for food!
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 08:54
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Ma jedino rjesenje je da se zdravo hranimo, krecemo, a ono sto nam je Bog dao da ne mozemo popravit.... S tim se jednostavno pomirit'.....Il' operisat' ka Karleuša
Hmmm  da sam ja ovako razmišljala na pocetku svega, vjerojatno bi ostala na kaucu sa kokicama u rukama jer za operacije nemam love Big smile Winkšta tocno misliš pod tim smajlice, možda sam te krivo shvatila  Smile


šaaalim se, mila! Nego stvarno ne znam šta da joj kazem da je utjesim, osim da samu sebe takvu zavoli, a da se trudi zdravim nacinom zivota ucinit to sto boljim...Mada to ja prva sama za sebe moram naucit'
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 08:17
Smile Ne bih rekla da se šališ sa prvom recenicom, ni smajlic ti se ne šali na kraju Wink Ali cak i da se šališ i da ti ne misliš tako vjeruj mi da mnogi, mnogi tako misle i zbog toga sam se i ubacila. :)

što hocu rec....ljuti me što su ljudi toliko nesvjesni svojih mogucnosti i toliko pomirljivi sa tzv "sudbinom", odnosno time "što im je Bog dao", ne samo u pitanjima vezanim uz tijelo nego i u ostalim aspektima života...necu ulazit dublje u te stvari jer nije ni mjesto za to nit mi se da filozofirat...ali ono što vidim i cujem uokolo svaki me put natjera na razmišljanje da nije ni cudo na što nam svijet lici i kako nas je lako muljat kad smo ionako ko zombiji.

Postoje genetski limiti, postoje neke fiziološke stvari koje ne možemo promijenit, sve ono što nas cini razlicitima - ali to ne znaci da cemo se pogledati u ogledalo, naci nešto što nam baš ne odgovara i željeli bi to smanjit/povecat i rec "ah, to mi je dano, šta sad, moram to prihvatit kad se vec nisam rodila sa tim". Problem je što cesto ljudi ne znaju stvari nazvat pravim imenom. Jake noge su ustvari noge punih masnih naslaga, široki kukovi su ustvari normalni kukovi prekrivenim slojem masti...nije to dano, to smo si sami dali Big smile

Da ne duljim..got the point?Wink Treba bit svjestan vlastite genetike i svojih mogucnosti ali to zahtijeva vrijeme da uopce upoznamo koje su naše mogucnosti. Postoje stvari na koje ne možemo utjecat i s kojima se stvarno moramo pomirit, postoje one na koje možemo malo utjecat i one na koje možemo potpuno utjecat. Na vecinu toga možemo utjecat pravilnom i ciljanom prehranom i treningom. Treba samo nac takvu prehranu i takav trening koji ce odgovarat baš nama, odnosno kojim cemo najbolje iskoristit ono što nam je zadano i postic maksimum od samoga sebe. Ako odustanemo na pocetku necemo nikad saznat do kuda možemo stic - i kako stvarno izgledamo ispod svih tih nepotrebnih slojeva Smile

Ako netko ima jako naglašen oblik pješcanog sata, odnosno sklonost nakupljanju masnog tkiva u donjem dijelu tijela - to ce uvijek bit tako. Ali opet - je li rješenje pomirit se s tim ako to ne želimo i vjecno nosit tonu masti na tim dijelovima opravdavajuci se da je to dano? Ne, rješenje je naci prehranu i odgovarajuci trening koji ce riješiti taj problem. Oblik pješcanog sata ce ostati ali ce to biti jedna lijepa figura, cvrsta i fit.....istina, ako se vratimo na stare navike, vratit cemo stari oblik ali...to je onda neka druga prica... :)

Opet sam se raspisala, a mislila sam par recenica napisat LOL


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 09:49
Hehee, pa da! Slažem se, ali bih cisto prvo rašcistila jednu stvar: mrzim operacije tog tipa (tipa: liposukcija); tu sam to spomenula iz podsmijavanja, jer me podsjeca na sve te turbo-folk komade, i samo zato sam iz šale spomenula Karleusu. Stvarno sam se htjela nasaliti. Nije meni tu toliko stvar u novcu, koliko je u kukavicluku da neko "probusi kasiku" i lati se posla na sebi na zdrav nacin.

Ne smatram da svi trebamo biti savrseni, vec najbolji sto mozemo biti, ali tek toliko da ne budemo opsjednuti time (kao ja) i da sebi ne nametnemo taj nekakav savrseni izgled, koji vremenom pocne da gusi i onda kakvi god smo nismo sretni, jer uvijek imamo visocije i sire ciljeve za sebe...Tj. ako nam to postane preokupacija, postane i neka vrsta opsesije (što ti znaš vec na mom slucaju).

Zato joj samo savjetujem ono što bih voljela za samu sebe, tj. ono što mislim da bi mene oslobodilo, a to je prvenstveno da volim samu sebe sa vrlinama i manama i da; da se trudim da sam najbolja sto mogu.

Tesko je pronaci ljude koji te bas razumiju. Svi to mogu samo pokusati, ali doista uskocit' u tvoju kozu i rijesit tvoj problem ne mogu, dok god ti to sam ne odlucis cvrsto... Ja se borim najvise sama sa sobom. Ne jer bih jela nesto sto ne mogu, jer ionako ne volim slatko i masno! Vec se borim sama sa sobom u tom smislu da samu sebe prestanem kaznjavati nezdravim nacinom zivota i da samu sebe smatram normalnom za jedan normalan, zdrav rezim prehrane...Da sebe ne smatram fanatikom (a ti bolje od svih ovdje znaš o cemu pricam)!

No, eto, skrenuh ja malo previše ovdje na svoj slucaj, ali sam jedino tako htjela da opišem šta sam htjela reci... Želim svima da preporucim da kroz svu tu borbu prolaze kao kroz nešto sporedno u životu, nešto što ce im samo pomoci da se osjecaju ljepše, ali da budu svjesni da su onakvi kakvi jesu sasvim dobri i nekome najbolji...Tj. ono što pokušavam i sama naucit... To je sve, stvarno...

Edited by SMAJLICA
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 14:35
Draga moja, ma kužim ja što ti hoceš rec Wink I naravno da znam o cemu pricaš, bilo bi cudno da ne znam nakon svih onih privatnih porukica Smile

Naravno da je ljubav prema sebi na prvom mjestu - to stoji i to je najbitnije. Da se u cijelom tom procesu covjek osjeca dobro jer zna da ide prema necem boljem. I kad situacija nije najbolja, i kad se osjeca loše u svom tijelu, i kad bi š00 stvari promijenio....da je svjestan da je svakim danom korak bliže svom cilju i da zagrize još jace - a cijelim tim putem voli sebe onakvog kakav je u tom odreðenom  trenutku. Ali ono što je bitno u cijeloj toj prici i to što sam htjela rec je - ako nismo necim zadovoljni i želimo to promijenit radi nekog svog razloga - ne se vadit na raznorazne izgovore nego krenut. Ljudi prebrzo odustaju, premalo vjeruju u sebe - previše vjeruju u ogranicenja, u neke svoje limite, u sve što drugi govore. Ni sami nisu svjesni do kud mogu ic ako malo potegnu jace.

Voljeti sebe i prihvatiti se sa svojim vrlinama i manama je super ako smo zaista sretni tako i ako nam popravljanje tih mana, tjelesnih ili drugih, nebi ništa bitno donijelo. Samo cesto sami sebe uvjerimo da smo sretni tako, a ustvari negdje duboko nismo - jer vjerujemo da ni ne možemo bolje, da smo osuðeni na ono što imamo...i tu je problem. Stagniramo iz neznanja i iz straha od nepoznatog.

Zašto ne težiti najboljem? Zašto se pomiriti sa manje kad možemo imati više? Jer nam je sudbina takva, neki drugi su se jednostano rodili sretniji? A hmmm......dobro ako tako netko hoce misliti...

Ja necu Wink


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.