New Posts New Posts RSS Feed - kazein i kilogrami
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kazein i kilogrami

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 15:40
o.k jucer sam se zaboravila,najela sam se ribe za veceru (riba je jedina hrana koju mogu jest cijeli dan,ne mogu se zasitit a okus jednostavno obozavam) dakle fino sam se najela i popila oko 2dcl vina,jbg zaboravila sma da alkohol nije pozeljan..ali nema veze,danas dorucak nisam stigla al sam popila kavu i kazein,rucala ribu i kupus salatu i upravo odradila insanity fit test i pola dijela 2 dana.

e sad kako da ojacam ruke,sklekovi mi ne idu nikako,dok na fit testu odradim neke vjezbe i po 80 komada sto je za pocetnika super sklekovi mi ne idu nikako,kad sam na laktovima odnosno podlakticama ide dobro ali na dlanovima nikako,postoji li nesto da ojacam ruke,imam dva utega po 2 kg svaki,mogu li s njima kako ojacat ruke jer iako se trudim izdrzat sklekove ne micem se s mjesta,ne idu nikako..

trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 20:33
Originally posted by fitmama fitmama wrote:


e sad kako da ojacam ruke,sklekovi mi ne idu nikako,dok na fit testu odradim neke vjezbe i po 80 komada sto je za pocetnika super sklekovi mi ne idu nikako,kad sam na laktovima odnosno podlakticama ide dobro ali na dlanovima nikako,postoji li nesto da ojacam ruke,imam dva utega po 2 kg svaki,mogu li s njima kako ojacat ruke jer iako se trudim izdrzat sklekove ne micem se s mjesta,ne idu nikako..


PozdravSmile probaj prvo vježbat sklekove na zidu    http://www.youtube.com/watch?v=1RtM3L00BUU    pa kad ti to postane lagano,prijedješ na ženske sklekove    http://www.liftingrevolution.com/push-ups-for-women-how-to-start-and-how-to-progress/     ja sam tako i brzo sam napredovala,pa ti vidi Smile
Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 22:40
ahaa e hvala ti,bas mi ne idu a cak sam ih mogla desetak bez beda napravit unatrag 2 godine..ruke su mi dakle koma :D hvala :*

trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 07:54
Originally posted by fitmama fitmama wrote:

ahaa e hvala ti,bas mi ne idu a cak sam ih mogla desetak bez beda napravit unatrag 2 godine..ruke su mi dakle koma :D hvala :*

Ma to brzo ide samo treba biti uporan. Ja sam prije 2 god kad sam krenula s  Insanityem mogla jedva 4 ženska skleka...nokon 2-3mj radila sam 30 muških... Big smile

Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 19:49
O.K. danas drugi dan vjezbanja po programu jel,odradeno sve osim sklekova,u zadnjoj turi skok-spust pa 4 skleka,nekih 8x nogama trckarat u sklek poziciji pa skok na noge pa opet itd,tu sam odradila koliko sam mogla,dakle dok su oni nizali seriju za serijom ja sma ajmo rec obavila jednu seriju,sklekovi odnosno izdrzaj na uspravnim rukama i skokovi sa strane u sklek poziciji idu al sami sklekovi nikako tako da tu debelo stekam al obzirom na ostalo valjda to nema bas tolikog ucinka,svejedno tu stekam pa sma odradila trbusnjake i malo probavala one turbo trbusnjake,mogu po nekoliko turbo,stavrno su zeznuti..

prehrana ide na bolje,Gym girl trudim se i nadam se da kombinacije djeluju,za sada meduobrok pijem kazein jer pojest ne mogu a i on me zasiti full,to cu s vremenom,dakle dorucak zobene (i dalje fuuuuuj) rucak npr. danas malo tjestenine s rajcicama,malo dinstanog kupusa,piletina s rostilja,ulje maslinovo kao i inace sto koristim,sinoc vecera,pileca prsa,posni sir i 1 jaje,osjecam se pretrpano nakon svakog obroka,jos nemam gladi ali jedem ko masina i iskrneo pase mi,ovo treniranje me iscrpi i tijelo mi je zahvalno na obrocima,da jedem po starom bome bi lezala na infuzijama sad.
sve u svemu mislim da idem prema dobrom putu,poslije popodnevnog treninga popijem kazein umjesto meduobroka,planiram uskoro kupit whey obzirom na intenzitet vjezbe i mozda uz njega da kombiniram l karnitin,ponavljam ne kuzim se bas u to al sve sto bi mogla kombinirat predlozite slobodno,olaksat cete mi.

e sad,ja treninge radim ili bosa ili u platnenim tenisicama,trebam dakle u nabavku tenisica,primjetim da u programu vecinom nose shocksice,da kupim njih ili cross tenisice,jel moze link nekih kod nas dostupnih jer ja pojma nemam kako izgledaju ni sto da trazim zapravo,znam smao da mi nisu pametan izbor tenisice za trcanje,to sma proucila,shocksice mi ima dragi,full su udobne al meni osobno teske i ruzne al ionako cu to smao za treninge i trcanje i kad je mojih sat dva na dan,ne mislim ih nosit naokolo :D jos mi to nije pod kozu uslo :P

dakle tu mi zaista treba pomoc,sto uzeti od suplemenata i koje tenisice?

i ipak nisma u toliko losoj formi,ocito je nesto ostalo u krvi :D hahaha moj dragi je na fit testu odradio samo prve dvije vjezbe i odustao,ima 50 kg (cilj mu je udebljat se al bojim se da nema tu lijeka jer je to genetika takva iako on hoce sad neki body mass kupit pa s tim probat hmm) zilav je,nema grama sala,cisti misici i koza,jak je,snazan i sve al forme nema hihihihi sladak mi je ovaj vikend,ma presladak ahhahaha ClownEvil Smile :D
trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 13:31
hello,danas pauza,nije na redu al treba mi,probava uzas-kao nekakkav proljev ali nije ona teska trckalica hB,grlo se upalilo,valjda od silne hladne vodurine sto pijem uz i iza vjezbanja,misice osjetim al nije strasno,jucer su me bolili poprilicno i + 1 dan ciklusa..mislim da bih roknula da idem sad tuc po Insanityu a razmisljam da pomijesam neke stvari iz insanitya i da neke zamijenim,trbusnjaci su mi ludilo u insanityu al cini mi se da cucnjevi nekako nisu potpuni,rastezanja je malo to treba pojacat i samo zagrijavanje dode ko mini kardio ako ga radis najjacim tempom pa ne kuzim cemu uz zagrijavanje dodatni kardio,mislim nije bed,preznojim se,prezivim al srce mi preko -200-210 udara,sta nije ono neko pravilo 220- godine?strah em da nije to preveliko opterecenje za srce ovako ajmo reci naglo.
skinula sma i brazil butt lift,cini se zabavno i korisno za bedra i guzu,naravno cisto sumnjam da djeluje onako u mjesec dva dana al da ce biti bolje sigurno hoce tako da cu pregledat klipove i mozda iskombinirat insanity i brazil butt..u brazilu cu koristit i utege tako da svakako cu te vjezbe iskoristit ;)
trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 10:30
oooo moja insanity ekipa, dok se ne izvrnete niste ništa napravili LOL

Ma polako, kažem ti, nije ti se potrebno forsirati tako - naravno da ti srce udara ko munjeno, sam naziv programa sve govori - a i moraš ljude nekako privuc, a di ceš bolje od osjecaja da te vlak zgazio nakon treninga, to je valjda znak da se dobro treniralo, ne? Big smile Joj joj Big smile Kad vec radiš, radi nekim svojim tempom, koliko možeš, ne lomi se.

Za tenisice ne znam što bih ti rekla, tu ce netko drugi bit pametniji nadam se, a što se suplemenata tice, za to sam se vec izjasnila - što manje to bolje, pogotovo sad na pocetku Wink Ne treba ti ni l-carnitin, ni neki burneri...samo treniraj, budi aktivna i dobro papaj. Ima vremena za pažnju na detalje.

Drago mi je da ti tijelo samo traži više hrane, to i je cilj - jesti dobro i pržiti kalorije treningom i dodatnom aktivnošcu. Tako ce i tijelo bolje suradjivati s tobom, a i osjecat ceš se puno bolje u pokretu! Malo pomalo ce taj apetit sve više rasti, samo odi korak po korak dok ti se metabolizam ne navikne na novo stanje!

Nego, kažeš da ti dragi ima 50 kg? Ma da! Pa na koju visinu? Moj je eto, jadan pao na 115 LOL I nema toga da se ne može udebljat - to je i moj na 85 kg mislio, dok nije mene sreo :))) -  o može može, itekako ima lijeka Wink




Edited by Gym_girl - 24 Travanj 2013 at 10:51
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 11:49
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by fitmama fitmama wrote:

Al me strah da ne postignem kontraefekt pa umjesto da se ucvrstim i skinem koju kilu postanem bodybuilderica :D



Yeah right, samo tako, sa normalnom hormonalnom slikom,  preko noci, sa 1 obrokom dnevno i par sati skakutanja dnevno Tongue

E cure, ajmo jednom zauvijek prestat ovo ponavljat, ok? Molim vas, na koljenima LOL

Ja bih ti savjetovala da pripaziš na trcanje. Pogotovo s obzirom na probleme sa štitnjacom. Sa produžavanjem i forsiranjem neceš puno postic, naprotiv, vrlo vjerojatno ceš napravit kontraefekt.

Radiš li kakve vježbe snage?

Kako onda sad trenutno jedeš?





hahhaha, gyma samo bespotrebno gubis snagu na objasnjavanje nedavno sam to shvatila
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 12:12
LOL

moram, to mi je misija LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 12:27
Gym, citam ovo kaj si napisala o suradnji s tijelom.dobra recenica,tocno tako,to je i cilj,barem moj!
btw. ,ja i moje tak dobro suradjujemo da mi odjeca polako puca po šavovima,a jucer sam podignula na ledjima svog sineka od 78 kg!


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 13:04
Wink ta suradnja bi nam svima i trebala biti cilj, ne? Smile

Ja to nekako uvijek gledam ovako....tijelo se u pravilu brine za nas, da nas održi na životu što dulje i svi ti mehanizmi obrane koji se ukljucuju kada ono primjeti neku opasnost mogu se izbjeci jedino onda ako ga uvjerimo da je sve ok :)

Vec sam negdje napisala - mi znamo da imamo pun frižider hrane i da nema straha od gladi, samo par tjedana odricanja od hrane da stanemo u traperice i bit ce dobro... ali naše tijelo to ne zna - ono samo osjeti manjak i ne zna kad ce i da li ce uopce taj manjak biti nadoknadjen. Pogotovo ako to traje duže....na kraju se vec i prestane nadati...a do onda smo u problemima i gnjurimo se sve više i više i više....poremetimo metabolizam, enzime, hormone,aktiviramo krive, a gušimo one koji nam trebaju....frka, panika.

To nije suradnja s tijelom :)

Suradnja je kada mu dajemo sve što mu treba za normalno funkcioniranje, odnosno kada mu omogucimo da je uvijek sigurno znajuci da hrane ima, nema opasnosti niti potrebe za gadnim mjerama. A upravo je to ono što mnogi cesto zanemaruju.

Zato je meni cikliranje jedna od najboljih metoda na defki (pa i na masi). Taman kad se pocinje uspavljavati, promrdamo ga vecom kolicinom hrane i umirimo. Tako lako predaje masti, bez straha...jer mu ne trebaju za rezervu, hrana dolazi svakih par dana, ne, covjece......100% Big smile

I još kad na sve to nadodamo dobar trening, dovoljno proteina....pa mu pošaljemo poruku da nam i miške trebaju, svakodnevno.....kud ceš bolje Wink

.....a tebi svaka cast, kad te vidimo na bini? Star








Edited by Gym_girl - 24 Travanj 2013 at 13:05
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 13:30
pa,ko zna,možda uskoro!! decki me stalno nagovaraju da odem u teretanu,cak su rekli da bi im bila fora da idemo zajedno!
ugl,jucer smo umirali od smijeha,prvo sam dignula ovog malog od 78,a onda starijeg,on ima 73!
e sad moram probat muža,on ima 96kg!

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 13:36
auuuu onda kad zabaciš muža preko ledja idemo prvo skupa na powerlifting natjecanje, a onda na binu, ali tu cu ti samo podrška bit LOLWink

hehe zakon si Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 18:33
e,Gymka ovo je challenge!!!!!
a,teško žabu u vodu naterat!?
ahahahahah!!!!!!!!!!!!!
ja bum došla sa mužem na ledjima,ko Obeliks sa svojim kamencicem!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 10:00
LOL LOL

Bome, ja sa svojim grmaljem to necu pokušavat LOL Bar dok ne nabijem još 10 kg Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 11:45

a, ja sam bome dignula svog (95kg),i to 2 puta
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.