New Posts New Posts RSS Feed - Topljenje sala...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topljenje sala...

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 16:17

 Hvala na savjetima

Isao sam 2 mjeseca u teretanu 3-4 puta sedmicno,osjecao sam se fantasticno, ali sam jos vise jeo. Ipak morat cu ponovo pocet ic u tretanu, ali uporedo sa dijetom.

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 15:03
Ukratko:
muesli su bolji za dorucak (a i dobro ce djelovati na probavu iduce jutro )
nemoj izbacivati nijedan obrok, ni slucajno (manji broj obroka usporava metabolizam i obratno)
prouci ostale teme na ovom i drugim podforumima (nutricionizam, dijete, dnevnici...), ima ih puno, u njima ti je detaljno opisano sta i kako i zasto, ukljucujuci i ovo kaj sam ti gore napisala

Sretno, samo budi uporan, dobre stvari brzo mogu preci u naviku i nacin zivota, ako ne gledas na to kao na torturu. Hodaj i dalje, a kad osjetis da mozes vise, ubaci jos neki oblik rekreacije koji ti se svidja.

Good luck
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 13:22
 i da, zaboravio sam napisat da dnevno najmanje šh pjesacim, setam po gradu...hehe
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 13:20

 Prije svega pozdrav svim forumasima!

E ovako, vec dugo vremena imam visak kilograma i napokon sam shvatio da je vrijeme da se to promjeni. Zadnjih 2 mjeseca sam na konstantnoj dijeti, smrsavio sam 9kg tj. sa šš4kg na š05kg. Dijeta se sastoji od toga da normalno doruckujem, naravno pazim da ne jedem junk food, znaci bez majoneze i slicnih dodataka. Rucam uglavnom nesto kuhano, povrce, mada je to upola manje nego sto sam inace jeo. Veceru sam izbacio potpuno. Sada isto doruckujem, za rucak pojedem nesto sasvim malo, ali sam vratio veceru, jer mi je uzasno bez vecere, prvih 2 sedmice nisam gotovo uopce spavao. Naime drug mi je savjetovao da veceram Musli, tj. zitarice sa mlijekom. On tvrdi da uopce ne debljaju, ali ja se cudno osjecam sit poslije toga i malo mi je cudno da ne debljaju. Pa vas pitam da li je pametno to da nastavim vecerati musli i skroz slabo jedem za rucak ili da pojacam rucak a veceru ponovo skroz ukinem?

Jos jednom pozdrav svima i unaprijed hvala!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.