New Posts New Posts RSS Feed - fuj,zobene pahuljice!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fuj,zobene pahuljice!

 Post Reply Post Reply
Author
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: fuj,zobene pahuljice!
    Posted: 05 Veljaca 2010 at 17:09
  ja one presovane ne mogu progutat,ni da me se naopako okrene.
do prije par dana sam ih mljela na mlin za kafu,uturala u mlijeku i nazor ih sipala u sebe,ali sad sam naletjela na ovo pa me zanima sta strusnjaci misle?

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:Olnc7WY9def0bM:http://sho p.edeka24.de/out/š/html/0/dyn_images/š/hafefleks_klassik_300 _pš.jpg

zob,je zob,samo ove pahuljice nisu presovane,nego napuhana zob.
znam da isto sa psenicom raze kao kornfleks nesto dode.

nema nikakvih dodataka,jedino ta napuhana zob koja je super hrskava,a opet ne moras je prezvakat 8 puta (ko krava).

68% pahuljica se sastoji od vlakana
š00 grama sadrzi 380 kcal,šš grama proteina,7š,9 grama ugljiko hidrata,od toga š7 grama secera i 5,4 grama masti.


ove kod mene sa mlijekom ili jogurtom idu ko halva,samo me zanima sta strucnjaci misle.



i cijena im je sacuvaj boze,skoro 3 eura za 375 grama,ali ja ih jedem sama,pa se nekako i moze podnijeti
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 17:13
  htjedo sliku da postavim,pa sam greskom ubacila link citave stranice,ali evo je tu:




Back to Top
Destructo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destructo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 17:45
Izgleda kao ok izbor, još da je manje ugljikohidrata u obliku šecera bilo bi još bolje.
Za dorucak volim ove mekane zobene iz Lidla pomiješane sa mjericom proteina od cokolade i mlijekom. Usitnjene su i ne moraš ih ni žvakati! :)
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 17:59
  vidis i ja imam lidl preko puta,pa cu pogledati odmah sutra.
ja sam uzimala neke skupe u bio prodavnici.
elem me oderase sa cijenama,elem ono ni moj cuko nece da jede.
2,99 eu na š00 grama!
nisu normalni!



sutra picim pravac u lidl,pa probam.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 18:07
Pa.. ako cemo iskreno.. move iz lidla su dosta bolji izbor... samo ih treba kuhati u mlijku 2 -3 min u jako su mekane i nema problema s jelom
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Destructo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destructo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 18:08
Sad ceš imati više love na raspolaganju pošto te zobene pahuljice u Lidlu samo 4,99 kn/500g. :)
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 18:16
  koliko je to u eurima,ja se u kune ne razumije bas (sam ne sirite dalje da me ne opljackaju na godisnjem)
Back to Top
Destructo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destructo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 19:07
To bi bilo: 4,99 kn / 7,32 = 0,68 EUR.
To je po današnjem srednjem tecaju za euro (š EUR=7,32 kn).
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 19:39
  negdje oko 8 kn je jedan eu.
pa hvala na informaciji,vidim da svasta nesto racunate u kunama,tako i ja mogu malo bolje da se orijentisem
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 21:15
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Pa.. ako cemo iskreno.. move iz lidla su dosta bolji izbor... samo ih treba kuhati u mlijku 2 -3 min u jako su mekane i nema problema s jelom
.pa i nemora se kuhat ja ih samo 2-3 minute ostavin da upiju mliko i to je to isto bude skroz mekano i mjericu wheya i dis bolje
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.