New Posts New Posts RSS Feed - recept
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

recept

 Post Reply Post Reply
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: recept
    Posted: 17 Listopad 2008 at 01:56

 kako napraviti ribu pecenu u foliji? mislim, jel se ta riba pece u roli zamotana u foliji ili kak?

pošto sam plava - nadam se da mi necete zamjeriti na ludim pitanjima 

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 09:50
Pa lijepo....staviš sve zacine i staviš foliju preko tave i peceš....

BTW. Imaš sada vrecice za pecenje, meni osobno savršena stvar.... Probaj... Sve možeš pec u njima, pa i ribu
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 11:11
  samo na vrucu tavu i to je to? u foliju s ribom ne treba staviti ulja, jel da?

riba se treba zamotatu foliju ili se ona sam stavi na tavu?
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 11:20
Originally posted by dalila dalila wrote:

Pa lijepo....staviš sve zacine i staviš foliju preko tave i peceš....

BTW. Imaš sada vrecice za pecenje, meni osobno savršena stvar.... Probaj... Sve možeš pec u njima, pa i ribu

Gdje ima toga za kupit, tocnije, gdje si ih ti kupila?
Može malo više info o tome kak ide stvar s tim vrecicama, htio bih probati i na taj nacin
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
samsung View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samsung Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 12:06

 vrecica za pecenje imas za kupti u bilo kojoj vecoj trgovini kao konzum mercator kaufl...

hranu koju inace peces u tavi sam potrpas u vrecicu i to je to..moja mama stalno to radi. cijelo pile lupi u vrecicu

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2008 at 14:08

 Ja kupim u konzumu...ali mislim da i,aš u svim ovim centrima...

Znaci...pripremiš za pecenje neko meso ili šta vec;) I uz to staviš povrce....meni super ide tako....malo bi morao staviti neke masnoce..ali sitno...staviš sve u vrecicu, zatvoriš je...probušiš na par mjesta sa cackalicom...i staviš u pecnicu, prethodno zagrijanu...i peceš...zavisi šta...ako je pile je cirka š i pol do 2h;)) Eto...

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2008 at 15:54
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Ja kupim u konzumu...ali mislim da i,aš u svim ovim centrima...

Znaci...pripremiš za pecenje neko meso ili šta vec;) I uz to staviš povrce....meni super ide tako....malo bi morao staviti neke masnoce..ali sitno...staviš sve u vrecicu, zatvoriš je...probušiš na par mjesta sa cackalicom...i staviš u pecnicu, prethodno zagrijanu...i peceš...zavisi šta...ako je pile je cirka š i pol do 2h;)) Eto...




You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 01:34

 evo ja sam probla tu ribu pecenu u foliji... i mogu vam rec da mi je odlicna!

pekla se cca 45 min na 200 stupnjeva... malo sam ju posolila i mrvicu (stvarno mrvicu - skoro pa ništa) premazala maslinovim uljem..

dalila, kak ti to peceš na foliji na tavi? koliko vremenski treba - isto ovako dugo ili?

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 09:45
Pa mislim...i ja pecem u pecnici, ne u onoj tavi za palacinke npr.... i ne koristim baš foliju više....kao što sam navela koristim vrecice za pecenje, efekt je isti...i super mi je..ne samo riba... I za ribu je cirka 45min...da.... A cuj...sve šta je dobro dugo traje....
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 20:43

Originally posted by dalila dalila wrote:

Pa mislim...i ja pecem u pecnici, ne u onoj tavi za palacinke npr.... i ne koristim baš foliju više....kao što sam navela koristim vrecice za pecenje, efekt je isti...i super mi je..ne samo riba... I za ribu je cirka 45min...da.... A cuj...sve šta je dobro dugo traje....
 

e kad bi bar bilo tak...

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 20:59
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Pa mislim...i ja pecem u pecnici, ne u onoj tavi za palacinke npr.... i ne koristim baš foliju više....kao što sam navela koristim vrecice za pecenje, efekt je isti...i super mi je..ne samo riba... I za ribu je cirka 45min...da.... A cuj...sve šta je dobro dugo traje....
 

e kad bi bar bilo tak...


Bariša!!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 22:23
A malo sam se krivo izrazila...al mislim da me kužiš 
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2008 at 07:26
 hehehe...ma znam kaj si mislila rec, NHF
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2008 at 07:29
Ok onda....necu ti zamjeriti 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.