New Posts New Posts RSS Feed - Pojava akni nak&#ššš;n treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pojava akni nak&#ššš;n treninga

 Post Reply Post Reply
Author
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pojava akni nak&#ššš;n treninga
    Posted: 03 Prosinac 2007 at 08:47
 Drustvo pozdrav,
sorry jer dizem staru temu, ali onako, mislim da je ok da se zna.

Najcesce kod pocetnika u vjezbanju, a pocetnik je onaj tko trenira 4-6 mjesec jer se tijelo privikava na nove pokrete i opterecenja, zna doci do pojave akni.
Najcesce je povezano sa utjecajem testosterona koji se aktivira kada teniramo, te postaje vii nego u normalnim okolnostima di se ne ternira. Vjezbe kao dipsevi, zgibovi, cucnjevi jako utjecu na testosteron, ja znam i po sebi da i sexualni zivot se pojaca, a znaju iskociti i bubuljice tu i tamo (govorim opecnito).

Moja ti je preporuka (iako vec navedeno) da pazis na cistocu rucnika, probaj kupiti neki gel za tijelo koji ima cinka u sebi, a mozes i kroz neko vrijeme piti cink, slodobno 3 tabletice dnevno (ako su one od š0 mg) i opcenito kazu da je jako dobar u "borbi" protiv pristica.

Toliko za sada,
Sportski pozdrav
 

Edited by D.R.
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2007 at 23:17
otvorio sam i ja slicnu temu , tako da nisam upoznat s nekom moze biti kemijskom povezanoscu vjezbanja sa uzrokom akni , ali jedini savjet koji mogu dati je da obavezno nakon svakog veceg znojenja obavezno ocistis ona kriticnija podrucja , znaci lice uglavnom , pa onda ledja i prsa ako i s tim imas problema...

 
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2007 at 21:30
pa mozda se brises rucnikom koji nije bas cist i kojeg ostavljas po spravama koje isto tak nisu ciste, jer se svi znoje i to...
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
kvant View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kvant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2007 at 14:21

 Intenzivno treniram nekoliko mjeseci i primjetio sam da mi treninzi utjecu na pojavu akni koje do tada nisam imao. Ako se jos netko susreo s ovakvi problemom i uspio ga rijesiti molim pomoc.   PS Imam 28 god.i ne koristim nikakve dodatke prehrani.

Hvala!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.