New Posts New Posts RSS Feed - D: Imate problema s ledjima?  Napravite jednostava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Imate problema s ledjima? Napravite jednostava

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
icedup View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Srpanj 2011
Location: Spalato
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote icedup Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2014 at 17:42
A što se tice bavljenjem bodybuldingom ukoliko osoba ima skoliozu? Na što obratiti pažnju, koje sitnice prakticirati i koje vježbe izbjegavati?
Back to Top
Kuglas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kuglas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2015 at 18:26
Nedavno sam otkrio da imam skoliozu, ortoped mi je zabranio dizanje tegova, ali mi stvarno dobro ide bacanje kugle i ako nema tegova nema napretka, imam 14 god i visok sam 192 Sto da radim?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2015 at 18:36
http://www.idoportal.com/blog/hanging

Svaki dan 7minuta, za 30 i 60 dana javi rezultate i slike kičme ;)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
skoli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skoli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2016 at 16:23
Imam skoliozu od 30 stupnjeva i imam 14 godina imam li sanse da to ispravim
Back to Top
Djecak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Djecak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2016 at 21:06
Imam 13/14 g i nedavno su mi otkrili blagu skoliozu ali me bolji lijevi ledni misic i i vrat i lijeva lopatica i cudi me da imam blagu skoliozu a boli me to i najviše kada ležim
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2016 at 23:44
[QUOTE=Djecak]Imam 13/14 g i nedavno su mi otkrili blagu skoliozu ali me bolji lijevi ledni misic i i vrat i lijeva lopatica i cudi me da imam blagu skoliozu a boli me to i najviše kada ležim[/QUOTE

posjeti ljecnika, i uputi ga o svim problemima koje imas.
ovo nije bas slucaj za forum
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Natasa1997 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasa1997 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2017 at 23:34
Dali može netko da mi kaže.Imam 20god. Rekli su mi da imam šta vec imam trebala sam da idem na neke terapije da radim vjezbice,ali s vremenom sam prekinula. I sad mi se je to izgleda pokrenulo išla sam na mnoge pretrage mislila sam da je do bubrega,pa da imam upalu slepog creva ali svi nalazi,ultrazvuci kažu da je sve u redu. Ali me zanima dali od svega toga može da bude uzrok kicma i to šta me boli jeste desni kuk jako me boli i više nego kao da me netko štipa neznam šta da mislim ? Dali se vama to dešavalo dali je možda i to problem da me zbog kicme boli taj kuk i to ?
Back to Top
Chelzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chelzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2017 at 22:58
Zdravo,imam kcerku 13godina,ima skoliozu dg.Scoliosis ThL dex.pro 25%,bili smo na pregledu kod doktora Biscevica u Sarajevu.On joj preporucio da nosi korzet bukvalno 24 sata,koji je napravljen u Ortosaru u Sarajevu i moram reci da joj nije nimalo prijatno da ga nosi jer se zali da je mnogo bole ledza nakon njega kojeg nosi najvise nekih 5 sati jer nemoze vise da izdrzi bol.Da li je to dovoljno da ga nosi s obzirom da jos ide 4 puta sedmicno na plivanje i molim Vas za savjet da li su potrebne jos neke vjezbe i koje.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.