New Posts New Posts RSS Feed - Slano....
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slano....

 Post Reply Post Reply
Author
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Slano....
    Posted: 22 Ožujak 2008 at 15:17
hej hej,

pomoc!!!!!  u zadnje vrijeme  mi se strasno  jede slano... kako pazim na prehranu  neznam sto da uzmem i zadovoljim potrebu za slanim...

inace sam ovisinik o slatkom, ali ocito mi nesto nedostaje u prehrani i sad sam u frci


Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2008 at 17:02

a da ignoriras tu zelju? to ne pali kod tebe ili? svaka zelja kao i zelja za cigaretom ti traje cca 3 min... zanemris ju i nestane 

nemoj to jest - samo ti bezveze zadrzava vodu u tijelu... probaj si nekak zgadit to slano - razmisljaj o tome kako je to fuj, kako je stetno, kako lose utjece na tijelo...

Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2008 at 17:18
a znam zato i pitam sto da radim..... da li postoji nesto sto moze ubit tu zelju..
ja stvarno mogu zivjet bez soli, hrana pripremam sa minimalnom dozom samo da ne bude bljutava.. ali ovo, ovo mi nije jasno....
cips, krekeri slani i sve poput toga moze stajat pored mene i ja to necu ni pogledati....ni sad nemam zelju da time rjesim problem...
samo bi jela nesto slano... (p.s. nisam trudna da ne bi sa time povezali)
ne razumijem i ljuti me to
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2008 at 17:56
probaj se nesto drugo raditi! npr nalakiraj nokte!
to sam ja danas taj savjet cula kad sam pitala frendicu kako se ona suzdrzava od hrane i pukla od smijeha! a oduvijek sam bila ljubomorna na njenu figuru i nokte...
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2008 at 18:56


eto probat cu, pa javim kako je proslo

ako nista drugo, do sutra cu izdrzat pa cu si malo popati sunkice, sto je sasvim dovoljno za moju godisnju potrebu za slanim
  
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2008 at 20:13
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

a da ignoriras tu zelju? to ne pali kod tebe ili? svaka zelja kao i zelja za cigaretom ti traje cca 3 min... zanemris ju i nestane 


Da je barem tako jednostavno! Ili ja nisam karakter... Zelja za slatkim mene ponekad cak i prodje nakon š0-ak minuta, ali cigarete su ovisnost tako da se to ne moze usporediti, i ne, ne prodje za 3 minute.

A za Xenic, mozda ti fali soli pa tijelo trazi svoje. Nije sol otrov, ali ne treba pretjerivati s njome. Probaj posoliti malo vise ono kaj inace jedes (salatu, posni sir...).  
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2008 at 21:00

 zelja za cigaretom je kao i svaka druga zelja.. tijelo se iscisti od nikotina nakon par dana i vise ne trazi, samo ti ostane potreba za time na psihickoj bazi..

to je kao i svaka druga zelja bilo za slanim, slatkim, bla bla - da ne nabrajam... koja traje od 3-5 min...

Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 04:34
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 zelja za cigaretom je kao i svaka druga zelja.. tijelo se iscisti od nikotina nakon par dana i vise ne trazi, samo ti ostane potreba za time na psihickoj bazi..

to je kao i svaka druga zelja bilo za slanim, slatkim, bla bla - da ne nabrajam... koja traje od 3-5 min...



pa tako nesto

jos bi nadodo nes!Stvar jest u mozgu,ali mozak razmislja o tome kad nema o cem drugome!

Stvar je u tome da moras zaposlit mozak da ne misli o tome vec o necem dugom sto bi on registriro kao prioritet!

Inace ljudi koji su skloni ovisnostima kao nikotin su ljudi s slabim karakterom!

Npr ja puno pije,a najvsie konjak i stelu!Jest da puno pijem ali to je vise zato kad izadjem van nema mi mozak o cem drugom razmisljat kad vidi sma cugu okolo,naravno cim plesem s curom ili nes slicno opce ne mislim na to i mogu cjelu noc da ne pijem!

Moja jedina ovisnost jest alkohol ali opet ja sma karakternba osoba tak da preko tjedna to potiskujem pa prek vikenda si dam oduska!Sta da velim osim jbg takav sam i takav cu bit pijanc u dusi ali opet dusu moze kontrolirat tjelo!tO sam dokazo kad pola godine nisma ni kap alkohola popio,ali jbg vratio sma se jer nije mi gust toliki otic van i ne pit nis,mislim da se vecina moze sloziti s time!Uzevsi u obzir da nema dana kad ja nsiam 2x u birtiji!

Mislim da po vremenu kad postam ovaj post mozete shvatit zas sma budan u ovo doba!

Jedno vam mogu rec ak zelite smrsat alkohol je najbrzi nacin!
Moj frend to dokazo!Mjesec dana š4 kg!


Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 12:39

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:


pa tako nesto

jos bi nadodo nes!Stvar jest u mozgu,ali mozak razmislja o tome kad nema o cem drugome!

Stvar je u tome da moras zaposlit mozak da ne misli o tome vec o necem dugom sto bi on registriro kao prioritet!

Inace ljudi koji su skloni ovisnostima kao nikotin su ljudi s slabim karakterom!

Npr ja puno pije,a najvsie konjak i stelu!Jest da puno pijem ali to je vise zato kad izadjem van nema mi mozak o cem drugom razmisljat kad vidi sma cugu okolo,naravno cim plesem s curom ili nes slicno opce ne mislim na to i mogu cjelu noc da ne pijem!

Moja jedina ovisnost jest alkohol ali opet ja sma karakternba osoba tak da preko tjedna to potiskujem pa prek vikenda si dam oduska!Sta da velim osim jbg takav sam i takav cu bit pijanc u dusi ali opet dusu moze kontrolirat tjelo!tO sam dokazo kad pola godine nisma ni kap alkohola popio,ali jbg vratio sma se jer nije mi gust toliki otic van i ne pit nis,mislim da se vecina moze sloziti s time!Uzevsi u obzir da nema dana kad ja nsiam 2x u birtiji!

Mislim da po vremenu kad postam ovaj post mozete shvatit zas sma budan u ovo doba!

Jedno vam mogu rec ak zelite smrsat alkohol je najbrzi nacin!
Moj frend to dokazo!Mjesec dana š4 kg!


 


Svaka malo inteligentnija osoba odmah ce primijetiti hrpu kontradikcija.



EDIT: obrisana svaka vrsta provokacije



Edited by Fitness.com.hr
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 13:17
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:


pa tako nesto

jos bi nadodo nes!Stvar jest u mozgu,ali mozak razmislja o tome kad nema o cem drugome!

Stvar je u tome da moras zaposlit mozak da ne misli o tome vec o necem dugom sto bi on registriro kao prioritet!

Inace ljudi koji su skloni ovisnostima kao nikotin su ljudi s slabim karakterom!

Npr ja puno pije,a najvsie konjak i stelu!Jest da puno pijem ali to je vise zato kad izadjem van nema mi mozak o cem drugom razmisljat kad vidi sma cugu okolo,naravno cim plesem s curom ili nes slicno opce ne mislim na to i mogu cjelu noc da ne pijem!

Moja jedina ovisnost jest alkohol ali opet ja sma karakternba osoba tak da preko tjedna to potiskujem pa prek vikenda si dam oduska!Sta da velim osim jbg takav sam i takav cu bit pijanc u dusi ali opet dusu moze kontrolirat tjelo!tO sam dokazo kad pola godine nisma ni kap alkohola popio,ali jbg vratio sma se jer nije mi gust toliki otic van i ne pit nis,mislim da se vecina moze sloziti s time!Uzevsi u obzir da nema dana kad ja nsiam 2x u birtiji!

Mislim da po vremenu kad postam ovaj post mozete shvatit zas sma budan u ovo doba!

Jedno vam mogu rec ak zelite smrsat alkohol je najbrzi nacin!
Moj frend to dokazo!Mjesec dana š4 kg!


 


Svaka malo inteligentnija osoba odmah ce primijetiti hrpu kontradikcija.



EDIT: obrisana svaka vrsta provokacije

 

                          bitno je da si probio led!!!!!!!!!

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 13:31
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 zelja za cigaretom je kao i svaka druga zelja.. tijelo se iscisti od nikotina nakon par dana i vise ne trazi, samo ti ostane potreba za time na psihickoj bazi..

to je kao i svaka druga zelja bilo za slanim, slatkim, bla bla - da ne nabrajam... koja traje od 3-5 min...



Totalni offtopic, ali ne mogu ne pitati:

Da li ti pusis? Cini mi se po postovima da je odgovor ne, onda mislim da ne mozes tvrditi da zelja za cigaretom traje 3-5 minuta. I ta zelja nije jednaka ovim drugim zeljama jer nikotin stvara ovisnost kao i heroin npr. dok za slatko i slano to nitko nije dokazao. A ovisnicka zelja je nesto deseto od zelje za slatkim.

Ja sam ovisnik o nikotinu i mislim da znam iz prve ruke kakva je i koliko traje zelja za cigaretom. I kod mene traje 3 minute jedino ak u trecoj minuti zapalim pljugu A tijelo se od nikotina ocisti za cca 3 tjedna. Da se tako lako oduprijeti cigaretama, nitko ne bi pusio.


I da, potpis ispod Hammerstrengthovog posta.
 

Edited by Signorina
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 14:00
Originally posted by Signorina Signorina wrote:



Totalni offtopic, ali ne mogu ne pitati:

Da li ti pusis? Cini mi se po postovima da je odgovor ne, onda mislim da ne mozes tvrditi da zelja za cigaretom traje 3-5 minuta.
 


Pa pusim povremeno kad sam uzasno zivcan!
 



EDIT: obrisana svaka vrsta provokacije
 

Edited by Fitness.com.hr
Back to Top
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 15:55
d3m0n,meni nije jasno kaj ti imas stalno nesto protiv hammerstrengtha?? meni je on bas super (nije sad neko favoriziranje il pljuvanje po tebi,tak da odmah rascistimo) jer su mi njegovi postovi,i oni koji nisu bili iskljucivo povezani samnom,puno pomogli,mada bili ostri ili kakvi vec.naprotiv,oni "ostriji" te zaista navedu na neko razmisljanje i potaknu te da promijenis navike, a ti si se  bas nekako okomio na njega.ne saljem ovo u cilju neke rasprave,nego vec da se malo smiris u vezi toga.
sve bona fide!
od sutra idem na dijetu I VI©E VJE®BAM!
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 16:01
e da,nemojte se ljudi svadjat,sve je individualno...nitko nije jednako otporan na iste poroke ... ja pusim povremeno i nisam ovisna,ali ima dana kada nemogu nista radit dok ne zapalim,onda sam ono- e dobro,sad sam zapalila,sad mogu dalje! i to je to a ima vremena kada ne zapalim po par mjeseci i ne privlace me...sada imam kutiju do sebe-ali mi se jednostavno ne pusi! kazem-sve ovisi o osobi i okolnostima,zato-please make exercies not war!
By:©parogica:)
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2008 at 05:07
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 zelja za cigaretom je kao i svaka druga zelja.. tijelo se iscisti od nikotina nakon par dana i vise ne trazi, samo ti ostane potreba za time na psihickoj bazi..

to je kao i svaka druga zelja bilo za slanim, slatkim, bla bla - da ne nabrajam... koja traje od 3-5 min...



Totalni offtopic, ali ne mogu ne pitati:

Da li ti pusis? Cini mi se po postovima da je odgovor ne, onda mislim da ne mozes tvrditi da zelja za cigaretom traje 3-5 minuta. I ta zelja nije jednaka ovim drugim zeljama jer nikotin stvara ovisnost kao i heroin npr. dok za slatko i slano to nitko nije dokazao. A ovisnicka zelja je nesto deseto od zelje za slatkim.

Ja sam ovisnik o nikotinu i mislim da znam iz prve ruke kakva je i koliko traje zelja za cigaretom. I kod mene traje 3 minute jedino ak u trecoj minuti zapalim pljugu A tijelo se od nikotina ocisti za cca 3 tjedna. Da se tako lako oduprijeti cigaretama, nitko ne bi pusio.


I da, potpis ispod Hammerstrengthovog posta.
 
 

ja pusim povremeno s tim da je bilo dana kad izadjem van i popusim sama kutiju ili kroz dan iz fore sama popusim kutiju... ili zapalim navecer iz fore 3-5 pljugi kako kad... ali uvijek kad god sam ja to htjela i rekla sad je dosta, sad vise nema.. onda nema.. i stvarno kad sam pomislila da bi si zapalila - razmisljam o necem drugom ili koliko je to stetno i zelja me prodje dok kazes keks... to je samo stvar mozga i niceg drugog.. jer je mozak navikao da ti to radis... zato ja ne vjerujem kad mi netko kaze "ja nemogu prestat pusit" sorry, al to su osobe bez karaktera.. kao sto je vec brijem d3m0n vec rekao slabici...

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.