New Posts New Posts RSS Feed - Suzdržavanje od junk fooda??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Suzdržavanje od junk fooda??

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Mele View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mele Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2009 at 13:09
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Mele Mele wrote:

Pozdrav

Imam pitanje, da li je dobro pojesti neki junk food da ne preskacem obroke?Jer neke dane idem na faks pa nisam kod kuce od š3:00 do 2š:00.Ujutro imam obilan dorucak,a nakon š3:00 sati nista ne jedem dok ne dodjem kuci u 9... :S znam da je to lose ,zanima me sta bih u tom razdoblju mogao pojesti a da ne poremeti moju prehranu.(vidio sam u jednom fast foodu da imaju sendvic sa tunjevinom ).hvala

Ako si ektomorf vjerojatno nece biti prevelike štete ak mazneš junk (radije nego preskocit), osim ak nije defka u pitanju. No ipak, generalno gledajuc, radije izbjegavaj junk jer ipak je prevelik dio dana u pitanju tako da si radije ponesi neki prijenosni obrok. Em jeftinije, em zdravije i znaš tocno šta jedeš Meni je najcešce svježi sir + lanene sjemenke ili si napraviš sendvic sa integralnim kruhom, povrcem i baciš neku mesinu unutra, dimcek il tak vec nešto. Ugl, ima hrpa kombinacija.


hvala na odgovoru Thorn
Back to Top
mikili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mikili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 11:43
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 15:58
coca cola zeroooooooo
Back to Top
audreyh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audreyh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2009 at 03:06

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

coca cola zeroooooooo
 

http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2009/06/š0/0629006.htm l       

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.