New Posts New Posts RSS Feed - Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2012 at 18:59
Ma ljudi moji ne treba se ama baš nicega odricati...sve u svojim mjerama - takodjer jedem pizzu tipa 1x u 10 dana, red-dva cokse dnevno, cevape takodjer 1x mjesecno, McDonalds 1x 2-3 mjeseca ali cisto jer nemam tolike potrebe ali odem se zguštati. :)

Sve ostalo je po ps-u. :)





Edited by Mr G. - 29 Rujan 2012 at 19:00
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2012 at 19:35
Crna cokolada je u Lidlu jeftina, takodjer ju tamo kupujem. 

Vidim da trebamo pronaci zdraviju verziju pizze, bilo bi fora konzumirati 1 zdravu pizzu mjesecnu i 1 klasicnu - ako uleti s ekipom.

Dati cu si zadatak da pronadjem i objavim neke zdravije verzije pizze. Cool
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2012 at 19:49
Koliko vidim svima slatko pravi probleme, ne znam da li je to genetski ali do nas trojice brace niko ne jede slatko, ni cokaladu, ni kolace ni sl. Kod nas cokolada i keksi na stolu znaju stajati po mjesec dana. Bukvalno ne volimo slatko.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2012 at 21:16
Pizza definitivno priuštim si 1 u dva tjedna otprilike.
Naravno nisam te srece ko dinoooo i obožavam i slatko, ali to vrlo jednostavno rješavam ne kupujem nemam doma i sve ok:))

Zoki što se tice zdrave pizze pa neka varijanta integralno brašno i nadjev tuna i manje masni sir, ne izgleda tako strašno ali ako imaš i boljih varijanti slobodno podijeli s nama recept
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2012 at 22:28
Alternativa bježanju od prljave hrane bilo bi sagledavanje hoce li upravo unutarnja borba da se ne pojede taj red cokolade,taj kolac sabotirati ostatak dana i trening,gdje želja da se pojede nešto prljavo unosi sumnju u smisao cijele dijete odmice fokus od treninga,na kraju kada sve prepreke padnu ostane prazan omot cokolade i svijest o neuspjehu - taj osjecaj neuspjeha je daleko realniji i opasniji od cokolade.To je vjerojatan scenario,stalna unutarnja borba oko trivijalnih pitanja sabotira pokušaje na dalji cilj od jednog prljavog obroka.

Ovo nije izgovor i poziv da se trpamo svaki dan kolacima,odnosi se na one koji treniraju redovito i intenzivno,takvima ne prijeti opasnost od prljave hrane u jednom obroku dnevno,drugi kojima odlazak u gym služi za druženje i vesele dosjetke,slušanje mp3 i kontemplacije na spravama trebaju izbjegavati misli o kolacima.Njima za utjehu ostaje misao trijumfa želudca nad mozgom.


Edited by Igor - 29 Rujan 2012 at 22:29
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 00:16
Big smile Jako dobro napisano Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 05:21
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Big smile Jako dobro napisano Wink

Hvala Gymka,nije cokolada kriva što je ukusna.Vrijeme je za trening....
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 08:58
Ja pizzu pravim od integralnog brasna,sunke u ovitku pikove,tofu sir i puno povrca :D
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 09:35
da li ste jeli pizzu u lisnatom tijestu? idu 4 kore lisnatog, mazu se redom - ulje, jaje, vrhnje i na zadnju ide normalna fila kao za pizzu. sve se zarola i stavi na 180 stupnjeva jedno 20 minuta. jucer sam jeo prvi puta i mogu reci - mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Back to Top
zadranka23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 10:20
Iako se nisam uspjela riješiti ovisnosti o slatkome o slanome jesam. Pizzu sam obožavala, a sad kad mi se jede napravim omlet sa mozzarellom i šunkom (Pik- 2 % masnoce). Puno je zdravije od pizze, a zadovolji skroz..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 10:26
Originally posted by zadranka23 zadranka23 wrote:

Puno je zdravije od pizze, a zadovolji skroz..


Sigurno? I don't think so Big smileWink

Ja sam dugo lagala samoj sebi LOL Sad za neku hranu stvarno mogu rec da mi ni 1% ne fali i da se uopce ne sjetim, ali za neku drugu priznajem da mi je muka što ne mogu cesto jesti.

Ali bit je baš ono što i Igor govori - nekad se stvarno previše ubijamo od tog odricanja, a nepotrebno. Kad usporedim ono što si dozvolim sada i prije pitam se što se nisam ranije opametila, toliko sam fine hrane propustila bezveze Big smile

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zadranka23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 12:11
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by zadranka23 zadranka23 wrote:

Puno je zdravije od pizze, a zadovolji skroz..
Sigurno? I don't think so Big smileWink


Sigurna sam..vjeruj mi..i ja sam bila pizzoholicar (nadam se da ovo neko nece krivo protumaciti )..što da ti kažem osim da probaš ako nisi..nadješ sebi sastojke koje voliš i to je to..meni je omiljena verzija sa mozzarellom i pršutom, a odlicno je i samo sa nekim sirom, kao npr. edamerom i sl. To pojedeš za dorucak i nema bojazni da ceš narušiti figuru osim ako ne naribaš 20 dkg sira i šunke

Edited by zadranka23 - 30 Rujan 2012 at 12:12
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 12:25
A pa, cokolada definitivno, al trudim se i odupirem koliko god mogu.
Jucer sam pojela kockicu, pa mi je odma bilo srce na mjestu iako me kasnije hvatala grižnja savjesti.

I mlijeko, obožavam mlijeko, bez icega, bez zobenih i slicnog. Jer mi zobene samo pokvare mlijeko Embarrassed
Pa si dozvolim tu i tamo cistog mlijeka.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 12:46
nema toga cega se necemo zaželjeti, ako se tjedan dana držim strogo prehrane ja poludim (ne znam za vas ali popnu mi se posni i piletina preko glave) pa nakon jednog jakog treninga podignem šecer sa nutelom ili nekim kolacem :P
Back to Top
cynical View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cynical Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 14:55
Baš citam i nemam problema s nicimBig smile (barem što se tice slatkog i djank fudBig smile) mene jedino muci što ne mogu jest sarmuLOL, grah i te cušpajze što volimBig smile
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 15:31
super pizza od integralnog brašna (ili cak brašna od zobenih) s nadjevom od rajcice, fete i mozzarele.. kad se spece, po njoj hrpa rikule i/ili pršuta... mljaaac :)
a kaj se tice kolaca, vec ih dugo radim s zobenim brašnom - smeljem zobene :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.