New Posts New Posts RSS Feed - Ukradano
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ukradano

 Post Reply Post Reply
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ukradano
    Posted: 02 Lipanj 2012 at 11:09
Originally posted by Roulette Roulette wrote:

Njuškalo od te veceri gledam, oglasnik planiram danas kupiti i autopija je isto u planu za sutra, ali ne znam za ove što spominješ da prodaju bajseve po kuci, može malo više informacija? 

mislim na one majstore koji popravljaju bajseve i prodaju ih ovak u dvorištu, ne znam gdje su tocno, ali znam za jednog u donjem gradu i jednog na jugu a do njih se dolazi usmenom predajom ili preko poznanstva.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 10:49
Uuu, nemoj misliti da oldtimere ne kradu, meni su jednog maznuli u centru grada
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 10:12
Njuškalo od te veceri gledam, oglasnik planiram danas kupiti i autopija je isto u planu za sutra, ali ne znam za ove što spominješ da prodaju bajseve po kuci, može malo više informacija? 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 01:00
Originally posted by Roulette Roulette wrote:

Hvala Smile, ja sam vec danas bila u potrazi za novim. Nakon što sam vidjela ponudu tj. omjer cijene i kvalitete, sad još više žalim za izgubljenim, cuvaj svoje bicikle! 

pogledaj malo po njuškalu ako vec nisi, tamo zna biti dobrih, možda cak i s garancijom.

btw, ako bicikli nisu imali neku vec vrijednost možda se nadju il na oglasniku il na autopiji i kod ovih što doma prodaju bajseve

ma cuvam oba koliko mogu, tj. jedan je odltimer pa racunam da ga nitko nece, a drugi je uvijek pod budnim okom Smile


Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 18:31
Hvala Smile, ja sam vec danas bila u potrazi za novim. Nakon što sam vidjela ponudu tj. omjer cijene i kvalitete, sad još više žalim za izgubljenim, cuvaj svoje bicikle! 
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 13:40
Blazeni mi u Rijeci, nemas di vozit biciklu pa ti ni nemaju sto ukrast... nigdje ravnice...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 11:56
Kradu se nenormalno u zadnje vrijeme, a još je taman poceo OLJM na srednjici pa eto još vece gomile ljudi i prilike za ukrast..

Bacit cu oko svakako jer i sam vozim 2 bajka i mogu sam zamislit kako bi mi bilo bez njih.
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 10:26
Pozdrav svim forumašima,

molim vas da pogledate slike bicikala i obratite pozornost na njih kada sljedeci put budete šetali ili se vozili gradom. Bicikli su ukradeni 30.5.2012. u Osijeku. Bili su zavezani za ogradu ispred Elektrotehnickog fakulteta. Nestali su izmedju 21:30 i 23:00 sata. Iako su bicikli ukradeni u Osijeku, molim ekipu i iz ostalih gradova da jave ako prepoznaju bicikle. Pronalazacu dajem novcanu nagradu.

Prvi bicikl je MTB Urban, crno-crveno-sive boje, star 3 godine, shimano oprema, v-brake, Velo Plush sic, nove mekane rucke, postavljeni nosaci za svjetla i nosac za brzinomjer, desna pedala je napukla.


Drugi bicikl je mtb Cross Sprinter. Na biciklu je bila montirana prednja lampa (fiksna), nosac za brzinomjer i nove continental gume. Ima ergonomske rucke, novi Velo sic sa otvorom u sredini, široke pedale (kao na BMX-u),nogar i vbrake kocnice. Bicikl je cijeli mat crni sa bijelim natpisom. Na njemu je osim lampe i nosaca za nju i postolje za brzinomjer sa pripadnim senzorom na kotacu.


Kontakt broj: 099/788-04-38

Bilokakva informacija o biciklima je dobrodošla, hvala.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.