New Posts New Posts RSS Feed - žak houdek - debljina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

žak houdek - debljina

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: žak houdek - debljina
    Posted: 16 Svibanj 2010 at 22:59
 ma Avica je zakon,bar s njon nikad nebi bilo dosadno
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 21:09

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Žak bar ima odlican glas, pjeva i ekipa ga voli cuti. Istina je da je malo pretio, al ne živcira me. Nije mi jasno kako si dozvolite da vas tako neka osoba iziritira, a ni ne poznajete ju i sl.

Ono što me smeta - ne slušam , ne gledam i ne pratim. To je to..

 

To je to

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 20:43
Žak bar pjeva, ova Ava K. ne zna ni to. Postoji gomila zvjezdica u HR za koje ljudi ni ne znaju zašto su "zvijezde".

Žak bar ima odlican glas, pjeva i ekipa ga voli cuti. Istina je da je malo pretio, al ne živcira me. Nije mi jasno kako si dozvolite da vas tako neka osoba iziritira, a ni ne poznajete ju i sl.

Ono što me smeta - ne slušam , ne gledam i ne pratim. To je to..

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 10:36
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Ma, pokušat cu korizol držat na razini na kojoj treba bit, znaci lime bo racku za estradu, a sad cu uživat u piletini i brdu kupusa što se tice Ave K., bolje da nisi znao za nju


Soner imali smo istu veceru, samo sam ja još jaja gulila uz to


Ma to je klasika, ja sam još oko 00.00 poždero par žlica posnog i abc sira
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 23:09
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Ma, pokušat cu korizol držat na razini na kojoj treba bit, znaci lime bo racku za estradu, a sad cu uživat u piletini i brdu kupusa što se tice Ave K., bolje da nisi znao za nju


Soner imali smo istu veceru, samo sam ja još jaja gulila uz to
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 23:05
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Zmaj, kad ti thorn ovako nešto kaže... ja bi se zapitao
  

 prc prc jarane jeli illy



Znaš da se malo šalim samo

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 20:55
Ma, pokušat cu korizol držat na razini na kojoj treba bit, znaci lime bo racku za estradu, a sad cu uživat u piletini i brdu kupusa 

što se tice Ave K., bolje da nisi znao za nju
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 20:20
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Ja se u jednu ruku slažem sa zmajem, ne samo zbog jackuesa il kako se vec piše, nego zbog cijele hrvatske estrade, celebritija i poznatih osoba, vecina njih mi je iritantna, ne samo pojavom nego i osobnošcu, samo da im je okrenut neke pare i malte ne svi žele bit u centru pozornosti, ajde da su talentirani,al nisu, cast nekim iznimkama, al nih je malo. Vecini tih osoba su tate neki glavonje pa su ih provukli nekako, vozaju se u BMW-eima i žive od toga što ih mi gledamo na TV-eima. Država ih podržava i u njih se ulažu novci, a to što prosjecni Hrvati jedva sklapaju kraj skrajem za to nitko ne mari, glavno da se jedna Simona prošetala u Gucciu po Kaptolu, glavno da je Ava Karabatic dobila nove cipele, ma mislim, nema smisla, zato nam i je država u banani.


okej, slažem se s tobom, ali baš zato - cemu otvaranje teme? pisanje postova?
cemu gajenje ikakvih osjecaja spram tih kreatura, pa makar bili mržnja i gađenje..


ja svakoj toj nakazi u gucciju skidam kapu, dok god se oblaci na racun naivaca i no lajfera... mislim hej.. ako ljudi to puše, zašto i ne bi?
sinoc sam malo gledao hrvatska traži zvijezdu.. krasan studio, produkcija, lightshow..
i onda vidim leteci banner preko ekrana "fotografije naših ljepotana na vašem mobilnom telefonu. cijena sms-a š2kn + gprs prijenos)

je***a ako je netko stvarno spreman dati š3kn da ga budi Vilibaldov osmijeh sa ekrana... šta se ja tu imam miješati

a zvjezdice su tu mjesec, dva, godinu i nestanu.. zato uopce nema potrebe za ljubomorom i frustriranjem.
u mom svijetu su ionako samo neko tamo ime u novinama

a za Avu Karabatic prvi put cujem od tebe
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 19:52
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

soner, da nema ljudi koji ih gledaju nebi ni njih bilo..oni samo koriste priliku :)



Da, to je istina, a i neki ljudi su naivni, mislim vecina je, sva sreca da me takve stvari ne zanimaju, više volim pogledat neku dobru seriju, nego Farmu i slicne stvari u kojima se okuplja takva ekipa.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 19:25
soner, da nema ljudi koji ih gledaju nebi ni njih bilo..oni samo koriste priliku :)

Ja se nekako ne zamaram time...nit gledam tv, nit slušam našu muziku (osim Urbana i sl.) tako da...da se odvojit od svega toga..

a što se teme tice..po meni jako dobar glas, u ostalo nisam upucena, a debljina...jbga ne ide to na dobro al ako on ne vidi problem u tome...ko sam ja da mu sudim heh..šta je je, sve više ljudi idu prema tome..sretno nam bilo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 18:09
Ja se u jednu ruku slažem sa zmajem, ne samo zbog jackuesa il kako se vec piše, nego zbog cijele hrvatske estrade, celebritija i poznatih osoba, vecina njih mi je iritantna, ne samo pojavom nego i osobnošcu, samo da im je okrenut neke pare i malte ne svi žele bit u centru pozornosti, ajde da su talentirani,al nisu, cast nekim iznimkama, al nih je malo. Vecini tih osoba su tate neki glavonje pa su ih provukli nekako, vozaju se u BMW-eima i žive od toga što ih mi gledamo na TV-eima. Država ih podržava i u njih se ulažu novci, a to što prosjecni Hrvati jedva sklapaju kraj skrajem za to nitko ne mari, glavno da se jedna Simona prošetala u Gucciu po Kaptolu, glavno da je Ava Karabatic dobila nove cipele, ma mislim, nema smisla, zato nam i je država u banani.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 17:36

iman pravo rec svoje misljenje o njemu,ka i vi svi ostali.a on je obicna budala po mom pojmu i to je to,a da mi je nesto ucinija,pa svima je nesto ucinija,da nema njega bilo bi vise hrane za one afrikance koji i ostale koji pate,o ostalom da ne govorin.

illy samo ti zezaj,neka

ps.zoki evo moja tema za ovi misec

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 16:15
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 znate da je on jednom na dori tija pribit novinara jer je mislija da mu je ukra torbicu sa sminkon 



Nisi baš informiran - ukradena je torbica njegovog back vokala, a on je napao novinare jer ih je pun "green room".

Nisam ni ja baš neki ljubitelj Žaka jer se previše bahatio pa mi nikada nije sjeo, ali dobro pjeva. Pa ne može mu baš ici i kultura i pjevanje.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 15:31
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

a vi sta mi dajete ne smeta meni njegova debljina,ima puno ljudi problema s kilama,doduse ne tako velikih al dobro. nego lik ka cijelokupna pojava mi je gadan

 

šta je taj covjek tebi loše ucinio?



Zmaj, kad ti thorn ovako nešto kaže... ja bi se zapitao



Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 14:46
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Zmaj, kad ti thorn ovako nešto kaže... ja bi se zapitao
  

 prc prc jarane jeli illy

 

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 14:14
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

a vi sta mi dajete ne smeta meni njegova debljina,ima puno ljudi problema s kilama,doduse ne tako velikih al dobro. nego lik ka cijelokupna pojava mi je gadan

 

šta je taj covjek tebi loše ucinio?



Zmaj, kad ti thorn ovako nešto kaže... ja bi se zapitao
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.