New Posts New Posts RSS Feed - ajmo svi!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ajmo svi!

 Post Reply Post Reply
Author
mima18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mima18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ajmo svi!
    Posted: 22 Sijecanj 2010 at 19:32
  koliko se inace krecete osim planiranog (-trening)?
dal pješacite puno do kuce od posla,vodite li psa u šetnju,jeste li na nogama cijeli dan itd ili ste pak "screen-ager"??
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 19:50
Inace sam redovni pješak prije svega zbog gušta, a dodatno zato što nemam vozacki


Nažalost, slabijeg sam zdravlja pa zimi zbog niskih temperatura, vlage i bure malo smanjim te aktivnosti jer odmah imam problema s disanjem


Ipak, s prvim zrakama sunca ja picim van jer jako volim šetat, to me opušta, smiruje - ma najbolja terapija za sve!

Kad god imam vremena, također raspalim neku dobru music i tancam


Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 20:48
  od kad dođu prvi topli dani pa dok ne dođu prvi hladni dani, dakle nekih 8 mjeseci u godini, svakog dana jedva cekam da sjednem na svoju mašinu

i kruzam po gradu što zbog faksa, što zbog gušta, što zbog onako bezveze


Svakome preporucam bicikl - popravlja hrpu stvari na organizmu, a svakako isticem disanje i povecanje kapaciteta pluca.

P.S. a najvece je opaliti iz Zagreba do Bjelovara za 3 sata, a vlakom mi treba 2h 45 min ukupno od kad krenem iz sobe dok ne dođem doma, a još me i ne ožeže karta po džepu

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 22:14
Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:

  P.S. a najvece je opaliti iz Zagreba do Bjelovara za 3 sata, a vlakom mi treba 2h 45 min ukupno od kad krenem iz sobe dok ne dođem doma, a još me i ne ožeže karta po džepu


Svaka cast!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2010 at 11:45
Originally posted by anna anna wrote:


Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:

 
P.S. a najvece je opaliti iz Zagreba do Bjelovara za 3 sata, a vlakom mi treba 2h 45 min ukupno od kad krenem iz sobe dok ne dođem doma, a još me i ne ožeže karta po džepu
Svaka cast!



I ja kažem
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2010 at 21:04
  ja setam svaki dan na poslu bar 2 kilometra
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.