New Posts New Posts RSS Feed - Bol u donjem dijelu ledja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol u donjem dijelu ledja

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bol u donjem dijelu ledja
    Posted: 15 Listopad 2010 at 18:55
vježbaj..ali radi one vježbe i u onim pozicijama u kojima ne osjecaš bol,pomalo..ako te bude i onda mucilo odmori neko vrime dok bol malo ne popusti..
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 08:43
nije tako neizdrživa bol, ... uglavnom je ok, ali u određenim pozama sjedenja, pokušaja da prekrižim lijevu nogu preko desne je nemoguce, ...i sl.
budem vidjela, .. najviše mi je žao što ne mogu vježbati ... bojim da si s vježbanjem to ne produžim?? :(
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 23:11
da..dobro je tebe to primilo..ako ti to bude tako intezivno trajalo još neko vrime i ako stvarno ne možeš ni spavat zbog toga javi se doktoru..možda ti daju nekakvu inekciju da ti to malo popusti.
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 16:45
da da da u guzi i u nozi ... ne mogu se pošteno ni sagnuti niti sjesti .. ništa :(
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 15:15
n.ischiadicus može bit i upaljen,ne samo uklješten,to ti je vrlo cesta pojava bez obzira na godine.da,masirj podrucje koje te boli il ako je bol tako jaka javi se doktoru..prođe uglavnom samo od sebe,i da,zna bit jaako neugodno..jel osjetiš bol u guzi i nozi??
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2010 at 19:57
Originally posted by marcella marcella wrote:



ĐIZS, .. išijas u 26toj ... aaaaa ...
kolko ti je to dugo tak bilo? ... ja doslovce ne mogu
spavati po noci ako ne popijem tabletu?? :(


a što bi ja trebao rec sa š7

trajalo je nekih 6-7 dana, nisam ništa pio od lijekova, samo masirao i mazao
Rijeąeno na PM.
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2010 at 19:54
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Imao ja, identicna situacija. To ti je
išijas, uklješten živac, meni je pomogao konjski balzam i
masiranje tog dijela koji boli 


ĐIZS, .. išijas u 26toj ... aaaaa ...
kolko ti je to dugo tak bilo? ... ja doslovce ne mogu
spavati po noci ako ne popijem tabletu?? :(
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2010 at 18:15
Imao ja, identicna situacija. To ti je išijas, uklješten živac, meni je pomogao konjski balzam i masiranje tog dijela koji boli 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2010 at 15:19
malo da oživim temu...
prije tjedan dana sam pocela osjecati bol u doljnjem djelu leđa, tj. nisu to niti leđa nego više ispod leđa s lijeve strane, kao da me probija bol i zapravo je u pitanju neki mišic ili živac ili štogod koji je povezan sa lijevom nogom, jer ju ne mogu pošteno skvrciti, tj. ne mogu se sagnuti bez da me boli i sl.
malo se situacija poboljšala ali se bojim vratiti u teretanu dok mi bol skroz ne preastane.
da li je netko imao slicno iskustvo?

osjecaj boli je kao kad dugo stojite pa osjetite kao nekakvo peckanje u dnu leđa ...
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2010 at 15:23
Jordan ja sam trenutno na cekanju za snimanje kralježnice i pregled,u 7. mjesecu sam imao vrlo jake bolove u gornjem dijelu ali to nije bitno...meni su nakon 2 mjeseca teretane bolovi skoro u potpunosti NESTALI,jednostavno sam vježbom utegnuo leđa i sada je sve ok... Dakle ni slucajno dopustiti da leđni mišici toliko atrofiraju da dođe do bolova u kralježnici. I ako nemaš iskustva pitaj trenera u teretani da ti pravilno pokaže vježbe jer mnogi ne rade kako spada i upravo prvo kralježnica plati tu cijenu.
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
Jordan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jordan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2010 at 14:00
A možda ja nisam dobro napisao ,taj kralježak koji je dislociran cini suženje i tu pritišce tkivo tj. mišice buduci je to mali mišic i do sada sam ga vježbao šx tjedno za ocekivati je da ce intenzivnijim vježbanjem dobiti na volumenu tj bit ce veci u tom prostoru to sam mislio. što se tice rolanja možda bih se i uspio sagnuti samo neznam tko bi me ispravio ( imam š00kg)
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2010 at 11:02
  ???? Bit ce veci pa ce te više boljeti....? Hm.... Vidim da nisi baš skužio princip....

Naime, vježbati moraš da bi ojacao mišice koji ce ti držati kralježnicu, dakle - da nije sve na kostima, nego da mišici preuzmu dio tereta. A trbušnjake opet moraš vježbati da ne bi samo leđni mišici držali gornji dio tijela, vec da i trbušnjaci pomažu.


Ja sam od djetinjstva imala problema s kralježnicom i zato i jesam tako rano pocela vježbati (kad sam vježbala leđne mišice..... ni ne sjecam se kad je to bilo....), a mogu ti reci da mi je za leđa naaajbolje bilo - rolanje! Super stvar za donji dio leđa zbog položaja u kojem moraš rolati pa probat s tim!
Back to Top
Jordan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jordan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2010 at 19:51
Evo jedno možda noobovsko pitanje, dugo godina vježbam i
unatrag godinu dana imam sve jace bolove u tzv lumbalnom
dijelu leđa, nakon rtg snimke dijagnoza je da mi 5
kralježak artikulira sa tkivom sakralne kosti, terapija
TENS i vježbe za jacanje mišica donjeg dijela leđa i
trbuha, pitam se sada ako ti mišici budu vježbani više od
uobicajenog bit ce i "veci" znaci " bolje ce me boliti" što
mislite o tome?
Držim se one nema glupih pitanja.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 18:36
Radite vjezbe za jezgru i bit ce sve ok
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 20:00
i meni je bilo doktorica mi je rekla da ispravin drzanje, sad vec dugo nista osin kad se ubijen na treninzima

Edited by zmaj
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 19:59

Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:


U potpunosti se slažem. Ne bavim se pilatesom niti nešto znam o tome, ali bolovi u donjem dijelu leđa se cesto javljaju i zbog slabe guze, hehe. Treba raditi na tome između ostalog.
 

Baš smo o tome pricali jucer  Da, ojacat guzu, leđa i trbuh - i ja sam imala probleme s leđima i to ne tako davno, i pri vježbanju i pri stajanju - danas --> zaboravljeno :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.