New Posts New Posts RSS Feed - Što radim krivo?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Što radim krivo?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
glados View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote glados Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2015 at 16:35
Bok znalci!

Jedan početnik pun pitanja traži vaše mišljenje i savjete.
Nakon 8 godina atrofiranja pred monitorom sam se odlučio nešto učiniti za sebe, da se osjećam i izgledam bolje, a bogami, i da imam neki ventil za stres.
Pošto sam iz Osijeka, krenuo sam na funkcionalne treninge u cityfitnessu (ako to išta znači :D ) prije dva i pol mjeseca (2-3 puta tjedno).
Od kada sam počeo vježbati, pazim i na prehranu. Problem je u tome što sam očekivao da ću u tih dva i pol mjeseca izgubiti koju kilu, a ono ništa...
Imam 27 godina, 185 cm i još uvijek 91kg.
TDEE mi je 2400 a BMR 1746 (ako je to ono što se izračuna preko kalkulatora na netu :D )
prosječan dnevni unos je oko 1700-1800 kcal, primjer dana:
doručak (08:00)- banana, 60g zobenih, 3dcl mlijeka
ručak (na poslu, cca 12.00-13.00)- 500g posnog sira (koji mi se već ogadio a ne znam čime ga zamjeniti)
večera (cca 18:00) - 250g "salate" - smiksam kuhano jaje, konzervu tune, kukuruza i graha
Često tijekom dana krknem i bananu jer budem gladan ko vuk.
Problem kod prehrane mi je taj što nemam ideje što još mogu jesti, a da ne trebam pripremati duže od 5min, tempo mi je takav da uvijek negdje žurim :(

Molim pokoji savjet u vezi prehrane/treninga/štomislitedabihtrebaoznati?
Puno hvala unaprijed!!! Smile

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.