New Posts New Posts RSS Feed - još jedna koja treba vašu pomoc...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

još jedna koja treba vašu pomoc...

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
marty84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marty84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 17:06
Heeeeej... Pozdrav svima...!
Javljam se nakon 2 mjeseca... Svega je bilo i jos uvijek ima, ali ima i rezultata. Napravila sam slike prije i poslije i vidi se veeeliki napredak iako na vagi gotovo nista. 2 kg samo... Zadovoljna sam s napretkom. Voljela bi da ide brze, ali nije nista ni doslo preko noci, pa nece ni otici. Kad bude sljedece slikanje, usudit cu se staviti da svi vide.

Trening je skoro svaki dan, osim vikendom. I vikendom jedem gotovo sve.

Ali imam jedno pitanje za vas... Kazein? Vidjela sam da je isto dobar nadomjestak proteinima, ali me zanima da li ga smijem uzimat ako radim na mrsavljenju i kada? Hvala :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 15:43
ukoliko si ga vec kupila najbolje ga je piti navecer prije spavanja jer je on spori protein. A mozes u posni sir (kazein) umjesati wheya malo i to pojesti prije spavanja.. super za kile, vaga ni nije toliko bitna, bitne su mjere i sta ogledalo kaze. Sretno i dalje
cookies are for pussies
Back to Top
marty84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marty84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 17:14
dragi moji...

trebam moralnu potporu... Naime, od zadnjeg javljanja krenula sam još žešce sa treninzima, tako da nekad i 2 dnevno odradim. Stalno sam gladna, pa i jedem. Jedem zdravo uglavnom. Jednom tjedno si priuštim svašta. Imam snage, zadovoljna sam kako se tijelo oblikuje, cak i odjeca bolje stoji, ALI dobila sam 3 kg više na vagi. Ko me nije dugo vidio pita jel sam smršavila. Pretpostavljam da se radi o mišicnoj masi koja je i poželjna, ali voljela bi s tim i padati na kilaži. Da li da nastavim samo pa ce kile krenuti dolje ili da nešto mjenjam?

Što se tice treninga, malo sam više u teretani. I veceram svaki dan kad dodjem kuci oko pola 9 što prije nisam. Vecera je uglavnom posni sir, salata, kuhano povrce.

Nisam se dugo vagala, pa mi danas skoro srce otkazalo kad sam stala na vagu jer zaista nisam ocekivala da sam dobila 3 kg skoro u mjesec dana.

Što da mjenjam?
Back to Top
marty84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marty84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 17:22
e da... i ovaj mjesec nisam uzela whey koji sam inace pila ujutro i navecer poslije treninga. Tako da sam umjesto wheya jela. U ponedjeljak ga ponovno kupujem...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 17:28
Hej:))
Zadovoljna si oblikom tijela i kako ti odjeca stoji i ljudi ti uz to govore da si smršavila, ali sad tebe brinu brojevi na vagi???!!!!

Što je s centimetrima? Jesi li se izmjerila?

Ne brini toliko zbog tih vražjih brojeva.
Možeš eventualno malo izracunati i pratiti koliko kcal jedeš pa možda ako treba to malo smanjiti.
Ali ja ne vidim tu puno problema....

Pozz i samo nastavi vježbati i uživaj
Back to Top
marty84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marty84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 17:35
Nisam se mjerila, ali pratim promjenu fotkama. Vidi se napredak. U sub je novo slikanje, pa cu vidjeti.

Znam, ali to je ono bolesno u glavi... :(

Nastavljam svakako, samo ne znam kako je to moguce baš toliko dobiti...
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 18:10
Marty svaka cast, i neka te ne brine sta piše na vagi samo naprijed :D
Workout
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 10:36
Originally posted by marty84 marty84 wrote:

dragi moji...

trebam moralnu potporu... Naime, od zadnjeg javljanja krenula sam još žešce sa treninzima, tako da nekad i 2 dnevno odradim. Stalno sam gladna, pa i jedem. Jedem zdravo uglavnom. Jednom tjedno si priuštim svašta. Imam snage, zadovoljna sam kako se tijelo oblikuje, cak i odjeca bolje stoji, ALI dobila sam 3 kg više na vagi. Ko me nije dugo vidio pita jel sam smršavila. Pretpostavljam da se radi o mišicnoj masi koja je i poželjna, ali voljela bi s tim i padati na kilaži. Da li da nastavim samo pa ce kile krenuti dolje ili da nešto mjenjam?

Što se tice treninga, malo sam više u teretani. I veceram svaki dan kad dodjem kuci oko pola 9 što prije nisam. Vecera je uglavnom posni sir, salata, kuhano povrce.

Nisam se dugo vagala, pa mi danas skoro srce otkazalo kad sam stala na vagu jer zaista nisam ocekivala da sam dobila 3 kg skoro u mjesec dana.

Što da mjenjam?


Što odradiš 2 puta dnevno, kakve treninge? Smile


3 kg mišicne mase u manje od mjesec dana je nemoguce Smile ali ne brini, ako ti sve dobro izgleda. PMS? Inace, nemoj te brojeve na vagi izjednacavati sa debljanjem. Svašta može biti uzrok da taj dan težiš više. Možda si samo i pojela više UH-a dan prije, možda nisi obavila nuždu prije vaganja :), možda je tekucina bila u pitanju, možda se nisi vagala u isto vrijeme, pms u toku, bla bla bla.....odvaži se ove dane još jednom pa vidi ;)

Inace, ako si prije jela manje pa sad malo povecala nije cudno....što jedeš u zamjenu za whey? Kad ti je prije bio zadnji obrok? Možda si jednostavno prije jela premalo, izgubila kg brzo i sad ih nadoknadila povecanjem kcal...

..na kraju krajeva, bitno je što ogledalo kaže tako da se ne brini. Samo se ne forsiraj previše jer ce te brzo proci volja Smile I 3 treninga tjedno mogu biti dovoljna ako se pošteno odrade.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
marty84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marty84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 12:44
heeeeeej Gym! ajmeeee... imas pravo... pms + uh! pripazit cu ovih dana pa ce biti bolje...

U zamjenu za whey jedem posni sir i jaja, ali definitivno se i ponedjeljak vracam na whey. I zadnji obrok mi je oko 9 navecer jer oko 8 dodjem u stan, pa obicno kuham neko povrce i neku salaticu si napravim.

Traninzi su LesMills, teretana, kružni. sve je pod vodstvom trenera. Ali necu sigurno izgubiti volju... Što dalje, imam ju sve više... :)

Vjerojatno mi je pms u pitanju. Sad kad si ovo spomenula..ima smisla. I metabolizam mi se malo usporio...

najiskrenije, još uvijek se borim s tim balansom prehrane. Ili jedem malo i pazim ili jedem svega. Taj period ''svega'' srecom traje po par dana ali dovoljno da me unesreci.

Ma sve je to borba u glavi. Napredak se i uz ta posrtanja vidi, pa se nadam da ce i kile krenuti... :)

Hvala Vam što ste tu razumni kad napadi panike uhvate... :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 12:52
Eto! Vidiš kako smo to brzo rješile LOL

Cuj, možda si tim zamjenski obrokom i malo više kcal natukla, masti, UH-a i tako to..pa se i toga skupilo Wink

Pricekaj da ti dani prodju pa se onda izvaži. I pazi da ipak ne jedeš premalo. Po cemu misliš da ti se metabolizam usporio?

Drago mi je da vidiš napredak mada biš si ipak trebala malo reda uvest Wink Pocni malo planirati par dana ranije svaki obrok, uvrsti si koji free obrok tjedno da te ne hvataju ta ludila oko hrane cesto i trudi se jesti dovoljno svega u ravnoteži kako isto tako ne biš imala tu potrebu da brljaš. Možda jednostavno jedeš premalo pa te onda odjednom lupi želja za svim i svacim.

Pretpostavljam da jedeš malo UH-a dnevno? Ako je tako, a još ih ne nadoknadiš mastima - nije ni cudo da ti se ta posrtanja dešavaju. Fali ti energije, osobito iz UH-a ako treniraš dosta. Sredi to i bit ce dobro Wink







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
marty84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marty84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 13:03
tako je... ima sve smisla što pricaš... sa zamjenskim obrokom unesem skoro 300 kcal više dnevno. A dok sam pila whey, bio mi je dovoljan poslije treninga.

pa mislim da se usporio jer idem rjedje na wc ...

u pravu se za sve što si napisala.. evo vec od danas krecem s planiranjem obroka. Ako zapnem, javim se

u nove pobjede!!!

hvaalaaaaaaaa Gym
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 13:58

Jedi više i povecaj unos vlakana, i vode ako ne piješ dovoljno Wink

Tako treba, slobodno javi ako zapneš, ma i ako ne zapneš, da te korigiramo ako treba Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.