New Posts New Posts RSS Feed - da li je ok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

da li je ok

 Post Reply Post Reply
Author
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: da li je ok
    Posted: 03 Sijecanj 2014 at 11:11
a jel to vazi i za bijeli hljeb (jednom sedmicno), ili ga treba skroz izbjegavati?
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 11:05
Ja sam baš jucer kupila neki Meggleov maslac od jogurta, procitala sastav i cini mi se okej, ako se pazi na kolicinu. Znaci, od 10 g maslaca jednom tjedno se nece dogoditi ništa loše, ako ga vec toliko voliš. Ali (uvijek to famozno ali), ja bih ga izbjegavala u kolacima jer najcešce u njih idu vece kolicine.

Ne smeta toster, to je samo izloženost kruha višoj temperaturi - ništa loše.


Edited by Wednesday - 03 Sijecanj 2014 at 11:07
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 10:54
Ima li neko da se javi?
Ovako, da ne bi bilo zabune, ovaj integralni sa maslinovim je dobra modifikacija s obzirom da su meni pmiljene vrele bijele kifle sa puterom...dakle, ipak je prilagodna znacajna...sta mislite ?
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2014 at 20:17
Zanima me da li je ok vruc hljeb (integralni) uzeti npr. sa maslinovim uljem (ili malo putera)? To mi je od djetinjstva još ostalo, a danas sam jela i tek poslije se zapitala jel se to smije? Dobro, za puter sam fulala sigurno, omaklo se..ali recimo maslinovo ulje ili neka druga ne tako loša masnoca Tongue? I  jel smeta koristiti toster?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.