New Posts New Posts RSS Feed - BF
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

BF

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 08:59

 OOOOOOO KAKVA LUUUUUDA!!!!

Pa koliko tebi treba prava!!!! Koliko ti vjezbi odradujes za noge?!

Pazi samo da ne pretjeras.... Lijepo je vidjeti cvrste noge, ali one se ipak najlakse "nabildaju", a mislim da to za cure i nije neka fora.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 09:01

 Mijenjaj PROGRAME, a ne sprave.

Ako ti ipak treba jos koja vjezba, moja najdraza i najucinkovitija je cucanj (iskorak) s jednom nogom na klupi. Poprilicno je tesko, ali je stvarno ucinkovito.

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 15:23
 pa ja sam skuzila kako su oni rekli da vjezbe, ako radis iste, postanu neucinkovite.. pa zato.. onda sam valjda krivo shvatila.. mislim meni ovo nije malo.. al to dugo radim vec pa sam zato mislila..
ok, thx, pokusat cu ;)
 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2007 at 21:16

 

Mi ti na crobiku npr. neko duze vrijeme radimo trbusnjake na isti nacin i onda nam instruktorica samo zamijeni redoslijed vjezbi. Priznajem da nisam vjerovala, ali stvarno ima ucinka.

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2007 at 23:03
 pa ja to svaki put mjenjam ono zavisi di ima vise mjesta za razgibavanje, pa onda od najblizih sprava i krenem :)))
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2007 at 09:28

 

Bas, prisilno mijenjanje iliti "uhvati spravu koja je slobodna"!!!!!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.