New Posts New Posts RSS Feed - KASNiji TRENING+PWM
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

KASNiji TRENING+PWM

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: KASNiji TRENING+PWM
    Posted: 24 Veljaca 2015 at 19:10
Molim Vas za savjet.

Što točno jesti nakon treninga (trening od 7 do 8 navečer)
Da li je kasno za uh + p ili da samo jedem p ?Idem spavat oko ponoc,ponoc ipo
Hvala
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2015 at 19:11
Cilj je mršavljenje :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2015 at 19:19
Sve što si zacrtala taj dan pojedi...bez obzira šta je...nije toliko bitno ti jel uh ili nije...ja sam neki dan tukao jaja i sir nakon trneinga i malo orasa....a i u ponoć jeo kesicu zobenih sa 3 mjerice i hrpu voća..a ujutro suh :) .... Gledaj omjer koji uneseš tokom dana..tj ukupne kcal
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2015 at 19:23
Znaci tu ne vrijedi ono pravilo da se smanjuju uh pri kraju dana?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2015 at 19:25
Pa uzmi 2 tjedna jedno pa drugo pa vidi... Jednostavno drži deficit ako si na defki... i to je to..ema puno kompliciranja...nije bitan tajmig već unos u danu...možda je nekome... no u to se neću uplitati.... svatko ima svoju teoriju..ja ti govorim što je kod mene..a ti ćeš najbolje znati kada sama probaš
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 09:28
Nakon treninga se uzima u pwm-u brzi šećer koji brzo dospijeva u krv, dakle neka dekstroza ili grožđani.. ja bih na tvom mjestu nakon treninga popila normalno proteine i brzi šećer, a onda bih još prije spavanja jela neke spore proteine i zdrave masti.
Be healthy, be happy.
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 09:57
E pa tako sam i ja nesto racunala da je najpametnije, ali nisam bila sigurna. hvala hvala ti puno
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 10:11
Nema frke. Drago mi je da sam pomogla.
Be healthy, be happy.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 16:38
Ja sam na defki nakon treninga imao period kada sam masnoće unosio samo...i nije bilo niakkve razlike :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 18:52
Blago tebi :) meni je inače metabolizam usporen i podložan debljanju. Čisto se bojim kombinirat sve i svašta, a i vjerojatno je tvoj trening dosta jači,pa se i tu razlikujemo ;)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 19:03
jednim dijelom si upravu... Ali to ne mora isključivo značiti ako ti je metabolizam usporen i podložan debljanju da ne bih" smjela" Konzumirati nešto drugo.... prva stvar čega se moraš riješiti su negativne misli koje izlučuju kortizol :) Toga najviše se treba bojati hehehe... Gledaj eksperimentiraj na sebi... grješe svi..tako ćeš i ti..nemoj se nikada držati striktno nečega pročitanog... ili ako ti je netko nešto rekao... poslušaj savjet probaj..ako ne ide probaj nešto drugo...tako ćeš najbolje otrkiti kako ti tijelo reagira...većina ljudi misle da su podložni debljanju..što je u jednu ruku upravu kada je aktivnost nulla bodova :) razumije? Vidjet ćeš razliku veliku...kada ti odmor bude nagrada...a ne glavna aktivnost ili ne aktivnost :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 20:52
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

... prva stvar čega se moraš riješiti su negativne misli koje izlučuju kortizol :) Toga najviše se treba bojati hehehe... :)
potpis velik kao kuca Big smileSmile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 23:53
Bolje će tijelo primiti kolač sa happy endom nego zob sa dramatičnim završetkom :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 09:18
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

"kolač sa happy endom" :P


Gdje to ima za kupiti da naručim jedan kamion ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 09:28
Cheat milf i kolač s happy endom...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 16:26
Neću više pričat LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.