New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2014 at 19:34
Pozdrav classified ;)


Možeš li nam reći kako si to jela pred ljeto kad si smršavila i kako je izgledao kolaps nakon toga? Smile I kako jedeš sada... i kako treninzi izgledaju Wink

A stvar organizacije je nažalost samo na tebi i tvojoj volji da se posložiš na onaj način koji će te dovesti do rezultata koje želiš. Mi ti možemo dati savjete ali mislim da to sve i sama znaš Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2014 at 14:51
Bok svima!
Imam 23 godine, visoka sam cca 165 cm i teška 55 kg. Lijepo sam smršavila pred ljeto i onda kolaps totalni od kad nisam si mogla priuštit svoju urednu prehranu koju sam mogla imat doma radi sezonskog posla. Vratila se doma sa obručem oko trbuha pa i nogu/ruku, ugl posvuda.. nema tog puno alii to nije kako bi htjela izgledati pa se sad nerviram oko toga malo preveć i možda... želja i cilj mi je to reducirat, dakle izgubiti masno tkivo te lijepo oblikovati tijelo. Kako sam se vratila doma tako sam se i vratila svojem načinu prehrane te upisala teretanu. Sve bi to bilo puno lijepše kad bi imala samo trunku više organizacije u tome. Inače jedem 5/6 puta u danu, dakle manje obroke (dor,međuobrok,ruč,prije/poslije treninga i ako nije kasno večera) imam želučanih problema pa ne i samo svojim izborom nego i zbog želudca izbjegavam slatkiše, kiselo, mliječne proizvode sa većim pa rekla bih od 0,09% masti (pa čak mi i to smeta tako da jogurt od 0,05%mm mi je savršen što se toga tiče), citrus, ljuto, slano, mah općenito preveć začinjeno, bijeli kruh, peciva i sve te gluposti... obožavam voće i povrće (koje mogu jest) tako da mislim da mi je prehrana stvarno čista. No problem su sad ti treninzi, kako? što? koliko? imam već stvarno dost kondicije ali teže mi sad to sve skidanje kila i organiziranje oko prehrane ide nego prije mora :S heh.. volim bit u pokretu i idem u teretanu pa skoro svaki dan u tjednu (srijeda zna bit aktivni odmor (vježbam yogu ili tako nešto u udobnosti svoga doma) dok je nedjelja al ono potpuni odmor) + isto tako htjela bih počet koristiti proteine no ne znam koje odabrati :/ Molila bih pomoć? :/ Unaprijed zahvaljujem! =)
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.