New Posts New Posts RSS Feed - Izgled listova
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izgled listova

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izgled listova
    Posted: 30 Svibanj 2012 at 00:14
Ok, svima nam je poznato da su listovi dio tijela koji se jako tesko ojaca i metode koje djeluju na ostatak tijela na njih bas i nece utjecati. Ali mene zanima nesto drugo, i ovo moze biti pitanje i za zene i muskarce. Sta kada neko ima jake listove ali onako izsarane zilama. Dali vam je to lijepo ili ruzno? Mislim da ce se zene sloziti da njima to na njima nije lijepo, ako ne neka me isprave, ali kako na muskarcima, svida li vam se to ili ne. I moze li se ta vidljivost zila ikako smanjiti?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 11:13
meni se opcenito vidljive žile ne svidjaju... pogotovo ne na curama... vidjela sam u teretani curu koja i nije toliko nabildana...ali žile po rukama su joj ogromne Confused
isto tako neki lik, thorn kaže da je on BB, ima ogromne žile Shocked grozno mi je to Confused
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 11:38
meni prije nisu bile vidljive zile na listovima, osim nakon jakog napora, ali sad kad sam ih uspio ojacati, malo se jace vide, dok recimo prije kad sam bio mrsaviji vidljivije su mi bile po podlakticama, sad manje
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 20:22
mah...tko još gleda žile na listovima (osim onih koji ih vole), ja ih nebi ni skužila...dokle god nisu na rukama... Big smile
A evo vidiš...cure po forumu vole žile...i sretne su jer su ih konacno dobile... dok se meni to ne svidja niti malo... Svatko ima svoje Wink
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:12
A šta kad nekome mišic "strši" od polovice potkoljenice na dalje? Shocked Umjesto da izgleda onako ženstveno zakrivljeno? Pinch Ima li nade? Hoce li se popraviti s vremenom (provedenim u teretani) ili da se odmah pomirim s njim?
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
crni28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:01
ja nemam tih zila po listovima i hvala bogu da ne jer sam cuo da zene to ne vole :D
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:06
na rukama mi je još podnošljivo vidit, posebno na nekoj muškoj ogromnoj cvrstoj ruci..
na listovima katastrofa..
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:10
a jel postoji neki nacin da se to ublazi, mislim znam da se za zene stalno reklamira nes ali to je za kapilare kolko sam skuzio, a ima li nes ovak za manje izrazene zile ili neka fora ili nacin treninga ili nesto??
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:15
Ne znam zašto se s tim toliko zamaraš ako nije strašno
Jedino ako si jako blijede puti pa se baš baš vidi...
Mislim da bi se možda u ljekarni trebao raspitati?
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:17
prvo dlake, sad žile Tongue
daj, covjece, opusti se i ne opterecuj se sitnicama koje primjetiš ti i apsolutno nitko drugi...a ako ih vec netko i primjeti, sigurno im ne pridaje preveliku pažnju kao što to ciniš ti Wink
(hm, bilo bi super kad bih ovaj savjet nekad primjenila na sebi Embarrassed LOL)




You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:38
Originally posted by BuciBoo BuciBoo wrote:

prvo dlake, sad žile Tongue
daj, covjece, opusti se i ne opterecuj se sitnicama koje primjetiš ti i apsolutno nitko drugi...a ako ih vec netko i primjeti, sigurno im ne pridaje preveliku pažnju kao što to ciniš ti Wink
(hm, bilo bi super kad bih ovaj savjet nekad primjenila na sebi Embarrassed LOL)


haha u pravu si, ma prihvatio sam ja davno dlake na prsima i zile na listovima, ali znas kakvi smo mi ljudi, kad si zdrav imas tisucu zelja a kad si bolestan samo jednu. a i to kaj kazes ja sam isto nekako uvjek pametan kad treba nekome drugome nesto reci, ali na sebi to nebi primjenio
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 09:19
vjeruj mi da kad ljudi vide te žiletine na ekipi odmah si nabijaju komplekse jer ih oni nemaju, to što imaš žile samo pokazuje da si snažan i da imaš dobru cirkulaciju :D
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 23:01
ja kad vidim žile oduševim se...to mi je nešto baš stvarno wau.....tip oksanine ili jadranove ruke....divota

btw to je znak izrazito niskog postotka masnoce....
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2012 at 21:26
Meni su listovi izrazito žilavi, no to me uopce ne pati, jednostavno je tako i to prihvacam.

Stavio bi slike, ali Thorn bi me mogao zajebavati, pa onda bolje ne! LOL
Timeless like a broken watch
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2012 at 21:33
Zar je uopce bitno svidja li se to nekome ili ne?
Ukus je toliko opcenita stvar u kojoj da pokušavaš udovoljiti svima prije bi samog sebe uništio nego došao do toga.
LiveStrong
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 09:34
Tocno, bravo Eva M. Smile
Timeless like a broken watch
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.