New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 16>
Author
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 12:30
Originally posted by bejb bejb wrote:

Niksa, samo hrabro, sve je to dio puta. (barem ja sebi tako govorim)
Nikome ne ide pravocrtno ni glatko, pogotovo na pocetku, puno je tu promjena koje treba napraviti i ne ide to lako i preko noci.
Mene tjesi cinjenica da ipak zdravije jedem i da sam opet stekla neku naviku ustati i otici se kretati, a to puno znaci. Sjeti se i ti toga.

Mozda je dobro malo i zabrazditi u stare lose navike, da dobijes pravu sliku sto je to zapravo i koliko ti steti. Nekad mislimo da nam to jako nedostaje ali kada se malo vratimo skuzimo da je to zapravo jako lose i da je sve u glavi i da nam to ne treba. Ja sam za bozic jela princes krafne i kolace kao da ne postoji sutra LOL
No nakon toga sam se odmah sabrala i zapravo skuzila kolko mi je lose, los osjecaj, losa probava, lose sve, jedva sam docekala da se vratim u ritam. jer shvatis da je zdravi ritam ipak puno ugodniji nego nezdravi.

i btw, pomiri se s cinjenicom da ces jos hrpu puta se poskliznuti, jer to je tako!! nismo roboti. no, ta klizanja ce postati sve kraca i manje intenzivna a to je vec jako puno.

....bejb ne triba se poskliznutiShocked...triba se s namjerom nekad nagraditiBig smile...postoji hormon "zabranjeno voće"samo ga stručnjaci nisu uknjižiliLOLLOLLOL...sinoć sam se ubija pizzom i mramornim kolačima i ovo šta si ti navela isti su simptomi bili meni i budeš motiviran poslije toga..nikakva grižnja savjesti bar kod mene...6 dana živim čisto a zadnji se ubijem ka guda i to namjerno i da toga nema davno bi sve kile vratija...imam nizak postotak BF i zahvaljujući tome ga održavam već par godina...........pa ko se to ne voli okrenit za dobrom ženskom na ulici?Big smile....mene zagolica a onoj šta prolazi ponos proradiLOLLOLLOL...zabranjeno voćeWink
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 12:37
dena, shvacam te sasvim, ali sta ako se plasis da ce ti jedan los dan otvoriti jos 14 takvih? :)
ali evo za bozic sam uspjesno odolila nakon tog jednog dana, pa tko zna....
trenutno mi je fokus samo pojacati vjezbe, vec nakon 4 serije sklekova i cucnjeva doslovce krepam, osjecam se preslabo, samo da se vratim u taj trening snage, onda cu se mozda malo lakse i opustiti....
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 13:13
Ljudi hvala vam na podršci i hvala vam što me motivirate.
Ma što se tiče tog "cheat daya" necu ga ovaj put prakticirati,bar ne odma ispočetka dokle se u glavi ne poslože neke stvari.Sjećam se prije kad sam vježbao dao sam sebi jedan challange za ispuniti.Kako sam bio trčao ujutro natašte rekao sam sebi da ću otčati 10 km.Imao sam jednu dionicu koju sam htio pretrčati i uspio sam.Trčao bih svojim tempom i nebi se nikad zapuhao ili umorio,dapače bilo mi je jako lijep osjećaj i bilo mi e drago.Ova dva mjeseca što sam se bio zapustio sada se vidu posljedice sto se tiče kondicje.Sada otrčim jedva 2-3 km.Jednostavno osjetim veliko opterećenje na sebi ali ispravit će mo i to u budućnosti.
A što se tiče ovog preioda kad sam se zapustio to je jednostavno šok za tijelo,za metabolizam ma za sve.Znam po sebi kad bih se digao ujutro bio bi jako loše raspoložen,loše volje,samo bih gledao nešto slatko pojest a da nepričam kako sam se loše osjećao tokom cijelog dana.I tako svaki dan.Sad tek vidim da je puno puno bolje trenirati i paziti na prehranu jer se bolje osjećaš,imaš više energije i bolje si raspoložen.
A Bejb što se tiče toga da mislimo kako je bolje vratiti se lošoj prehrani tako sam i ja mislio ali vidim da nisam bio u pravu.Jako je lijepo trenirati,paziti na prehranu i još kad dođu rezultati nitko sretniji od tebe.

Ljudi još jednom vam jako puno hvala za podršku i motivaciju.Jako puno mi značite.Sviđa mi se na ovom forumu to što smo svi ko jedna velika obitelj,svi svima spremi pomoći i podijeliti savjet i komentare i sve otalo.Smile

Jedva čekam popodne trening da odradim.Toliko sam uzbuđen i nekim dijelom ponosan na sebe jer dosta ljudi padne i onda skroz odustanu cijeli život,ali ja sam toliko puta padao i ustajao :)

Hvala svima Hug
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 13:27

Niksa, samo polako i strpljivo.. i ne odriči se baš previše svega jer ćeš često imat ovakve napadaje Smile

Možeš li malo napisati količine hrane u ovom zadnjem jelovniku kojeg si postao na prošloj strani?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 13:29
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:


A što se tiče ovog preioda kad sam se zapustio to je jednostavno šok za tijelo,za metabolizam ma za sve.Znam po sebi kad bih se digao ujutro bio bi jako loše raspoložen,loše volje,samo bih gledao nešto slatko pojest a da nepričam kako sam se loše osjećao tokom cijelog dana.I tako svaki dan.Sad tek vidim da je puno puno bolje trenirati i paziti na prehranu jer se bolje osjećaš,imaš više energije i bolje si raspoložen.
A Bejb što se tiče toga da mislimo kako je bolje vratiti se lošoj prehrani tako sam i ja mislio ali vidim da nisam bio u pravu.Jako je lijepo trenirati,paziti na prehranu i još kad dođu rezultati nitko sretniji od tebe.

e upravo to, dobro si to opisao.. vuce te prema tom seceru i lose ti je ali tesko ti se othrvati i osjecaj ukupni je uzas. toliko puta mi se to dogadjalo i sve shvacam, sad srecom dugo nije (imam probleme drukcijeg tipa), ali razumijem te savrseno.
postoje i psihicki mehanizmi koji su okidaci tih 'cravinga', ali to je sad druga tema. 
uglavnom jako si mlad i stignes cuda napraviti sa sobom, super si krenuo,a  sto si posrnuo pa boze moj, bitno da si odlucio ustati opet. a griznja savjesti je najgora stvar, najgore se mrziti zbog 'neuspjeha' i spotati sam sebe, to ne vodi nikamo. ja se jos ucim sama sebi oprostiti greske jer je to najbitnije za ici naprijed. 

btw, samo se sjeti da si se u ovom periodu kad si vjezbao mogao jos udebljati, ali nisi, vec si vjezbao. mozda si dobio koju kilu, ali nema veze, pitanje koliko bi dobio da nisi ni ta dva mjeseca trenirao i pazio. sve se broji.
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 13:40
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Ljudi hvala vam na podršci i hvala vam što me motivirate.
Ma što se tiče tog "cheat daya" necu ga ovaj put prakticirati,bar ne odma ispočetka dokle se u glavi ne poslože neke stvari.Sjećam se prije kad sam vježbao dao sam sebi jedan challange za ispuniti.Kako sam bio trčao ujutro natašte rekao sam sebi da ću otčati 10 km.Imao sam jednu dionicu koju sam htio pretrčati i uspio sam.Trčao bih svojim tempom i nebi se nikad zapuhao ili umorio,dapače bilo mi je jako lijep osjećaj i bilo mi e drago.Ova dva mjeseca što sam se bio zapustio sada se vidu posljedice sto se tiče kondicje.Sada otrčim jedva 2-3 km.Jednostavno osjetim veliko opterećenje na sebi ali ispravit će mo i to u budućnosti.
A što se tiče ovog preioda kad sam se zapustio to je jednostavno šok za tijelo,za metabolizam ma za sve.Znam po sebi kad bih se digao ujutro bio bi jako loše raspoložen,loše volje,samo bih gledao nešto slatko pojest a da nepričam kako sam se loše osjećao tokom cijelog dana.I tako svaki dan.Sad tek vidim da je puno puno bolje trenirati i paziti na prehranu jer se bolje osjećaš,imaš više energije i bolje si raspoložen.
A Bejb što se tiče toga da mislimo kako je bolje vratiti se lošoj prehrani tako sam i ja mislio ali vidim da nisam bio u pravu.Jako je lijepo trenirati,paziti na prehranu i još kad dođu rezultati nitko sretniji od tebe.

Ljudi još jednom vam jako puno hvala za podršku i motivaciju.Jako puno mi značite.Sviđa mi se na ovom forumu to što smo svi ko jedna velika obitelj,svi svima spremi pomoći i podijeliti savjet i komentare i sve otalo.Smile

Jedva čekam popodne trening da odradim.Toliko sam uzbuđen i nekim dijelom ponosan na sebe jer dosta ljudi padne i onda skroz odustanu cijeli život,ali ja sam toliko puta padao i ustajao :)

Hvala svima Hug

nikša ...sve je to istina šta si napisa...rafinirana hrana te ubije...u dijetama nije bitno samo  skidat salo bitno je imat jak karakter...dijeta je  jedan ogromni izazov...i ovo šta ti se desilo i to je korak naprid...misliš da sve znaš a u stvari ne znaš ništa...sad si naučija  kako te tijelo navlači na UH i tu si sad iskusniji....kad postigneš svoj cilj opet ti nastupa dijeta...reverse dijeta...postepeni unos UH..Wink....
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 14:26
Ljudi ovaj put idem pametnije i iskusnije Smile
Recite mi da vas pitam bili mogao ovdje pisat svaki dan report moje prehrane jer bi mi tako bilo lakše a neznam jeli se to isplati po vama pisat?
Gym girl:oprosti neznam na koji jelovnik mislis s prošle strane onaj prvi ili ovaj drugi što sam ga jučer napisao?
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 16:46
Mislim da ti je dosta bitno ne izgladnjivati se, nego dobro najesti i dobro trenirati. Ja otkad sam krenula sa nazovimo to zdravijim načinom života i vježbanjem nikad nisam bila gladna i uvijek dosta jedem, a kriza mi se nikad nije dogodila da odustanem od vježbanja i ubijam se u junku. Ponekad kad imam želju za nečim pojedem to i ne grizem se. Mislim da odricanje u ogromnoj količini samo može štetu napraviti jer netko tko je do recimo do jučer jeo u danu 50% slatkiša, a odjednom pokušava 100% zdravo jesti da je jako teško. Pa mali cheat barem ja ne smatram nekim zlom.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 17:21
Sto se tiče izgldanjivanja ne osjetim glad skoro nikada i mislim da jedem dovoljno.
E sad zanjima me pošto trenutno nemam whey ali nabavit ću ga sad u 1 mjsecu uzeo sam nakon treninga negdje oko 200-250 grama posnog sira sa par badema a navecer planiram prije spavanja napravit shake od posnog sira,miješano smrznuto voće i neznam jeli uz to ide voda ili jogurt pa sad neznam jeli dobra ta kombinacija navečer.

Pošto je vani bilo jako zima 0 stupnjeva onda nisam isao trčati po cesti nego sam radio 30 min trčanja u mjestu,ubacio par šprinteva od 15 sekundi 7-8 puta u biti radio razne varijacije.Tek sad vidim koliko sam izgubio kondicije jer sam se već nakon 10-ak minuta umorio ali nisam se dao izgurao sam do kraja i bio sam jako sretanm nakon odrađenog treninga Smile

Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2014 at 17:23
I naravno pojest ću večeru oko 7:30 otprilike 3 sata nakn treninga
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2015 at 20:35
Podrav svim fitovcima.Evo mene natrag nakon dužeg vremena.
Svašta se izdogađalo tijekom moje odsutnosti sa foruma po pitanju vježbanja i treninga.
Bio sam odustao i prestao sa vježbanjem i prehranom a ni sam neznam zašto.
Dosta puta sam počinjao opet i opet i svaki put odustanem a neznam ni sam zašto i onda sam ljut na sebe.
Sad sad se uhvatio treninga i prehrane jače nego ikad prije i ovaj put stvarno nekako uživam na treninzima i sviđa mi se jednostavno ovakav način života.Ispočetka se teško malo naviknuti ali već nakon par dana se navikneš.

Počeo sam opet vježbat i ovaj put na svakom treningu dajem maksimalno od sebe i trudim se kako na treningu tako pazim na prehranu koliko mogu i nastojim jesti što bolje kako mogu kao srednjoškolac.

Sutra je 1 tjedan mog novog početka tako da ću sutra stavit slike tako da mogu pratit svoj napredak a da mi i vi možete pomoći i da vidite trenutno stanje.

Milsim kako sam vam više i dosadio sa ovim mojim početcima ali volio bih da me pratite,savjetujete i motivirate za napredak.Ovaj put sam motiviran kao nikad do sad i znam da ću uspjet.

Malo sam se raspisao prvi post a imam još toliko toga napisati od prehrane do treninga ali evo toliko od mene za sada.

Tko želi da mi pomogne savjetima,kritikama i motivacijom bio bih jako zahvalan a ne sumnjam da mi nećete pomoći.Hug
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2015 at 09:22
Ljudi evo javljam se već po neznam ni ja koji put.Već pomalo zvuči izlizano ali ovaj put sam fokusiran 100% na svoj cilj,sad kad je napokon gotova skola mogu trenirati i potpuno se posvetiti treningu i prehrani.Već sam sve isplanirao za ovo ljeto,kroz ova 3-4 dana otac će mi napraviti spravu za zgibove da i njih napokon počnem radit.Popodne stavim slike trenutne forme i kako treniram.Volio bih da dobijem podršku a motivacije i volje imam na pretek :D

Ovo ću se ljeto maksimalno aktivirat na ovom forumu i pomoć onima kojima mogu i naučit još dosta stvari.


Edited by NiksaV - 12 Lipanj 2015 at 09:23
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2015 at 09:27
Sretno!
Be healthy, be happy.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2015 at 09:33
Hvala ZorroRi :)

Vidio sam da si jako aktivna na forumu i čitao sam dosta tvojih blogova o zdravim receptima i jedva čekam da isprobam neki,čim kupim namirnice probat ću neki receptić pa ti javim ocjenu :D
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2015 at 09:55
Moze! samo pazi na nutritivni sastav, budući da ima nekih koji su energetske bombe ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2015 at 11:48
Hocu hocu :D

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.