New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 16>
Author
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2016 at 23:35
Hahaha ajde bas mi je drago :) Evo da vidite malo slikice,kod mene su radilo punom parom motivacije meni nikad ne fali tako da ja nastavljam samo dalje rokat i idemo po taj six pack već jednom.Vrijeme je.Bit će još puno slikica.Ja volim reći This is just the beggining ;)


Slike slikane od čovjeka koji voli slikavati i uređivati slike pa prihvaćam i pohvale i kritike.
This is just the beggining :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2016 at 11:56
[<:o)]
cookies are for pussies
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2016 at 12:01
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2016 at 18:40
Ooo Nikša, svaka čast majstore!!! RESPECT!!!
Koliko zgibova radiš?

Edited by FitKralj - 10 Studeni 2016 at 18:40
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2016 at 19:36
Zgibove se trudim uz pomoc gume,cupam maksimalno i trudim se pa ce i to doci s vremenom. Hvala puno :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2016 at 22:40
Da se pohvalim,danas sam sam sebe iznenadio znaci zgibove sam radio s gumom sa skroz ispruzenom nogom znaci zakacim gumu na jednu nogu i ispruzim te sam si tako maksimalno olaksavao a danas aam odradio tako da sam zakacio o koljeno i otezao sebi i uspio odraditi normalno tako da bit ce domalo i zgib a ja nastavljam cupati i truditi se =)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2016 at 09:20
Svaka čast.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2016 at 09:21
Evo ljudi jedna stvar na koju sam iznimno ponosan na sebe kad vidim koliko sam napredovao.
Lijevo je slika kad sam tek počinjao a desno je trenutno stanje pa vi ocijenite ;)
A sad idemo po te trbušnjake jer su me čekali dugo da dođem po njih =)

   

Od debeljka do zvijeri =)

Zgibove sam počeo raditi sa koljena znači otežao sam sebi,prije sam radio sa ispuženom nogom,a sad ide sa koljena domalo ce ici bez gume =) 

Slobodno komentirajte prihvaćam i pohvale i kritike :D


Edited by NiksaV - 16 Studeni 2016 at 09:25
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2016 at 10:59
Nisam neko vrijeme bila na forumu. Kad sam vidjela ove zadnje slike bila sam totalno oduševljena.
Svaka čast, čovječe! Moraš biti ponosan na sebe. Vjerujem ja da ćeš isklesati i trbuh, ali ruke i noge su brutalne.

Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2016 at 13:13
never-give-up Hvala ti puno.Stvarno mi je jako drago vidjeti i čuti podršku i motivira me da nastavim još jače.Jesam ponosan na sebe,i slažem se ruke su mi opcenito genetski ja mislim dobre tako i noge.Jedini problem trbuh ali za to treba vremena i treba biti strpljiv.Hvala jos jednom na ovako lijepim riječima,puno mi znači podrška Smile
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2016 at 13:52
Odlicno,

samo udaraj jako dalje! ;)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2016 at 13:56
CeLe111 Hvala ti puno,hocu samo pametno i jako =)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2016 at 21:24
Evo ljudi i slika leđa da sve bude na jednom mjestu kad budem gledao ove slike za par mjeseci =)


 

Jedva čekam vidjeti kako će to izgledati za par mjeseci ali mislim da će biti brutalno.

Sad su sve slike tu sad ostaje gurat jos jače i samo jako do idućih slika =)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2016 at 20:40
Evo ljudi jos ove slike,mislim da se bolje vidi jer je bolje slikano a iduce slike će biti za par mjeseci.To je to za sada sa slikama,ja ponosan i zadovoljan na dosad urađeno nastavljam dalje samo jako :)

Slobodno komentirajte,prihvaćam i pohvalu i kritiku.

A ja nastavljam sa radom i prehranom =)

Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2016 at 00:00

Ljudi evo jedna slika iz teretane,stavit ću je ovdje da imam i da vidite trenutno stanje,a želim je staviti jer ću sad 2 tjedna probati srezati unos UH jer prije kako sam malo jeo na svoju težinu pogotovo UH sam jeo mizerne količine onda otkako sam počeo normalno unositi napravio sam super rezultate,ali sad vec primjetim da nakon nekog vremena,mislim da bih trebao unositi manje UH jer sam pokrenuo metabolizam od prijašnjeg malog unosa hrane tako da ću sada izbaciti UH za večeru i na dane kad treniram i kad ne na 2 tjedna pa ću vidjeti kako tijelo reagira,jer mislim da se trebam malo poigrati sa UH jer da ih mozda unašam puno pa onda snaga raste ali forma ostaje ista,a pošto sam u menzi nemogu izvagati da vidim koliko jedem UH ali sad unašam 100G zobenih ujutro i još ću za ručak unašati UH a izbaciti ću za večeru pa će mo vidjeti kako će tijelo reagirati =)

Komentari,kritike,savjeti,pohvale dobrodošli kao i uvijek :D 

Btw da se pohvalim uspio sam napraviti samostalno 2 zgiba s pothvatom bez ikakvih guma i pomagala 8)


Edited by NiksaV - 15 Prosinac 2016 at 00:02
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2017 at 10:23
Pozdrav svima.Nisam bio neko kraće vrijeme na forumu,kasnije ću napisati zašto i što mi je sada na pameti,kako razmišljam,i objasniti ću trenutno stanje i cilj =)

Objaviti ću sad kad se uploada video na youtube ovdje da vidite kako se kod mene radi i gura svaki put izvan granica udobnosti i kako se napreduje. =)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.