New Posts New Posts RSS Feed - Miha
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Miha

 Post Reply Post Reply
Author
mihagor1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mihagor1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Miha
    Posted: 13 Srpanj 2012 at 11:32
Bok. Novi sam ovdje. Kao i vecina volim sport gledati i baviti se istim. Zbog životnih obaveza sve više gledam a manje se istim bavim. Imam 40-ak godina i uspio sam do prije dva mjeseca natuci 130 kg na 178 cm. Angry na sebe. Prije dva mjeseca riješio sam se pokrenuti. Kupio sam si bicikl te sam poceo raditi vježbe sa utezima bench klupa i slobodni utezi. Za sada svaki drugi dan vozim bicikl MTB cca 20-30 km prosjecnom brzinom 20-ak km/h, a svaki drugi dan vježebam s utezima na nacin da sam osmislio program s kružnim treningom vježabajuci nekih 13 zasebnih vježbi s manjim težinama (postupno povecavajuci težinu), na nacin da odradim sve vježbe i otprilike 15 ponavljanja u 3 kruga. U tih 13-ak vježbi uvrstim razlicite vježbe i to 3-4 razlicite vježbe za ruke, trbuh, prsa,  ramena, ledja, noge itd, sa pauzama samo izmedju  krugova i što traje nekih 50-ak minuta. Osim navedenog smanjio sam i hranu, slatko sam izbacio potpuno, dorucak i rucak smanjio za 1/3 a veceru zamijenio vocem ili povrcem. Kad se sjetim popijem koji šumeci multimineral a ujutro na tašte popijem kapsulu jabucnog octa. Za sada težim nekih 10-11 kg manje što premjetim i po odjeci. Ako nešto ne radim dobro posavjetujte, ako je dobro pohvalite. Za sada toliko.    
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.