New Posts New Posts RSS Feed - Prestao pušiti, poceo jesti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prestao pušiti, poceo jesti

 Post Reply Post Reply
Author
netko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote netko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prestao pušiti, poceo jesti
    Posted: 30 Sijecanj 2009 at 12:43
Pozdrav!
Problem je sljedeci.. nakon prestanka pušenja prije nekih 9 mj dobio sam nekih š0 kg u roku 2 mj. Sa nekih 77 na 87. 80 mi je ok, znaci ima nekih 5-7 viška.
Moja kilaža dnevno je znala varirati i preko š kg.
Trudim se jesti zdravije, koliko to ritam života dopušta (zamjenio bijeli šecer smeđem, integralne pašte, riža, razne druge sitnice - više pazim šta jedem).
Vježbao sam nekih godinu dana, pa zadnjih godinu dana nisam, sad opet krecem.

Zanima me savjet, kako se vratiti u staro stanje, ali bez cigareta molim :-)
Nisam baš za dijete, posni sir i sl. Trudim se ubaciti više voca, smanjiti obroke i vježbati, hodati, pomalo i trcati.

Da li pomaže npr. ako jedem punomasni svježi sir, domaci?
Da li je stvarno velika razlika između mlijeka 3.2 i onog light?
Koliko je cokolada uistinu loša?

..:: zeko zna ::..
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2009 at 13:42
što vise se kretati, pomogucnosti ubaciti kardio u svoje treninge i drzati se zdrave prehrane - kad kazem zdrave prehrane onda mislim na sto vise proteina, sto manje secera, dobrih masti i paziti na unos ugljikohidrata.

Najvaznije je kretanje, da se razumijemo - neces ti smrsaviti jedeci ribu svaki dan i gledajuci televizor. Van na trcanje 3x tjedno i ubaciti koji trening tjedno i rezultati ce doc a da ti to neces ni primjetit.


Back to Top
netko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote netko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2009 at 14:11
E to pitam.. hvala!
Kažem, nisam za neku dijetu, ali gibanje, to mi odgovara i fizicki ALI i psihicki.
tnx

Ako ima još kakav savjet, i komentar na ona 3 pitanja na kraju posta, slobodno
..:: zeko zna ::..
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2009 at 14:14
Originally posted by netko netko wrote:


Da li pomaže npr. ako jedem punomasni svježi sir, domaci?
Da li je stvarno velika razlika između mlijeka 3.2 i onog light?
Koliko je cokolada uistinu loša?



Nemoj jesti punomasni svjezi sir, domaci - jer je pun masti. Ako mislis na onaj sir od kumice s placa.

Nije velika razlika između mlijeka 3.2% i 0.9% m.m. - ali manje je uvijek bolje.

Cokolada i ini slatkisi - paziti na unos ali dozvoli si to samo nakon nekog treninga, nikako ne prije spavanja ili za vrijeme spavanja.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.