New Posts New Posts RSS Feed - Gdje upoznati pravu/pravog?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gdje upoznati pravu/pravog?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 10:12
Ja sam svoju vidio vani dok smo oboje za sankom bili :D , pa je nasao na face pa tako pocelo.. Ali da bih vani prisao, no way..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 10:04
pa nigdje Ali istina je da je vani gotovo nemoguce jer je kao da si došao na plac ili traku, nitko nema vremena za neki razgovor a kamoli zanimljiv( a moguce da je za to i nesposoban), nego "Zdravo, ...i cim se baviš? Ocemo otic odavde?" Nije mi baš jasno zašto je š night stand tako esencijal i poželjan kad je neosoban, dakle i bezopasan (osim stda, ali ja sam mislila na adrenaline rush ), ali zato ljudi idu van. Ne svi, ali vecina...I jako je smješno gledat sa strane što sve rade da privuku pažnju suprotnog spola. Neznam kak im se da Sve svoje prije sam upoznala cudnim spletovima okolnosti koji nisu ukljucivali izlazak, no kako 2 god nisam upoznala nikog zanimljivog, odgovor ostaje nigdje
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 09:50
U autobusu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 09:49
hehehehe šta sam onda ja koja je jednom ove godine bila vani i to na teški nagovor, s ocima na pol koplja jedva do 3 ujutro LOL

Gdje upoznat....ja sam svog na jedinom mjestu di sam ga i mogla upoznat - u teretani hehe...sa mnom netko drugi nebi ni izdržao :)

Nema pravila....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 09:25
Evo da se ne spama :))

Haha.. Dalila do 7 vani.. To je prava zena!!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.