New Posts New Posts RSS Feed - "Ljubavne rucke" :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"Ljubavne rucke" :)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: "Ljubavne rucke" :)
    Posted: 28 Lipanj 2011 at 23:07
Nisam sigurna gdje tocno ova tema spada :)

Uglavnom, studentica sam, 2š godina, uspješna i sve ostalo što se veže za mlade osobe, no, jedini problem su te " ljubavne rucke ". Zna li tko nacin na koji ih se riješiti?Sleepy

Pomoc!!! :)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2011 at 23:39
Pa sredi prehranu i vježbaj (naravno, i kardio se podrazumijeva) Big smile Nema nekih posebnih vježbi za to, jednostavno trebaš skinit još to salo...

Edited by Pitbull
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2011 at 23:30
Hahaha, ovo apsolutno mene muci, ista stvar : imam 46-48 kg i stvarno ne znam koliko VISE moram da smrsam(mada ok, kontam da mali broj u kg ne znaci da tu nema masti i sala, razumem sve to) a nemam pojma ni kako vezbom to da regulisem, ne znam cak ni koji misic tu treba da dodje realno, totalno mi je taj deo tela ''nicija-zemlja'' fazon

Edited by Morrighan
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 12:55
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Hahaha, ovo apsolutno mene muci, ista stvar : imam 46-48 kg i stvarno ne znam koliko VISE moram da smrsam(mada ok, kontam da mali broj u kg ne znaci da tu nema masti i sala, razumem sve to) a nemam pojma ni kako vezbom to da regulisem, ne znam cak ni koji misic tu treba da dodje realno, totalno mi je taj deo tela ''nicija-zemlja'' fazon

Shocked

predobro Big smile
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:03
Ali sam visoka svega š53 pa to i nije toliko malo koliko zvuci, da ne dodje do zabune

Edited by Morrighan
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:06
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Ali sam visoka svega š53 pa to i nije toliko malo koliko zvuci, da ne dodje do zabune


Vazan je udio masnoca u tijelu... 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:09
E Davore Davore, a sta sam ja napisala GORE?!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 15:28
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Ali sam visoka svega š53 pa to i nije toliko malo koliko zvuci, da ne dodje do zabune

stvarno patuljcica Big smile

mljac mljac T&#šš1;ngue
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2011 at 14:21
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Ali sam visoka svega š53 pa to i nije toliko malo koliko zvuci, da ne dodje do zabune

stvarno patuljcica Big smile

mljac mljac T&#ššš;ngue


stari perverznjak LOLLOL cim uleti prilika evo njega ccc LOLBig smile
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2011 at 19:48
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Ali sam visoka svega š53 pa to i nije toliko malo koliko zvuci, da ne dodje do zabune

stvarno patuljcica Big smile

mljac mljac T&#šš1;ngue


stari perverznjak LOLLOL cim uleti prilika evo njega ccc LOLBig smile

hahaha LOL

takve sitne su otrovi brate moj Big smile
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2011 at 22:12
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Ali sam visoka svega š53 pa to i nije toliko malo koliko zvuci, da ne dodje do zabune

stvarno patuljcica Big smile

mljac mljac T&#šš1;ngue


stari perverznjak LOLLOL cim uleti prilika evo njega ccc LOLBig smile

hahaha LOL

takve sitne su otrovi brate moj Big smile

ahahaha..ma jel...a kakve su krupne? ;)))))) da se grupiramo ;)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2011 at 23:56
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ahahaha..ma jel...a kakve su krupne? ;)))))) da se grupiramo ;)

Dobrice Big smileLOL
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2011 at 10:32
sta su ovdi svi nesto mali hahahaha aj dobro bar nisam jedina hehehe
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2011 at 15:57
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ahahaha..ma jel...a kakve su krupne? ;)))))) da se grupiramo ;)

Dobrice Big smileLOL


Fuuuuuj.......T&#šš1;ngue
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2011 at 18:41
Evo jedan copy-paste! :) Inace, meni je tu dosta dobar i zeleni caj, uz dobru prehranu i kretanje, naravno...

Ljubavne rucke' rezultat su viška masnoca oko podrucja abdomena. Da bismo se riješili tih masnih naslaga, treba raditi kardio vježbe.

Trcanje, brzo hodanje, vožnja biciklom, crobik, plivanje, sve aktivnosti koje ubrzavaju broj otkucaja srca i u kojima se krecemo sagorijevaju masnoce. Poznato je da žene sporije od muškaraca sagorijevaju masnoce, obicno tek nakon 40 minuta vježbanja, pa je zato najbolje minimalno toliko vremena provesti baveci se nekom od spomenutih aktivnosti. Idealno bi bilo vježbati tri puta tjedno po sat vremena.

Žene obicno vježbaju mišice na prednjem dijelu tijela, stražnjoj strani nogu i trbušnjake, i to trceci, radeci trbušnjake i cucnjeve, ali premalo pažnje posvecuju leđima i stranama tijela. Međutim, 'sarmica' cemo se riješiti samo ako dobro istreniramo mišice oko cijelog tijela. Vježbajte kick boxingTo je definitivno najbolji nacin za rješavanje sala na trbuhu zbog kombinacije udaraca sa strane i pokreta koji ukljucuju skakanje sa strane na stranu i pregibanje. cinjenica da se radi o vježbi visokog intenziteta koja osim toga ukljucuje održavanje ravnoteže i bazicne vježbe sa skoro svim vrstama pokreta znaci da je to idealna vježba za razbijanje tvrdokornog sala na trbuhu.

Jedite što više esencijalnih masti

Našem tijelu potrebne su masnoce jer od njih dobivamo energiju, a samo pomocu njih moguce je apsorbirati i neke vitamine. Osim toga, masnoce su dijelom zaslužne i za sjajnu kosu i nokte te za transport hranjivih tvari u organizmu.

Ako ne unosimo dovoljno masnoca u organizam, naše masne stanice nece moci normalno funkcionirati. Uvrstimo li u prehranu svakodnevno oko 70 grama dobrih masnih kiselina, naše ce stanice raditi ucinkovitije i pohranjene masnoce ce se brže sagorijevati i pretvarati u energiju. Masne naslage oko trbuha su tvrdokorne i u njihovo topljenje treba uložiti puno truda Jedite manje šeceraVišak unesenih kalorija u organizmu se pretvara u masnoce. U ovom slucaju ne radi se samo o hrani bogatoj šecerom, vec o visokokaloricnim namirnicama, a to su obicno slatkiši, prerađene namirnice i alkohol. Iako u vinu nema masnoca, jednak broj kalorija se nalazi u boci bijelog vina kao i u cetiri pohana riblja štapica.

Da bismo izgubili oko pola kilograma masnoca, potrebno je sagorjeti 2.500 kalorija, što znaci da je potrebno smanjiti unos kalorija u organizam želimo li se riješiti trbušcica. Hrana s niskim glikemijskim indeksom poput smeđe riže i cjelovitih žitarica te hrana siromašna šecerom poput badema, ribe i zelenog povrca stabilizirat ce šecer u krvi i pomoci nam da se riješimo 'ljubavnih rucki'. Osim toga, potrebno je jesti što više povrca, orašastih plodova, lece, slanutka, cjelovitih žitarica i piti minimalno dvije litre vode dnevno, kako bismo izbacili toksine iz organizma.

Smanjite stres

Hormon kortizol koji se otpušta kad se nalazimo pod stresom potice tijelo da povecava razinu šecera u krvi kako bi nam dao energiju potrebnu za odgovor na stres. Ako tu energiju koristimo kako bismo izbjegli neke fizicke opasnosti, male su šanse da ce se taj šecer pohraniti u obliku masnoca, ali ako se stalno otpušta u stresnim situacijama i ne troši nekom aktivnošcu, masne naslage u našem tijelu bit ce sve vece. Ženski hormon estrogen uzrokuje to da se masnoce pohranjuju oko podrucja zdjelice, pa zbog stresa stražnjica i bokovi postaju sve širi.

Najbolji lijek je pokušati ostati smiren, no to je danas poprilicno teško postici. Zato pribjegnite nekim opuštajucim metodama, popijte šalicu caja od kamilice, meditirajte, nakapajte u svojoj blizini ulje od lavande jer ono djeluje smirujuce…

Popravite držanje

cvrsti mišici na podrucju trbuha, bokova i leđa nece samo pomoci u popravljanju podrucja na trbuhu i oko njega, vec ce cvršci mišici popraviti i cirkulaciju na tom podrucju te pomoci u izbacivanju toksina iz organizma. Ispravno držanje je ipak najvažnije, što znaci da treba sjediti i stajati uspravno, ramena povucenih unatrag i uvucenog trbuha tijekom cijelog dana i s vremenom ce rezultati biti sve vidljiviji. cetkanje tijela i pilingcetkanje i piling na 'ljubavnim ruckama' također ce stimulirati stanice i poboljšati cirkulaciju, zbog cega ce se lakše iz organizma izbaciti toksini. Zato, kad cete se sljedeci put tuširati, istrljajte se cetkom ili spužvom za kupanje, što energicnije, u trajanju od pet minuta.    
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2011 at 19:36
Odakle je to?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.