New Posts New Posts RSS Feed - Želim se pokrenuti!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim se pokrenuti!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Lego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 20:17
Ma jasno...samo sam se zezala Wink
Back to Top
Lego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2013 at 08:26
Imam pitanjce...u blizini mi se otvorio Studio za žene Magic Well koji nudi koncepciju kružnog treninga...Ima li tko kakvih iskustava s tim ili je to samo jedna od neucinkovitih skupih šminkerskih novotarija?
Ja moram priznati da se još nisam pošteno prihvatila posla pa mi se nekako ucinilo da bi mi to bilo dobro za stjecanje navike vježbanja pošto mogu odmah nakon posla odraditi trening...

Magic Well
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2013 at 09:37
Prvo odradi ovaj program 5 kg u 5 tjedana... ubrzaj metabolizam sa vise hrane, vise proteina u prehrani.. izracunaj si bazalni metabolizam i ispod njega kalorijski nikako nemoj ici!! cca, tezina x24..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 17:04
Imam još jedno pitanje za znalce vezano uz zagrijavanje prije vježbanja...  Nemam onaj foam roler ali vidim da se spominje i alternativa...pvc vodovodna cijev...može pojašnjenje? :) Nije li ona pretvrda za razliku od foam rolera koji je spužvast...Jel to ona normalna siva cijev? Znam, malo glupo pitanje ali pokušavam uštedit gdje god je moguce... :))

Back to Top
Lego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 17:05
E da i još nekaj...posni sir! Kako je moja draga sveki izvor finog domaceg normalnog sira je li preveliki grijeh jesti taj umjesto posnog?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 17:55
Domace je uvijek domace, ako imaš mogucnost jesti domaci svježi sir uvijek je to bolji odabir od kupovnog tako da to nije grijeh nego dapace.
Ja napokon na placi našla pravog dobavljaca svježeg domaceg sira

Što se tice zagrijavanja ne znam za tu cijev, ali ni ja nemam foam roller ali se zagrijem 10 min na orbitreku
Back to Top
Lego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 18:10
O pa i ja imam Orbi samo kaj se na njemu suše plahte Wink Ok, znaci ne moram se zagrijavati po Extremfitovim naputcima iz programa 5 kg masti u 5 tj? Mogu odraditi 10 min Orbija pa trening? Inace, ak sam dobro skužila foam roller je za masažu mišica? To s cijevi sam vidjela tu: https://www.fitness.com.hr/vjezbe/savjeti-za-vjezbanje/Zanimljivo-zagrijavanje-1.aspx
Joj, baš mi je laknulo za sir...nekak sam skeptik po pitanju tih kupovnih mlijecnih preradjevina...
Hvala ti!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 22:41
Da roller služi i za masažu.
Iskreno ja baš nemam puno živaca za zagrijavanje, popnem se na orbitrek napravim 10-20min ovisno o vremenu, nakon toga razgibam sve zglobove i to mi je zagrijavanje.
Napravila sam vec dva puta taj extremov program i jako sam zadovoljna rezultatima i s ovim zagrijavanjem.
Slažem se za kupovne proizvode i ne samo mlijecne, i definitivno uvijek je bolji odabir domace.
Znaš li otprilike koliko mlijecnih masti ima domaci svježi sir?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.