New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 47>
Author
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 20:47
dalila
dobro da si zadovoljna :) samo nastavi dalje.. ma ici ce te kile mamu im...

gym_ :)

sto se tice uh, bar onih jednostavnih i to mislma da kruh , pastu i rizu nisam jela sigurno 2 godine, prije sam bila totalni ovisnik o njima, ako se nebi najela tkoliko da mi zeludac odvaljuje po plucima, ne bih bila sita...  sad isto ujutro odradim uh tipa zobene i to, s tim da mi u zadnje vrijeme pasu banane ujutro... inace preko dana imam 3 glavna obroka a ovo drugo pa sigurna sam da preko dana bar š3 puta pojedem neko voce . ma jedem ga cijeli dan  , i sad procitam da upravo ono koje najvise jedem ima najveci glikemijski index  ... al nas sta, ne jedem ni cokoladu ni sladoled ni kekse i kolace, napijem se tri put godišnje ali  se zato odvalim od lubenice, grozdja , dinje, kruske, breskvice, jabuke.... :))))) znam da nije dobro pretjerivat u nicemu al za to bas nemam kontrole


 

Edited by ena:)))
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 22:14
Gym girl-
da, radi se o new york dijeti,meni se isto cini da je to
premalo kalorija,a i ja imam malo zahtjevniji posao,i
klinca i muža,tako da imam problem sa uh,jer ako ih
ujutro ne pojedem-padam u nesvijest,ozbiljno! I ponekad
ih kroz dan moram pojesti,barem voce,inace mi je
slabo.Iako bih se možda mogla disciplinirati,ne znam ako
bih izdržala(ili je to u mojoj glavi?).Imam oko 2 kg
viška,i nikako da ih skinem.
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 22:27
Jelovnik kod Kirscha:
D:proteinski napitak ili omlet sa gljivom sh*take i š
paradajz ili š kuhano jaje ili omlet sa špinatom

U:š0 badema ili 85 g lososa ili tune u vodi ili celer

R:salata iz tune sa paradajzom,kuhanim jajetom,malo                     
bijelog mesa,zelene salate i šparoge ili
piletina s bademima ili s cilijem i sojinim umakom
ili piletina s cvjetacom

U:juha od celera,paprike,peršina i đumbira
ili tuna sa brokulom i senfom

V:puretina s cilijem,crvenom paprikom i lukom sa zelenom
salatom
ili piletina s sezamom
ili lazanja s tikvicom i patliđanom umjesto tijesta i
bijelim mesom.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:16
  Hm nikako da skontam vas koji imate kilu, dvije pa i 5 viška!

Al doslovno necete ni osjetiti taj gubitak i što je još bitnije necete ni vidjeti neke pretjerane razlike u ogledalu. Ne razbijajte glavu nepotrebnim razlozima za posezanjem za neke ekstremne dijete.

Sad tu dolazi prica o tjelesnoj građi i tu cu se nadovezat na gym girl.

Ovak, endomorf je najshebanija građa od svih i to nitko ne može porec. Najgora stvar koju ti majka priroda može napravit je da te "podari" tom građom. Jer kad ti moraš odricat se pun k zadovoljstava, svakodnevno imati po 3, 4 i više h planirane aktivnosti, pazit na svaki gram unešene hrane, razbijat se na treninzima, pazit šta ceš pojest i opcenito pomucit se ko konj da bi izgledao ko neki prosjecni mezomorf koji cak i ne trenira, e onda znaš da nisi podaren građom za poželjet i dođe ti da sve pošalješ k vragu i budeš ono što jesi.

Pogledaš nekog ektomorfa i sve ti je jasno. Pojede hamburger u pol noci i sutradan izgleda bolje nego ti koji tugaljivo zobaš f**kin lanene sjemenke i moliš boga da ti posni ovaj put nema okus po stiroporu...


Nemojte zamjerit što me pere estrogen ali od ovih vrucina i upale grla jedva se i da živjet.

Sutra novi tjedan, novi plan vježbanja, novi kardio, nova "ukusna" hrana, nova odricanja..oujea...
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:31
Gle,stvar je u tome da sam i ja endomorf,i da se otkad
znam za sebe moram j... da bi izgledala ne super nego
samo relativno dobro,dok npr. moja starija sestra može u
pola noci pojesti 2 kremšnite i još ujutro imati kilu
manje.
Tako da ja to sve razumijem. I pitam se zašto sam ja od
nas dvije izvukla deblji kraj?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:39
Originally posted by carissima carissima wrote:

Gle,stvar je u tome da sam i ja endomorf,i da se otkad
znam za sebe moram j... da bi izgledala ne super nego
samo relativno dobro,dok npr. moja starija sestra može u
pola noci pojesti 2 kremšnite i još ujutro imati kilu
manje.
Tako da ja to sve razumijem. I pitam se zašto sam ja od
nas dvije izvukla deblji kraj?

Hehe welcome to the club
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:40
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by carissima carissima wrote:

Gle,stvar je u tome da sam i ja endomorf,i da se otkad
znam za sebe moram j... da bi izgledala ne super nego
samo relativno dobro,dok npr. moja starija sestra može u
pola noci pojesti 2 kremšnite i još ujutro imati kilu
manje.
Tako da ja to sve razumijem. I pitam se zašto sam ja od
nas dvije izvukla deblji kraj?

Hehe welcome to the club


..a ja cu baš sad pojesti 2 kremšnite
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:51
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by carissima carissima wrote:

Gle,stvar je u tome da sam i ja endomorf,i da se otkad
znam za sebe moram j... da bi izgledala ne super nego
samo relativno dobro,dok npr. moja starija sestra može u
pola noci pojesti 2 kremšnite i još ujutro imati kilu
manje.
Tako da ja to sve razumijem. I pitam se zašto sam ja od
nas dvije izvukla deblji kraj?

Hehe welcome to the club


..a ja cu baš sad pojesti 2 kremšnite

Ti šuti tamo gigamorfe jedan dabog da ti te kremšnite nabacile 0.053cm sala na donji dio stomaka
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 00:43

 ajmo po redu:

dalila uz tebe smo, well done

ena što fali kruhu, pašti i riži? Ako su integralni to su odlicni izvori složenih UH uz zobene, a ne jednostavnih, jednostavni bi bili bijeli kruh, bijela riža i pašta, pa i voce :) junk...dakle to slobodno možeš maknut ali ne vidim razlog da bar jednom tjedno ne uvedeš ove namirnice u glavni obrok, (ili poslije treninga sa proteinima) sigurno ti nece ništa bit. I ja sam izbacila paštu jer mi je više došla navrh glave ali rižu obožavam...a kruh uglavnom ujutro jedem kad ne jedem zobene...s tim da ga sama radim pa bar znam šta mi je unutra heh... Mislim da bi bilo bolje ovih š0 komada voca zamijenit jednim tanjuricem npr. rižice

carissima vjerujem ti jer je kod mene ista prica, ja jednostavno moram nešto UH pojest ujutro....i nemoj se toga odricat. Možeš ti pojest omlet al slobodno dodaj fetu-2 kruha. I ja sam teški endomorf ali jutro mi je najbolji dio dana baš zbog toga što se mogu najest bez grižnje savjesti. Ove bademe kao međuobrok možeš recimo i s posnim skombinirat, ili posni s tunom....uglavnom da sve poslije dorucka baziraš na proteinima, mastima i povrcu i nema frke.

Tako sam i ja prije govorila ali sad mi je drago jer sam se disciplinirala na vrijeme, prihvatila takvu prehranu i aktivnosti kao nacin života i na taj nacin kontroliram težinu, a i da dobijem koju kilu uvijek znam kako nazad. Bolje i tako nego ti sretnici koji uvijek jedu što hoce i kad hoce i onda im se jednog dana metabolizam uspori, krene debljanje polako a oni nemaju pojma što to znaci zdravo jesti, planirati obroke i aktivnosti..i sad ti to ispravljaj u nekim godinama...a sad ima i onih blaženih kojima se to nikad ne dogodi al šta ceš....ima i gorih stvari u životu od biti endomorf jel tako :)

..i to što kaže thorn, tih par kila viška ne igra baš nikakvu ulogu..i ova dijeta definitivno nije za to...cim biš se i vratila na normalnu prehranu vratilo bi se nazad, a i tih par kila što bi se izgubilo bilo bi sve samo ne ono što treba..probaj samo nešto malo korigirati u prehrani i pojacati (ili promijeniti) trening  i trebalo bi bit ok...

ispricavam se na romanu, i ovo sam jedva sažela 

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 00:52
 thorn nadam se da je ovo samo privremeni ispad, pa nije nam toliko loše  gle bar (teoretski) lakše mišice dobivamo..hmmm
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 10:11
Gym _girl i Thorn -znam da ste u pravu,tako da-sorry
David Kirsch,ali


Probat cu promijeniti malo sistem treninga,i bez UH u
drugoj polovici dana,možda se nešto i pomakne.
Ma,nije sad stvar u vaganju i 2 kile,nego ostalo je tamo
nešto malo na guzici i bedrima(to su mi kriticne
tocke),pa bi to htjela nekako riješiti na "prirodan"
nacin.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 10:41

 super, pozdravili smo Davida sad idemo dalje .

E  možda bi baš te 2 kg manje još i pogoršale stvar na tim mjestima, ko kaže da bi otišle baš s njih hehe, u mom slucaju taj dio ide zadnji i to kad gore postanem prozirna. Zato tu i je bitno ogledalo i metar jer se kilaža tako može i povecati ali u korist mišicne mase pa da sve to izgleda ljepše i zategnutije....ili se može smanjit ali na štetu mišicne mase, a onda to izgleda još gore. Zeznut je taj dio i zato tu treba maksimalno noge uposlit - hodanjem, trcanjem, vožnjom bicikla, hodanjem po stepenicama...i naravno vježbama snage i  oblikovanja da ih se oblikuje i ucvrsti. cucnjevi, iskoraci..mene je to spasilo. A i sad iskoristi to more, možeš i trcat u njemu, odlicna stvar :)..i još kad se to skombinira sa takvom prehranom i puno vode...rezultat nebi trebao izostat

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 10:54

gym_ :)

ma znam to za integralne:) kad udjem u dm pola sata studiram tamo onaj dio sa zdravom hranom uvijek si kupim nesto za probat od tih integrlanih piz... imaju dobar izbor sjemenkica pa si isto napravim peciva od 5-6 vrsta zitarica, al to kad imam vremena , ako ne, tu su hahne zobene :))

kad ne jedem zobene ujutro jedem onaj fitness kruh od lanenih sjemenki ili 5 vrsta zitarica s medom , rizu jedem  od uncle bens-a... uglavnom mislila sam na bijeli kruh i pastu itd tjestenine i to... ma imam periode kad me uhvati kad otkrijem nesto pa onda tlacim dok mi se ne zgadi...

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:13
 @ Gym G
Lijepo si pokrila i objasnila curama ovo podrucje s uh-ima i dijetama, sviđa mi se

He a što se tice dm-a..poznato mi je. Iako znam šta trebam kupit uvijek volim procunjati po onom dijelu gdje su šumece, cajevi, i taj cijeli zdravi dio u nadi da ce biti nešto zanimljivo.

@carissima
Baš kao što je gym g rekla, cucnjevi svih vrsta, iskoraci (u mjestu i hodajuci, iskorak u stranu), mrtva dizanja (na ravne noge i klasicno), steper na kraju vježbanja, i najvažnije - probaj izbacit uh (ako si ih dosad unosila u vecim kolicinama neovisno od izvora uh-a) na nekoliko dana i vrlo vjerojatno mogu garantirat da ceš vidjeti razliku, ne toliko na vagi nego u ogledalu. I onda kasnije postupno dodaj voce i pwm (kao dekstroza i whey ako imaš trening s utezima). Povrce neovisno o režimu u što vecim kolicinama.


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:15

 aaa onda sam te krivo skužila, sorryic  ja odma na predavanje krenem hehehe

i ja sam te bijele stvarcice skroz makla, ma i zaboravila vec...a i nemaju mi okus nikakav više (mislim na kruh, pažtu, rižu)...bljutavo sve naspram ovih integralnih...ma na sve se covjek nauci....jedino me ponekad neka štrudlica od jabuka povuce ili pizza recimo...al ovo drugo može i nestat :)

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:20
 thanx thorn! Kako grlo, jel malo manja koncentracija estrogena danas?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 47>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.