New Posts New Posts RSS Feed - Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 14:41
ja jednom tjedno pojedem 2 kugle sladoleda od tamne cokolade..preeeefin mi je taj sladoled LOL i to mi bude dovoljno...mislim, mogla bi ja tako svaki dan, ali me ne "vuce" toliko Big smile

Edited by Slavonka23 - 05 Listopad 2012 at 14:41
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 14:57
ja se jedino ne mogu odreci dvije stvari
1.pizza, jednom u 2 tjedna ili više ali je pravim doma i pazim koliko cega stavim, pizzu iz pekare i pizzerije ne volim
2. tamno pivo (Guiness ili Leffe) ili crno vino, povremeno zbilja treba malo da se opustim nakon stresa na poslu ( 1 u 2 mjeseca)
we have more blood then we think
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 23:27
cixi pa to i nije neki problem,ja skoro svaki dan popijen casicu necega ;)
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 10:50
zbilja??? :D jupiiiii jer volim popiti cašicu neceg finog poslije rucka ili subotom ako izadjem :D
we have more blood then we think
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 11:07
Originally posted by CiXi CiXi wrote:

zbilja??? :D jupiiiii jer volim popiti cašicu neceg finog poslije rucka ili subotom ako izadjem :D

pijanci jedni Tongue

Hug
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 11:09
slave , dodala bih - veseli pijanci :)
we have more blood then we think
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 11:11
LOL ja alkohol uopce ne pijem... nije mi fino.. jedino što mogu popiti je crno osjecko Big smile i to samo kad izadjem...kod kuce nema šanse LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 11:15
pa svatko ima svoj mali porok...
we have more blood then we think
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 12:11
uh i ja bome alkohola nikako se odrec...a niti kebaba...al bože moj kaj sad :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.