New Posts New Posts RSS Feed - Herbalife - sekta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic ClosedHerbalife - sekta

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 10:21
e, decko...ma samo ti pleši....
 nema smisla..isprali su ti mozak
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 10:50

 3 stvari se ne smiju spominjati ovdje na forumu:

vjera i herbalife

 

Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 10:51

Originally posted by dalila dalila wrote:

e, decko...ma samo ti pleši....
 nema smisla..isprali su ti mozak
 

 

gle samo sam htio reci da ima i druga strana medalje a ne samo ova koju vi forsirate ispricavam se ako sam bio bezobrazan u bilo kojem kontekstu ja znam jedno da herbalife cu koristiti i dok budem stari deda kao sto ga koriste moji necaci starci i svi u mojoj obitelji jel znam da vrijedi

Lex007
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 10:55
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 3 stvari se ne smiju spominjati ovdje na forumu:

vjera i herbalife

 

 

 

koliko ja znam to su dvije stvari vidim da nisi taj dan bio u skoli

Lex007
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 12:00
Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

e, decko...ma samo ti pleši.... nema smisla..isprali su ti mozak
 


 


gle samo sam htio reci da ima i druga strana medalje a ne samo ova koju vi forsirate ispricavam se ako sam bio bezobrazan u bilo kojem kontekstu ja znam jedno da herbalife cu koristiti i dok budem stari deda kao sto ga koriste moji necaci starci i svi u mojoj obitelji jel znam da vrijedi



Nitko ne kaže da je herbalife totalno sranje, samo tvrdim da pljackaju i da se može bolje

Nudili su mi posao, gledao sam sastav, pricao s ljudima, i moral mi i dalje ne dopušta da imam posla s takvim necim, pa ti pricaj meni što hoceš a vjerovatno nemaš pojma o prehrani, bez uvrede!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 20:27
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

e, decko...ma samo ti pleši.... nema smisla..isprali su ti mozak
 


 


gle samo sam htio reci da ima i druga strana medalje a ne samo ova koju vi forsirate ispricavam se ako sam bio bezobrazan u bilo kojem kontekstu ja znam jedno da herbalife cu koristiti i dok budem stari deda kao sto ga koriste moji necaci starci i svi u mojoj obitelji jel znam da vrijedi



Nitko ne kaže da je herbalife totalno sranje, samo tvrdim da pljackaju i da se može bolje

Nudili su mi posao, gledao sam sastav, pricao s ljudima, i moral mi i dalje ne dopušta da imam posla s takvim necim, pa ti pricaj meni što hoceš a vjerovatno nemaš pojma o prehrani, bez uvrede!
 

 

mozda nemam pojma ali znam jedno da ucim od najboljih i da je ovo meni pomogo i mnogo ljudi oko mene pozitivno razmislja ti imas svoje ja imam svoje i to je to

Lex007
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 20:53
Herbalife je po meni bacanje para, marketing i prevara, NHF.

Osobe koje posežu za herbalifeom misle da je to carobni prah za sve bolesti, možda i jest dobar al toliko novca ne vrijedi.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 21:03

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Herbalife je po meni bacanje para, marketing i prevara, NHF.

Osobe koje posežu za herbalifeom misle da je to carobni prah za sve bolesti, možda i jest dobar al toliko novca ne vrijedi.
 

 

ja ti mogu reci samo jedno oni koji ga koriste kako treba bez svercanjavrijedi im puno puno vise neznam dali si ti koristio i koliko dugo pa pricas o necemu sto neznas

Lex007
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 21:05
  ovo prepucavanje nema smisla...
svaka roba ima svoga kupca.
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 21:10

Originally posted by tweety tweety wrote:

  ovo prepucavanje nema smisla...
svaka roba ima svoga kupca.
 

 

gle normalno se raspravljamo nis vise ja branim jednu stranu ti branis drugu i to je to gle da se razumijemo ja nikome ne uvaljujem nista niti ce ikad tako biti samo sam htjeo malo da cujete i drugu stranu pozitivnu u svemu tome i usput koja sekta ima svoju family fondaciju eto tolko od mene i hvala na razumjevanju

Lex007
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 21:15
Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Herbalife je po meni bacanje para, marketing i prevara, NHF.

Osobe koje posežu za herbalifeom misle da je to carobni prah za sve bolesti, možda i jest dobar al toliko novca ne vrijedi.
 

 

ja ti mogu reci samo jedno oni koji ga koriste kako treba bez svercanjavrijedi im puno puno vise neznam dali si ti koristio i koliko dugo pa pricas o necemu sto neznas



Vjeruj mi da znam, imao sam punu kucu tog herbadreka i vecina susjeda mi šverca taj herbalife, sam da kažem da nit jedna od njih nema pojma o nutricionizmu, neznaju razliku između sojinog i sirutkinog proteina, o aminokiselinskom sastavu da ne pricam, ugljikohidrat i vitamin c je njima isti pojam a bjelancevine i proteini su dva razlicita svijeta.
Proizvodi od herbadreka i slicne firme su precijenjene,kako po cijeni tako i po kvaliteti.

Evo jedno pitanje za tebe, jel znaš da su proteinski proizvodi od herbalifea vecinom sastavljeni od proteina soje koji kod muškaraca remete hormonalnu sliku, tj. pojacavaju se estrogenska djelovanja i vrlo lako možeš povuc ginekomastiju koja nije baš lijep prizor.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 21:45
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Herbalife je po meni bacanje para, marketing i prevara, NHF.

Osobe koje posežu za herbalifeom misle da je to carobni prah za sve bolesti, možda i jest dobar al toliko novca ne vrijedi.
 

 

ja ti mogu reci samo jedno oni koji ga koriste kako treba bez svercanjavrijedi im puno puno vise neznam dali si ti koristio i koliko dugo pa pricas o necemu sto neznas



Vjeruj mi da znam, imao sam punu kucu tog herbadreka i vecina susjeda mi šverca taj herbalife, sam da kažem da nit jedna od njih nema pojma o nutricionizmu, neznaju razliku između sojinog i sirutkinog proteina, o aminokiselinskom sastavu da ne pricam, ugljikohidrat i vitamin c je njima isti pojam a bjelancevine i proteini su dva razlicita svijeta.
Proizvodi od herbadreka i slicne firme su precijenjene,kako po cijeni tako i po kvaliteti.

Evo jedno pitanje za tebe, jel znaš da su proteinski proizvodi od herbalifea vecinom sastavljeni od proteina soje koji kod muškaraca remete hormonalnu sliku, tj. pojacavaju se estrogenska djelovanja i vrlo lako možeš povuc ginekomastiju koja nije baš lijep prizor.

 

da istina je da su na bazi soje ali ne gmo soje nego prave soje u tome je velika razlika

Lex007
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 22:00
Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

da istina je da su na bazi soje ali ne gmo soje nego prave soje u tome je velika razlika


Nigdje nisam spomenuo GMO soju, soja je soja i napisao sam ti kakvo djelovanje ima na muškarce.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 22:13

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

da istina je da su na bazi soje ali ne gmo soje nego prave soje u tome je velika razlika


Nigdje nisam spomenuo GMO soju, soja je soja i napisao sam ti kakvo djelovanje ima na muškarce.
 

 

otkud to tebi molim te lijepo ja poznam ljude koji herbalife koriste 25 godina i dalje su zivi i zdravi i sve ostalo mislim da se tu varas grdo ali to je tvoj stav i to postujem

Lex007
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 22:22
Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

da istina je da su na bazi soje ali ne gmo soje nego prave soje u tome je velika razlika


Nigdje nisam spomenuo GMO soju, soja je soja i napisao sam ti kakvo djelovanje ima na muškarce.
 

 

otkud to tebi molim te lijepo ja poznam ljude koji herbalife koriste 25 godina i dalje su zivi i zdravi i sve ostalo mislim da se tu varas grdo ali to je tvoj stav i to postujem



Ovo o estrogenom djelovanju soje zna svatko tko malo ozbiljnije cita BB literaturu i forume.

Potraži na guglu, ako nađem ja nešto, postavit cu ovdje.
 
Evo ga
http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=759&sid=66a90c 3š3fšf7086š67cc8b5dd86š469



Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 15:50
To je to, ako želite imat menstruacije s 4 godine rješavajte soju, muškarci ako želite imat glasic kao modni macak rješavajte soju:

http://bodybuilding-hr.com/index.php?topic=59š.0
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.