New Posts New Posts RSS Feed - Imunitet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Imunitet

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Imunitet
    Posted: 19 Ožujak 2013 at 10:28
Cvjetni pelud je No.1
Vitamin C u esterificiranom obliku,riblje ulje i tu i tam Ehinacea i shvatite da vam je zdravstvena istekla jos 2011.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2013 at 09:44
U posljednje vrijeme konzumiram maticnu mlijec za jacanje imuniteta. Vraški je skupa, no siguran sam da se isplati.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2013 at 00:17
Originally posted by madbarz madbarz wrote:

sok od aronije i sirup od aloe arborescens
Gdje kupuješ / nabavljaš sok od aronije?

Za one koji nisu upoznati s aronijom - link na clanak.


Edited by Zoki - 14 Ožujak 2013 at 00:21
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
madbarz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madbarz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 08:09
sok od aronije i sirup od aloe arborescens
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 19:13
ok,hvala,idem to sad prouciti!
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 18:05
ja pijem od natrol energizer,imas ovdje na fitnessu,ali mislim da nije za zene,bez uvrede,zenama je prejak,barem,moja mama sestra i zena nisu mogle pit,to su 3 zenske osobe,pa su mi svaka poklonile svoju bocicu,sad imam zalihe za pol godine heheh..

inace mislim da postoje multi bas za zene,optimum nutrition ima posebno multi zamuskarce i za zene.neznam da li ovdje ima za kupit

povrce ima vitamina ali je bogato mineralima,dok je voce bogato vitaminima,inace ovaj multi koji ja pijem ima 23 vitamina i minerala,
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:15
da,ja isto baš nisam za voce,jako malo ga jedem. tješim se da s povrcem dobijem kaj mi treba.
sad moram naruciti maca prah
a,jel mi možeš preporuciti neke food based multivitamine?
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 15:18
pa istina,ali radije izaberem food based multi,izvucene iz prave hrane,organske,njih tijelo prepozna,dok ovi sinteticki multivitamini jesu kemija,na kraju,kemija djeluje na tijelo,dali pozitivno ili negativno ovisi o balansu
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 15:08
Originally posted by adatar adatar wrote:

odkad koristim multivitamine nisam nijednom bio prehladjen ili bolestan,osjetim slabe simptome,kao da me ulovi ali nikako me ne srusi,prije kad nisam pio multivitamine ,a voce stvarno ne volim,bio sam bolezljiv,nisam pridavao paznju multivitaminima uopce dok nisam vidio da je to osnova zdravog organizma :)

sad jedem i voce,na silu,ali jedem ga


koje multivitamine?
to je sve kemija
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 15:00
odkad koristim multivitamine nisam nijednom bio prehladjen ili bolestan,osjetim slabe simptome,kao da me ulovi ali nikako me ne srusi,prije kad nisam pio multivitamine ,a voce stvarno ne volim,bio sam bolezljiv,nisam pridavao paznju multivitaminima uopce dok nisam vidio da je to osnova zdravog organizma :)

sad jedem i voce,na silu,ali jedem ga
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 11:49
beta glucan i maca prah
meni pomoglo
Back to Top
vblazevic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vblazevic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 10:10
....imunitet mi je bio u banani...u godini dana bio sam prehladjen i s povišenom temperaturom 10-ak puta!!!
...probao sam i propolis i med i cajeve...bla bla....
...jedan stariji lik me savjetovao da popijem jednom dvaput tjedno rakijicu (lozovacu)....SVAKA MU CAST!!!!
Mnogo njih se nece složiti s tim ali meni je to pomoglo i držim se toga ....
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 16:07
ma inace ne pijem u jutro ali eto doslo mi :D  ponekad ubacim malo glukoze u zobene s wheyem da poboljsa okus.... nego tema je imunitet :D
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 14:36
Pa ti buš stvarno i dobio diabetes,cemu pijenje glukoze s vodom ujutro nakom budjenja. tj uopce u svim situacijama osim poslje treninga kad je jedino u redu to popiti?
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 14:08
pozz idem u teretanu skoro 1 mj  3x tjedno, nabijam misicnu masu... shopam puno proteina, wheya i glukoze raznovrsno se hranim ali jucer sam imao 1 malo jaci trening i sinoc u noci sam se probudio s cirem u ustima :D tj aftom ustao sam i popio casu vode s glukozom u jutro je afta skoro nestala...... ugl pretpostavljam da mi je pao imunitet pa ima tko kakav savjet?
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 15:52
imo sam problema sa imunitetom zbog strugih dijetaa ali evo u zadnjih 2 godine otkako uzimam proteine redovito stanje se popravilo nemam problema sa prehladama a i osjecam se puno bolje!! tu ti tamo popijem koju vitamin, a omegu isto uzimam redovito
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.