New Posts New Posts RSS Feed - Mala pomoc.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mala pomoc.

 Post Reply Post Reply
Author
Tina :) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina :) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mala pomoc.
    Posted: 31 Srpanj 2013 at 16:44
Ovako, imam 18 godina, visoka sam 170 cm i imam 71 kg. Krenula sam u teretanu 25.7.2013. i radim na orbitreku i traci za trcanje 15 min, kao zagrijavanje.
Trener mi je rekao da ako hocu smršavit da trebam što više na tome radit. Ali meni predstavlja problem to što bi ja htjela dobit nekakav oblik tijela, da mi se makne to salo sa trbuha i da mi se ucvrste bedra, bokovi i unutarnja strana nogu ( to su mi kriticne zone ). U preharni imam voce, povrce...uglavnom se što mi mama jede jer je ona vegetarijanac. Htjela bi smršavit i dobit mišice, ne sad nešto pretjerano, ali tek toliko da imam nekakav oblik tijela, a ne da sam sva mlohava i da mi se to sve objesi. 
Od vas bi htjela dam i savijetujete koje vježbe da radim, da se ucvrstim i da mi tijelo dobije oblik. I ako imate još nekakav koristan savijet, slobodno recite. Prihvacam i kritike.
Hvala :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 17:24
Hej...samo ne odustaj....25.7 pa tek si pocela...rezultati ne dolaze samo tako :)

Kako postupaš sa prehranom :) Dobiti ceš samo polako...radi fullbody za pocetak andji si neki program... :)

Sad nisam skužio mama ti je vegetarijanac...a ti? Dali papaš mesa...

Reci nam takodjer program kakav radiš? Dali piješ vode? Prehranu nam reci....i tako malo da se upoznamo sa tvojom situacijom :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tina :) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina :) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 14:44
dobro :D
ne jedem meso, slatko ni ostale gluposti.
pijem dosta vode. u teretani prvo zagrijavanje radim, onda vjezbu za donji dio leda, onda za trbuh, za triceps, prsne misice, onda vjezbe za straznjicu, prednji i straznji dio nogu, vanjska i unutarnja strana nogu.
i ja bi htjela smrsavit do nekih 60 kg prvo, pa onda se bildat? jel to ispravno tako ili?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 14:49
Meso je zdravo inace :)

Samo se ti ulovi treninga, broji kalorije i to je to..

Procitaj malo link i linke unutar:

Mrsavljenje
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Simplicity View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2013
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Simplicity Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 21:23
Radi na traci, orbitreku dok ne skineš salo, a to zna potrajati. ( min 3/4 mj, zavisi od osobe)
Ipak se lakše naredaju, nego skidaju.
Kad primjetiš da masne naslage ne izglegledaju ko prije, tj. opuštenija koža, tada pocni raditi zatezanje, trbušnjaci, cucnjevi, te ceš tako dobit zadovoljavajucu figuru.
Moja prijateljica je 2mjeseca jela samo rižu, izgubila oko 20kg, ali je završila u bolnici, tako da pazi na ishranu da ne oslabiš, jedi tunjevinu, piletinu, svako meso je zdravo uglavnom, ne procesirano.
Pij zeleni caj, ali nezasladjen, probaj sa limunom ako ti ukus nije ugodan, sa njim na dan trošiš cak do 70 kcal ako samo sjediš, te ubrzava metabolizam, kao dar s neba.
Za stomak traka za trcanje cini cuda.
Vježbe su ti uredu, samo produži serije, i sve ce se polako zatezati :D

Naidaaaa
Back to Top
Tina :) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina :) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 21:54
hvala na savijetima :D
a i cula sam da ako samo radis kardio vjezbe da ti odlazi voda iz misica i da ti se onda oni smanje, a salo ostane. i da je dobro paralwlno radit kardio i vjezbe na spravama. jel to istina?
Back to Top
Tina :) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina :) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 21:55
paralelno*
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 22:00
ne slazem se sa postom od simplicity da trebas samo traku ili orbitrek ja bi definitivno ubacia vjezbe sa utezima . evo link http://fitnessangels.net/hr/ Tu imas sve potrebne informacije

Edited by matelula - 01 Kolovoz 2013 at 22:03
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 22:32
i ja bi radila vježbe s utezima, a ne samo kardio
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.