New Posts New Posts RSS Feed - Drugi obrok poslije treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Drugi obrok poslije treninga

 Post Reply Post Reply
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Drugi obrok poslije treninga
    Posted: 27 Sijecanj 2009 at 20:14
Sto jedete kao drugi obrok poslije treninga?

Kao prvi obrok uvijek uzmem PWM (whey + glukoza) ali vise mi je ponestalo ideje za ovaj drugi obrok.


Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2009 at 20:35
 Nazalost tu bas i nema prostora za neke ekstra kombinacije. Obicno ide neko meso (teletina, puretina, piletina, tuna i sl)+ prilog(riza,tjestenina)i salata. Naravno ovisi i o tome dal je trening ujutro ili navecer i u kojoj si fazi.
www.fitness-trening.com
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2009 at 21:07
Ovo jako ovisi o nekoliko faktora kod mene:

š.Ako doma jedem taj obrok:
a) Uh+P, ne stavljam ništ pojedino jer nikad nije isto, ali uvijek je ta kombinacija

b)M+P (sve cešce ce biti ovakvih obroka kako se približavaju topliji dani i kako def odmice), najcešce tunjevina+malsinovo ulje+kupus+kikiriki

š.Ako ne jedem doma:
-onda je to neki prijenosni obrok, ili u tekucem obliku ili kao sendvic. Nemam više volje za isfuravanjem cijelih jela na faks i sl., prošlo me...

A sad, stvarno ne znam kako nemaš ideja. Ima hrpa recepata za takva jela i ne znam kako ti izvor može presušiti
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2009 at 14:51
Moram smisliti nesto novo jer ovo sto sad jedem mi je vec stvarno dosadilo. (tuna + tjestenina) - tu i tamo ubacim jogurt, piletinu, puretinu. Ali trebam podhitno nesto novo.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 11:35
jedem što mi dopadne ruku
Back to Top
jelena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2009 at 23:35
tokom treninga možeš uzeti neki napitak koji ti istovremeno   daje energiju i snagu tokom treninga a ksnije neki neki lagani obrok
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.