New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 16>
Author
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2015 at 12:36
Nikša, jesi ga zakomplcirao s voćem .
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2015 at 14:16
Ma bitna je poanta Tongue
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2015 at 16:18
Poanta? Kako je to janjetina nebitna?

 

Samo tako momak, korak po korak. No pejn, no gejn.
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2015 at 16:38
Rijetko sam na ovom forumu, no znao sam tko će reagirati na "izbjegavanje" janjetine.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2015 at 17:02
Hvala Goranchero,idemo samo jako i pametno naprijed.Dosta mi znače tvoje rijeci podrške.
A sto se tice izbjegavanja janjetine kod nas se to priprema u jako puno ulja i masti tako da ne hvala.

Ps.Sorry Goranchero nije bilo namjerno 😂😂😂
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2015 at 18:05
Ljudi evo nes slikica samo da se nađe,jako mi se sviđa kako sve napreduje and im proud on myself :)
Znam da je tek početak ali evo slike neka se nađu :D








Postavit cu slike opet za 1 mjesec da pratimo napredak a u ovih mjesec će ja mislim počet teretana pa će to zaokružit priču.Stay tuned :D

Pozz svima :D
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2015 at 18:45
Imaš jake ruke. To je
Masti oko trbuha ima, ali vjerujem sa dobrim treningom i hranom da ćeš skinuti ti. Budi uporan! Ne odustaj!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2015 at 19:46
Hvala ti never-give-up na Embarrassed
Da trbuh mi je problem ali s treningom i pravilnom prehranom ide to.Stvar je u tome da je samo potrebno
zdrava prehrana+trening=rezultati,izgled,zdravlje...
Uporan sam jako i dajem sve od sebe i predan sam onomu što radim.

Hvala jos jednom Wink
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2015 at 13:49
Kako ide Nikša?
prošlo mjjesec dana od slikica, ima li napretka
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2015 at 22:26
Scarpetta sutra ubacujem slike i objasnim sve kad dodem kući.Preko moba nemogu slike ubacit ali sve cu sutra napisati ;)
Bit ce te zadovoljni ja mislim
Pozdrav do sutra :)

Edited by NiksaV - 17 Rujan 2015 at 22:27
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2015 at 20:39
Evo ljudi slikica.Ovo je tek početak,krenuo sam u teretanu i obožavam ići u teretanu i raditi na sebi :)


Komentirajte,prihvaćam i pohvale i kritike :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2015 at 18:51
Bravo! pohvala od mene vidi se napredak samo polako dalje i bez stalnih odustajanja jer te stalno vraćaju na početak...

mislim da je lijepo krenulo sad treba samo nastavit i bit uporan
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2015 at 21:04
Hvala ti puno,puno mi znače ove tvoje riječi,motiviraju me da budem bolji i neću odustat.Počeo sam sad pametnije sa treningom pa će biti novih slikica. :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2015 at 21:15
Ljudi sutra ujutro postavljam nove slikice,sutra je 2 mjesec pa da vidite i vi i komentirate.Vec mi je par ljudi reklo da sam smrsavio pa eto da dobijem stručnu procjenu :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 09:20
Evo slikica ali loše je osvjetljenje pa neznam kako ce to onda biti ali mogu staviti slike opet kad budem u teretani u ponedjeljak pa će biti bolje.Radi se punom parom i samo jako i pametno naprijed.Putujemo polako i prema prvom zgibu pa ce mo vidjet ocu li upijeti taj prvi ovaj mjesec napraviti.Ponosan sam na sebe i sviđa mi se ovakav način života,ovo je tek početak :)




Komentirajte,prihvaćam pohvalu i kritiku :)
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 12:40
sviđa mi se kako napreduješ, a još mi se više sviđa tvoj entuzijazam. I trebaš biti ponosan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.